Bugün Metin Oktay'ın doğum günü yaşasaydı neler söylemek isterdiniz?

link

Metin Oktay'ın Galatasaray Aşkı; link

Taçsız Kral Metin Oktay; link

Ağları yırtan golü; link

Bir kaç sözü; bence, galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. galatasaray işte bunun için tercih edilir ve galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım"

fenerbahçe 20 bin, adalet bir yıl için 10 bin lira transfer ücreti teklif ederken, ben galatasaray ile yıllığına 8 bin liraya anlaşma yaptığım gün mutluluktan uçuyordum.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• O benim için çok farklı biri be..Galatasaray aşkım babamın bana bu adamı anlatmasıyla başladı sonra Bülent Korkmaz Popescu Hagı Jardel... Metin Oktay'ı sadece Galatasaraylılar değil futbolu seven herkes sever...Efendiliği , oynadığı futbol , attğı goller unutlcak gibi değil..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vay be şuan için hep bayanlar cevap vermiş şaşırdım:)

0|0
    0|0
  • söylemek istediğim birşey yok..

Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • şu fenere 7-0 nasıldı abi , :)))

1|1
    0|1
  • en iyi golcu

0|0
    0|0
  • efsane o adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şuan çok az bulunan Şerefli futbolcu olduğundan tebrik ederdim

1|0
    0|0
  • Metin abi sen de mi KS'ye üye oldun? derdim...

0|0
    0|0
  • Şuan yaşasaydı emin ki, Galatasaray için yine çalışırdı... Ama kendisini bir trafik kazasında kaybetmemiz daha üzücü... Trafik kazalarında kaybettiğimiz değerleri düşündükçe üzülüyorum. Bu ülkeye yazık oluyor...

0|0
    0|0
  • sen ne kadar büyük bir adamsın ki uzatılan üstü boş sen yaz denen çeke karşılık ''Bizi sevenleri üzmeyelim baba'' diyerek müslüm bağcılardan o ceki almamışsın demek isterdim

0|0
    0|0
  • Metin abi bayrağı sabri aldı neler hissediyorsun olurdu heralde :

0|0
    0|0
  • Gs nin şimdiki halini görmediğin için çok şanslısın derdim.Çünkü Metin Oktay kadar dürüst değil

0|1
    1|0
  • vayyyy hep kızlar yorum yapmış şaştım valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...