Gördüğünüz kadınlar arasında sizin için en mükemmeli hangisiydi?

Gördüğünüz kadınlar arasında sizin için en mükemmeli hangisiydi? Bu kadının mükemmel olduğunu size düşündüren nedir? (en belirgin özellikleri huyları dış görünüşünü vs) Hayalinizdeki mükemmellikten çok mu uzak/yakın?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hem güzelliği hem de dişiliğiyle benim hayallerimin kadını Tiffany link :) karakterini bilemem tabi :D

0|0
    0|0
  • Merhaba monnorosa.

Beni Sevdiğini ve Ayrılmamamızı İstediğini Bir Sokak Köpeğine Anlatmaya Çalışınca Hıçkırarak Ağlayan Biriydi.

0|1
    0|0
  • eski çalıştığım yerde vardı biri benden 6-7 yaş büyüktü ama herşeyiyle saçları ten rengi hareketleri tavırları ses tonu oturuşu kalkışı giyim tarzı kesinlikle herşeyiyle mükemmeldi... di derken hala öyle internet üzerinden konuşuyoruz ama pek yüz vermiyo yaş farkından ötürü e canı sağolsun benimki zaten salt hayranlık

0|0
    0|0
  • ben yokken bana laf söyletmeyip ben varken beyim bilir tavrını takınan her kadın 1 numaradır erkekler için. genelleme yapıyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz.

0|0
    1|0
    • on erkek varsa 2si senin gibi bu denli saçma bi düşüncededir. yani bu durumda ezik büzük kadınlardan hoşlanan andavallar istisna oluyor. saçmaladın. -1 :)

• bu bir andavallık değil bu bir erkeğin duygularını okşamaktır. senin gibi egosu yüksekte olanlar bunu bilmez elindekinden de olur. sen ne istediğini bilmiyorsun hemde kalkmış burda kaç kişiye soruyorsun. -1 kavramı sana uygun olur bu durumda. :)

• sevgilim... herşeyden cok farklı beni benden alıp götürüyor.. milletin güzelligi bana yaramaz ama sevgilimin güzelligi bana yarar..

0|0
    0|0
  • Dış görünüş olarak en mükemmel buldugum kadın değildi ben onu ilk gördüğümde. Fakat şu an o benim en mükemmel dış görüntüm...

İçini buraya anlatabileceğimi düşünmüyorum...

0|0
    0|0
  • 5 sene birlikte olduğum kız arkadaşım herşeyim diyebileceğim tek insandı kötü sonla biten filmlerin en mükemmel baş rol oyuncusuydu...

0|0
    0|0
  • İlkokul öğretmenimdi.

0|1
    0|0
  • çok yakındı mükemmelliğe bakışı konuşması gülümsemesi çocuksuluğu sevme şekli hayalimdeki kadındı

0|0
    0|0
  • bu soru çok basit.her insanın hayatındaki en mükemmel kadın ANNESİDİR..güzel huylarını say say bitmez..

0|0
    0|0
  • İron man'dak Peper karakteri hem huyu hem fiziği.

0|1
    0|0
  • Eski ve tek kız arkadaşım. Ben onun gözlerine aşık olmuştum ama zamanla her şeyine aşık oldum. Aşık olmadığım zerresi kalmadı. Velhasıl klasik son. Artık yok.

0|0
    0|0
  • eva green.

0|1
    0|0
  • Brittany Robertson.Görüntüsünü ve ses tonunu seviyorum.Tabi kişisel özelliklerini bilemem.

0|0
    0|0
  • adriana ydı...

0|0
    0|0
  • evli bir kadın :-))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• rihannay abaktım sonr akaendime baktım , ben iyiyim dedim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...