Benim gıdım var ve bu durum beni rahatsız ediyor ne yapmalıyım

yaşım 30 ve ailemdede hafif gıdı vardır ama yaşıma göre bende biraz daha fazla.spor yapıyorum 2.5 ay oldu yazılalı.kilomda 50.sporla zayıflarmı acaba bu gıdı olayıda.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Genelde plastik cerrahlar düzeltiyor bildiğim çok rahatsız ediyorsa tabi.

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama için bir sağlık merkezine gitmelisin...

0|0
    0|0
  • boy? hem çokda dert etme. bence çok dediğin sadece san öyle görünüyordur. link olsaydı gıdı k fotoğrafı ya da benzeri iyi olurdu

0|0
    0|0
    • farkeden tek tükde çok aşırı yok ama oluşabilir

• gıdı biraz sinir bozucu daha yaşlı yapıyor insanı

• sen bi foto linki yollasana merak ettim. gerekirse özelden yolla ne dertmiş arkadaş bu ya

• bildiğim kadarıyla kilon az olup gıdık var o ameliyatla alınıyo doğal yolla gitceğini sanmıyorum ben kilon olsaydı kilo verip giderebilirdin

0|0
    0|0
    • evet amelyatla hatta amelyatsız alınıyor biliyorum.çok yoğun yokda azı bile tahammülümün dışında kalıyor

• tatlım sana önerilerimi yazıcagım ama uygula burda uzman var bak öncelikle sürekli yutkun yutkununca bırakma bunu sürekli uygula 2.cisi sakız çiğnemene grk yok ve de kremle hergün mıncıkla gıdığını yağ yakımında yardım olucaktır sağlıcakla kal

0|0
    0|0
  • spor değil bölgesel hareketlere çalış, mesela TBE öğren ( Temel beden eğitimi) yardımcı olur die umuyorum.

0|0
    0|0
  • ameliyat fiyatlarını araştırmaya başla cok zor bir ameliyat olmadıgı düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • amelytsız alıyolar araştırdım40 dan sonra amelyatla alınıyor

• tamam bunu bulmana sevindim başarılar :D

• benim giderim var diye okudum ya la ://

boyunuz kaç?

0|0
    0|0
  • egzersizi var diye biliyorum onun için

0|0
    0|0
  • onun zayıflamayla bi alakası yok malesef canım

0|0
    0|0
  • ufak bir operasyonla aldır kurtul ya..fazla uğraşma sporla falan bence...hem güzelliğin artar

0|0
    0|0
  • spor yap bacı bacım

0|0
    0|0
    • yapıyorumda ordada etkili olurmu peki cidden

• bende de var sakızı deneyecem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gıdı egzersizi yap kafanı yukarı kaldır ve çeneni yukarı çek sürekli tekrar et

0|0
    0|0
  • Hergun sabah aksam boynunu yukarıya dogru gerdirerek kremle masage yap..

0|0
    0|0
  • sakız çiğnemek gıdıyı eritir diye biliorum

0|0
    0|0
    • şuan ağzımda sakız var:))))

• yüz yogasında gıdı eritme var ama mesela kilodan falan değilse bence çok fazla bir fark yaratmaz egzersizler. belki bir estetik gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...