Etkilenmek, çıkmak için tip olmasa bile bunlar yeterli mi?

Çocukta tip yok diyelim yani yakışılı değil ama, giyimi kuşamı on numara. Çok zevkli giyiniyo, konuşmayı biliyo, yarış motoru var, vücut var, klarnet, gitar cart curt çalıyo, çok değişik saatler takıyo, dövmeleri var. Bu çocuk hakkında ne düşünütsünüz?

Kişilik: samimi bi ince duygusal yeni biriyle tanışınca yada farklı ortama girince çok utangaç oluyomuş ve pek göze batmamamya çalışıyomuş. Yukarda yazdığım şeylere göre ilk izleniminiz ne olur? Nasıl yaklaşırsınız kızlar ne düşünürsünüz?

ilk izlenim ne olur?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• serseri tipliyse evlenmek için ideal değil takılmak için macera isteyenlere olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir ilişkide insanın tek aradığı tip olursa baştan kaybeder, net! Karşılıklı anlayış ve sevgi olsun gerisi boş. Ha ben dış görünüşün hiç önemli olmadığını da söyleyemem. İnsanı etkileyen ilk güzelliktir/yakışıklılıktır. Tanıdıkça şekillenir insan. Huyları kötüyse bir süre sonra gözüne çok hoş görünen birisi bir anda en itici insan olur unutmamak lazım :)

0|0
    0|0
    • benim sıkıntım ilişki değil canım, ilk izlenimi merak ediyorum.

• İlk izlenimde dış görüntü önemli lan bunu da biz söylemeyelim bence :D

• pısırıksa hiç şansı yok :D ama kendını göstermeyı bılıyorsa tip olmasına gerek yok iki lafla istediğini alır.şekil A bir arkadaşım var çocuk tam bir mal tip 0 ama çocukta bir çene var götürmediği kız yok :D

0|0
    0|0
  • yarış motoru ve dövmemi. kesinlikle serserii işe yaramaz olarak düşünürüm ben

0|1
    0|0
    • nası biri olursa ilk izlenimin iyi olur?

• Espirili kısmı olmuyo ya onu nasıl aşabiliriz?

• olur yaaa kafa dengiyse karşındaki kendiliğinden doğar espriler ama skıcı bi konuşma içindeyseniz zaten o iş olmaz

• Hersey tip demek degil hacı :)

Aslında daha cok karsı tarafa baglı.

0|0
    0|0
  • kişiliğinden bahset

0|0
    0|0
    • nikahınamı alıcan.sa.d

• sen heves olsn dıe cıkıosn bellı

• samimi bi ince duygusal yeni biriyle tanışınca yada farklı ortama girince çok utangaç oluyomuş ve pek göze batmamamya çalışıyomuş. Yukarda yazdığım şeylere göre ilk izleniminiz ne olur? Nasıl yaklaşırsınız kızlar ne düşünürsünüz?

• konuşmayı biliyor kısmına kdr iyi. devamı serserilk belrtisi. utangaçlığı da iyi

0|0
    0|0
  • seksiiiiiiiii :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen kendini öyle zannedersin birileri belkide sana sen böylesin der ama dışardan gerçekte nasıl göründüğünü anlaman çok zor

0|0
    0|0
    • benim sıkıntım ilişki değil canım, ilk izlenimi merak ediyorum.

• canım lı falan konuşmazsak iyi olur, ilk izlenimde insan tipiyle yorumlanır sonradan tanınır.

• tip yoktan kastın ne kardeş.Mıho gibi misin mesela ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...