Evde fitness ve squat yapıcam ama nasıl?

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Yardımcı olacak birileri var mı acaba?

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• netten izle bence haraketleri yane başında biri olmadan zor o işler bence salona git

0|0
    0|0
    • Salona gitmek için zamanım yok. Evde yapmak icin bile zor zaman ayırdım ama videolara baktım ilk defa yapıcağım icin hangisinden başlıyım ne kadar yapıyım bilemedim

• İp mi onu da yaparım da gerçek anlamda salona gitmeden spor yapılamaz mı ya. Vaktim olsa yazılırım ama cidden yok. Sadece sıkı bir vücut icin de değil aslında. Mesala squatı kalça sekillendirmesi icin de istiyorum. İnternetten videolara bakıp squat ve fitness yapsam bir süre yani 12 ay filan. Kiloda bir azalma olur mu? Yani yağ oranında. Çünkü zaten vücudumda yağ yok denecek kadar az iskelete dönmek istemiyorum asdf

• dur benim biraz kafa açılsın yardım edeyim sana

En İyi Kız Görüşü

• kızlar şu sporu bölmeyin lütfen fitness başlı başına tek bir spor çeşididir siz tutup onu sadece squatla kısıtlayamazsınız. öncelikle beslenme düzeninin olması lazım sporcu beslenmesi az yemek değildir protein ağırlıklı beslenmen gerek. tempolu yürüyüş yapabilirsin jen selter ya da fitness blender videoları bacak hareketleri falan yapabilirsin en fazla onun harici salona gitmen gerek

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor malzemesine gerek yok squat belirli ritimlerle yapılan bir hareket

0|0
    0|0
  • evde motive olamazsın spor salonu gayet iyi

0|0
    0|0
    • Vaktim yok oraya gidicek

• Eh sayılır. Olması gerektiği kadar ayıramam ama biraz ayırabilirim

• sana kalmıs bir sey diyemem

• Minder al plates topu al step tahtası al twister al evde bunlar yeter

0|0
    0|0
  • Internetten arastir hareketlere bak

0|0
    0|0
    • Baktım ama hangisini yapacağımı bilemiyorum ya iyice kafam karıştı

• Peki teşekkür ederim :D Evde sadece plates minderi var ama. Onda hareketleri yapsam mesala 12 ay. Yeter mi?

• Yeter mi tam olarak kesin bir sey diyemem senin performansina bagli ama kesin yarari olur

Kızlar Ne Diyor 1

• youtube yaz orada bir sürü video bulursun onlarla beraber yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...