Beyler yanınızdakı bayan nasıl olsun ıstersınız?

yanı;

ne renk ruj sursek, nasıl gıyınsek, ne gıyınsek, sacımıızı nasıl

yapsak, herkesın gorebılıcegı kadar abartılı guzellıkte mı olsak yoksa

sadece sızın dıkkat edebılıcegınız sekılde ama gercekten sık mı olsak..

ne tur parfumler daha hos olur sekerlı mı baharatımsı mı cıkolata gıbı

mı? cok mu konusmalı sessız mı kalmalı? cok gulmelı mı? ve egonuzu nasıl

tatmın ederız? bu sorulara cevap verırsenız ve aklınıza baska sorular

gelırse onları da cevaplarsanız cok mutlu oluruum :)

Güncellemeler:
sorduklarımın hıcbırıne cevap vermedınız arkadaslar.. ben de bılıyorum herkesın zevkının farklı oldugunu sadece merak edıyorum

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Bakımlı , kibar, ve seksi giyinmeli :) makyaja gerek yok, doğal daha çekiçi oluyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• link Böyle giyinir, böyle bir saç modeline sahip olur, verita marka parfüm kullanır, nerede nasıl davranacağını bilir, kişiliğini de dişiliğini de sergileyebilirsen herkesin ilgisini çekersin...

0|0
    0|0
    • sen yanında öyle birisi ile sokakta gezmek ister miydin ? dişiliğini sergileyen birisiyle hiç sanmıyorum. çünkü arkadaşın sorduğu soruda yanınzda ki bayandan bahsediyor.

• Senin olduğun yerlerden uzak dururum o halde... Hiç mi böyle bir kadın görmedin, nesini yadırgadın anlamadım ki

• önce kendi ile barışık olsun. sonra doğal ve sade bir şıklığı olsun dikkat çekici giyinmesin benim kızarkadaşım ise zaten dikkatimi çekmiş abartmaya gerek yok her koku her tene gitmiyor kendi kokusunu kendisi bulsun.egomuzu tatmin etmesine gerek yok. son olarak seni olduğu gibi seven erkekleri sevmeye çalış seni değiştirmeye çalışan insanlar seni mutsuz ederler.

0|0
    0|0
  • Kırmızı ruj Siyah Şık ve Dikkat Çekici Bir Abiye Kırmızı El Çantası platin Sarısı Ve Salınmış Saçlar Gri Topuklu ayakkabı Beyaz Altın Set ve Pırlanta Yüzük. Boy Kısaysa Platform Topuktan Olablir. Gerçekten Şık Olunmalı Makul Konuşulmalı Ve Gülerken 32 Diş Gösterilmemeli parfüm gidilen Yere Göre Farklılık Gösterir Ancak Tercihen Şekerli. Egoyu Da Yanında Sana Karşı Sevgi Dolu Bakan Ve Saygılı Konuşan Bayanlar Tatmin Edebilir.

0|0
    0|0
    • Bu Benım Şuan Ki Ruh Halime Güzel olanlar Bu Soruyu Mesela Yarın Cevaplayacak Veya Dün Cevaplamış Olsam Hal Ve Hareketlerinin Yine Aynı Ama Giyim Makyaj Ve Takıda Farklı Şeyler Söylerdim..

• Yeni gördüm yazdığını. Kusura Bakma Sporu Fazla İrdelememk Gerek Adı Üzerinde Ne rahatsa Onu Giymek Gerek. Ama İlla Anlat Dersen üzerini Mavi Ekose Slim Fit Gömlek Altına Siyah Dar Paça Pantlon Ve Vucudu Saran. Zincirli Ucunda Kristal Olan Küpeler Ve Mavi Babet.

• Açık tonlarda Makyaj Ama Göz Kalemini Biraz Dışarıya Uzunlamasına Taşırıldığında Güzel Olur Tabi Ki Kirpikleri Uzun gösteren Maskarayı Unutmamak Gerek

• bu sayılan özelliklerin hiç biri önemli değil. kendini çekici, seksi hisseden şuh bir kadın her durumda vazgeçilmezdir. her şeyden önce kendini gerçek bir dişi gibi hissetmeli. bunu yapabilen bir kadının başka bir şeye ihtiyacı olmaz. çoğu zaman siz de görürsünüz, kadın aslında çirkin bile sayılabilir ama erkekler sineklerin bala üşüştüğü gibi o kadına yönelirler. bu işin sırrını merak ediyorsanız...

0|0
    0|0
  • Yanımdaki ; görenlerin nutku tutulmalı ve yatakta çok iyi olmalı eğer yatakta iyi değilse o saniye bitmiştir ilişki

0|0
    0|0
  • eğer ona aşık olduysam onun o halini ben seçmedim ki. Demek ki o işleri çok iyi biliyor ve kendine aşık etti. Kafasına ne eserse onu yapsın ben razıyım.

0|0
    0|0
    • güzel cevap :)

• evet guzel cevap ama ıstedıgım cevap degıl.. sorularımın hıcbırıne cevap alamadım :D

• bu özelliklerin hepsi erkekten erkeğe değişen bir şey yani bizi aynı seriden üretilmiş robot olarak neden görüyorsunuz :s

0|0
    0|0
  • çok gösterişli kızları sevmem rahatsız olurum herkezın gözü onun üstündeyken

0|0
    0|0
  • yanımdaki bayan 'yanımda' olsun yeter. yan yana hallolur gerisi.

0|0
    0|0
  • imkansız olsun isterim,

0|0
    0|0
  • soyunan bayan

0|0
    0|0
  • Sadece benim için özen gösterirse çok memnun olurum.. Başkalarına yaranmak için yaparsa bunları tabiki hoş olmaz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya her erkegın zevkı baskadır ya erkekler kızları ona bır gulmesını asık sanıyorlar kendıne ah bu erkekler bızlerı ne hale soktunuz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...