Sevgililer günü fikirleri. Arkadaşlar lütfen cevaplayın

ben sevgililer gününde sevgilime gümüş bir kolye yaptırıp üzerine ismimi yazdırmak aynı kolyeden onun isminide yaptırıpp kendim takıcam nasıl fikir sizce yoksa bi hırka veya gömlek yada kazak daha mı iyi olur lütfen yardım edin

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç hediye alma ne gerek varya

0|0
    0|0
  • Bu kolye işi artık çok sıradan oldu

0|0
    0|0
    • ne olablr peki

• Daha çok kendi el emeğinin olduğu bir şey vermelisin bence. Eğer odun değilse bu onun çok hoşuna gider en azından benim için böyle. Yani ona sevdiğim kısın eli deymeli , onun elinde oluşmalı..

• kolye daha iyi fikir. ölümsüzleşir hem

0|0
    0|0
  • fazla mantıklı değil

0|0
    0|0
  • gümüş mü ? :S

0|0
    0|0
  • kıro musun ..D adam gıbı br saat al

0|0
    0|0
  • kazak al işe yarayışlı olur daha çok

0|0
    0|0
  • erkek o kolyeyi 3-5 gün sonra bahaneyle cıkarır bayan sa takmaya devam eder. kararını ona görre değerlendir tekrardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kazak al bence. Kolye takıcagını pek sanmam.

0|0
    0|0
  • gümüş dandik gelir. sen yazdırmamışda öyle almış gibi olur. 2 nizin isminizi yazdırın senin yazdırdını anlar yada baş harfinizi yazın.yada 2 ye ayrılan mıknatıslı kolyeler var onu al.alışveriş merkezinde rahat bulursun..

0|0
    0|0
  • yok ya onun modası geçti artık bence..

0|0
    0|0
  • senin adının yazılı olduğu bir kolye yerine tesbih yaptırmayı denesen daha iyi olur kolyeyi takıcağını pek sanmıyorum ya da sigara kullanıyorsa çakmakta olabilir hem ismine bakarak belki sigarayı azaltır

0|0
    0|0
  • Artık çok klişe oldu öyle şeyler. Bence daha yaratıccı birşey tasarla.Onu mutlu eden gülümseten birşey. Ona büyük bir kutunun içine küüçük küçük çikolatalarla ağzına kadar dolldurr. Kutunun en altına da atkı + eldiven takımı koy (ama üstüne kendi parfümünden sık) üstüne de ona dair hissettiklerini içeren bir kart. Bayılacak! :)

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşıma alıyorm başka önerin varmı?

• Farkettim.

Kazak al ama sen parfüm sık onun üstüne

Yükleniyor...