Neden bizim ülkede gençlerin önünü kesmeye çalışıyorlar ?

Evet arkadaşlar bakıyorumda insanlar Türkiyede genç öğrenci sınıfını kullanarak siyaset ediyor onu geçtim çocukları daha altıncı sınıflarda sınavlara sokup onları elemeye çalışıyorlar o yaştaki insanların hayatta bir kaybetmesi demek o insanı tamamen kaybetmek demektir.Sonra lisede sistem onları bir şeye çalışmaya itiyor bir ders oluyor ama neden öğreniyor öğrenciler faydası olduğu için mi yoksa bir sınava girip gelecekteki hayatı belirlediği için mi ? Üniversiteye gidene kadar en az gençlerim yüzde 70 eleniyor onlar artık kendini faydasız gibi hissetmeye başlıyorlar geriye kalanlar üniversite bitiriyor nihayetinde bu sefer önlerine başka bir sınav olan kpssyi çıkarıyorlar bunca emek harcayan biz gençler artık ne olduğunu anlamıyoruz biz ülkeye fayda için mi okuyoruz veya bu ülkede birilerinin kurbanı olduğumuz için mi okuyoruz ? Bu konuda sizlerinde görüşlerini öğrenmek isterim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sınav sistemi zaten her seferinde beni kahkahalarla güldürüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haklısın...

0|0
    0|0
  • Gereksiz insanlara oy verilerek öne çekiyorlar.Sistem hamurumsu cinsten...sürekli değişiyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü kıskançlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gidip eğitimin yanlış oldnu söylen eskiden cumhuriyet düşmanıydı şimdi ise din düşmanı düşünebilip gerçekleri görme çağına ermişsin. tebrik ederim seni.

0|0
    0|0
  • derdin sınavlarsa eğer sınavlar olmak zorunda.sadece sınavlara dönük eğitim verilmesi yanlış orası ayrı

0|0
    0|0
    • ben öyle bir sistem demiyorum avrupa bunu ediyor çocuğu küçük yaşta yönlendireceksin 5.sınıf çocuğu sınava giriyor kaybediyor hayatı yıkılıyor sence bu doğru mu ?

• 10 yaşında çocuk bir kaybetti mi hayatta ne kadar toparlayabilir ki

• sınavların daha erken yaşa çekilmesinde büyük sıkıntı var.ortaokul sonunda ve lise sonunda yapılan daha makuldü

• Düşünen sorgulayan gençlik bu hükümetin işine gelirmi, gelmez. Dersler sadece kafayı yiyelim diye.

0|0
    0|0
  • paşam bunlar sabaha kadar değişen bişeyçik olmaz en iyisi ders çalışman benimde KPSS ye asılmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...