Beyler sorum size bakıverin bi :)

Şimdi çokkk yakın bir kız arkadaşınızz var onaa çok değer veriyorsunuz. En yakınınız, herşeyinizi ona anlatıyorsunuz. O size diyorki "Çok sıkıldım sinemaya falan bir yere gidelim" Siz de "Olur bana uyar amaa falanca kişi de gelirsee :D" diyorsunuz. Yani yanınızda bir arkadaşınız daha olucak. Neden ikimiz değiliz diyor kız size siz de ona "O gelmezsee ikimiz kalırız o yüzden gelmezdim" diyorsunuz. Neden yalnız gitmezdiniz?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• korkuyorsun, yakın arkadaş hikayesi yalan. iki insan birbirini bu kadar yakın tanıyınca ister istemez bilinçaltında bir sevgi oluşuyor ve dikkat edin kıskanmalar da oluyor. o yüzden siz de onu istiyor ve aslında itiraf edemediğiniz birşey olmasından korkuyorsunuz. Açıkçası; Siz o arkadaşı, o arkadaş da sizi seviyor.

1|0
    0|0
    • Emin misin. Sevse yalnız gitmemizi o da isterdi. Ama o tam tersi birini daha araya kattı. "o da gelirse ama :D " falan dedi.

• Ayıp ama güzel dostluğumuz da tehlikeye girmiş olucak bana hergün mesaj atıyor.. Hergüünn.. Bir sürü dostu var ama o kalkıp bana güveniyor. Çok fala değer veriyor. Ama kanka diyor kardeş diyor. Bazen bana karşı birşey olabileceğini düşünüyorum ama bazen diyorum tamam gerçekten kardeş olarak görüyor.. Ama bir kıza hhergün mesaj atan

• mesaj atan bir erkek hiçbir şey birazcıkta olsa etkilenmezmi yaa. ..

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhaba.

Burda, O Kız İle Çocuğun Duygularının Tamamen Farklı Olduğunu Görüyorum.

İki Arkadaş Sinemaya Gidebilir ama Üç Arkadaşda Gidebilir.

Burda O Kızın Verebileceği Cevap Arkadaşca ''Tabi Olabilir'' Olmalıydı.

Hiç Olmazsa Başka Tanımadığı Bir Erkeğe İçi Sinmesede Gerçek Erkek Arkadaşı Yanlış Anlamasın Diye Bu Cevabı Verebilirdi.

Erkek Arkadaşı İşe, Öyle Bir Ortamda Kız Arkadaşına Güvenmediği ve Bu Arkadaşlığı Baş Başa İken Başka Yönlere Yönlendirebileceğini Düşünerek Yanına Başka Bir Arkadaş Almayı Tercih Ediyor.

1|0
    0|0
  • Neden olacak aptallığından :D

1|0
    0|0
  • adam yalnız gel diyorsa ya sana karşı bisi hissediyo yada seninle ilgili planları var bu kadar net aslında

1|0
    0|0
    • yalnız gel demiyorrr. Tam tersi yanında birini getirmek istiyor, yalnız kalmak istemiyor

• Bildiğin gibi insanların anlaşma yöntemi konuşmak. Müsait bir gün çekersin bir kenara. Önce sebebini sorarsın. Eğer ki benim verdiğim cevabı verirse durumu düzgünce izah edersin. O da anlayış gösterir ve olay tatlıya bağlanır inşaAllah.

1|0
    0|0
  • Sanırım bana karşı bir şeyler hissettiğini düşünüp o konuda şüphelenirdim. O yüzden tek gitme taraftarı olmam sanırım

1|0
    0|0
    • İşte sanırım doğru ccevap bu.. Peki bu yanlış anlamayı nasıl düzeltebiliriz?

• Kız arkadaşıyla sinemaya giderken yanında başka bir arkadaşı isteyecek erkek daha doğmadı yada çok Ajdar dinliyodur bence

0|0
    1|0
    • Sevgilisi değilimm dostuyumm

• Ha o zaman erkek yanlış anlaşılmak istemiyordur. Sizle yalnız görülünce sevgili olduğunuzu sanmasınlar diye. (Soruyu yanlış anlamışım pardon bu arada)

• bak sen :D pasiflik böyle bişi :D:D

1|0
    0|0
  • yoo ben yalnız giderdim ne saçmalık ya o

1|0
    0|0
  • cocuk mala baglamıs kusura bakmada

1|0
    0|0
  • arkadaştan öte filmini izledin mi ? öyle olmaması için demiş olurdum kesinlikle

1|0
    0|0
  • arada başka insan da görmek istemiş. yakınlık da bir yerden sonra sıkıyor.

1|0
    0|0
  • seninle başbaşa görünmek istememiş işte

1|0
    0|0
  • elimden bi kaza çıkar al başına belayı demek istemiş.

0|0
    1|0
  • Daha cocuk demekki anlayamamış can sıkıntısını.

0|0
    1|0
  • o kız çirkindir

0|0
    1|0
    • Hayır kız güzel. :) Ama kankanız.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...