FUTBOL HER ŞEY?

Arkadaşlar şimdi şöyle bir durum var :) Ben çocukluğumdan bugünlere kadar hayatımı Futbola bağlı olarak yaşadım. Çok seviyordum bir gün sahada oynayıp gol atacağımı hayal ederdim. O hayalim gerçekleşti lisansım çıktı çok iyi yerlere geldim iller arası maçlar yaptık Türkiye Şampiyonası falan. Ama akrabalarım arkadaş ortamım falan kız başınla futbol olmaz yakışmıyor diyolar sizce? Futbol bir kızda çok mu kötü duruyor?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yaşından 18e kadar futbol oynadım artık oynamıyorum beni futboldan soğutan beyni olmayan holigan insanlık düşmanı taraftarlar cahil hocalar ve oyuncular. Türkiye de futbol faalan yok kardeşim ha oynayabilrisin ama taraftar olma rezillik aynı vatanın iki evladı karşı takımdan diye kardeşne sövüyor

0|0
    0|0
    • Haklısın o kadar küfürler edildi ki hakemlere falan oyun bu her şey olabilir ama saygısızlık...

• futbol insanlıklarının önüne geçti. vatanı milleti için göstermediği hassasiyeti futbol için gösteriyorlar

• Sonra bu Ülke bu insanlık neden böyle oldu diyolar. İlla onların istedikleri mi olacak...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kötü durmaz

0|0
    0|0
  • Bence itici.. Ama beni de ilgilendirmez yani herkes keyfine..

0|0
    0|0
  • Kötü niye dursun spot sonuçta.40 yaşında 65 cm kolu olan komşu teyzenin lafına bakmamalısın.

0|0
    0|0
  • çok kötü durma değil. hatta sahalarda kızlarıda görmek iyi bişey. hem böylelikle erkek oyunu kavramından çıkmış olur.

0|0
    0|0
  • gol attıktan sonra formanı çıkarıp golll diye seviniyorsan kötü durmaz :D

0|0
    0|0
    • Yok artık. Golü attıktan sonra bir şeey olmamış gibi tekrar yrimizi alıyoruz

• Hayir, ne munasebet! Isini iyi yapiyorsan mesele yok.

0|0
    0|0
  • çok sevimli

0|0
    0|0
  • aksine, ben yakıştırıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • bence durmaz hatta bir adım önde olur :)

0|0
    0|0
  • hurafe bunlar yaşamana bak ;)

0|0
    0|0
  • Bence çok yakışıyor... yeterki sen severek yap...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...