Yalanını yakalarsanız nasıl tepki verir ne yaparsınız

Daha önce birkaç keze küçük de olsa yalanını yakaladım ama söylemedim şimdi yine yakaladım sanırım. Şu saatte arayacağım konuşalım demiştim tamam dedi. Ve arama saatim geldiğinde arayacağım şimdi diye mesaj attım yani hazır ol diye belki o an müsait olmaz diye neyse aradım ama başkası çıktı telefona ve o yok şuan burada dedi peki dedim. Aklıma takılan arayacağımı zaten bilioyr o saatte telefonu nasıl yanında olmuyor ki ve kız telefonu açtığında tam biri konuşuyordu sustu biranda. Artık inanmak gelmiyor içimden peki bu durumda aklıma takılan yalanları yüzüne vurmalı mıyım ? siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• uyarırım bidaha yaptı bidaha uyarırm

üçüncüye işin şekli değişir deyip göz dağı veririm

gene yapıyorsa özür dileyene kadar tavır koyarım

baktım tınlamıyor yolları ayırırım

zorlamanın anlamı yok ne istediği belli derim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İçine atıp susarak ancak kendini yersin. Karsındakini de incitmeden neden yalan söylediğini sor kibarca. bu duruma üzüldüğünü belli et. suclayıcı konusma kesinlikle , kırıldığını göster ona belki onun da kendince sebepleri vardır.

0|1
    0|0
    • siz kızlar insanı deli edersiniz yalanını yakala ve incitmeden söyle he :)

• Sinirle yaklasırsan sen kaybedersin :) tatlı dil yılanı deliğinden cıkarır diye bosuna söylememisler ... hele ki kadınları :)

• ben bunu tatlı dille söylesem yine kızar yalanımı ortaya çıkarttı diye ve hayır söylemedim diyerek armız daha çok açılır gibime geliyor :)

• Ben sen olsaydim yuzune yumruk gibi cakardim tum yalanlarini valla

0|1
    0|0
    • aynen bakalım nasıl kıvranacak göreceğim ben hayatta yalan söylemem diyen kişi bakalım hali ne olacak

• Aynen! Yalanci insani sevmem ben bide artist artist hareketleride varr dee gett

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...