Vücut Yapmak Kaç Ay Alır?

Arkadaşlar 1.83 boyunda 75 kilodayım futbol oynadığım için ayaklar biraz kaslı ama sadece ayaklar kollarım , göğüsler vs zayıf sizce fitnese başlasam kaç aya güzel bir fizik elde ederim.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• 6 ayda şekle girilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Düzgün ve eksiksiz yaparsan 6 7 ayda gelişme kaydedersin dietide sağlam uygulayacaksin. Ama estetik ve daha hoş bir vücut için 3 4 sene sart

0|0
    0|0
  • kollar göğüsler nasıl zayıf kardeşim nerde top oynuyosun ağırlık antremanları felan görmüyo musunuz en azından göğüsünün olması lazımdı :D

0|0
    0|0
    • kardeş bulunduğum şehrin takımında amatör olsada oynuyorum genellikle ayaklar çalışılıyor :D

• anladım kardeş senin yapın öyledir ama benim gelişmiyor acaba kolların üstüne düşşsem bu zayıf kollar gelişirmi :D

• Kardeş bir salona yazıl tamam mı ondan sonra ağırlık idmanlarına başla eve de bir tane barfiks demiri al her sabah çekebildiğin kadar çek her gün çek ama belli bir süre sonra ciddi kaslanmayı görürsün hızlı gelişmek istiyosan toz al 2 kilo seni 2 ay götürür günde 2 defa içiceksin zararlı bişey değil sakın korkma salon içinde güzel bir program iyi olur

• 2 yil

0|0
    0|0
Yükleniyor...