Sizce bu kadar karın kası yeter mi?

İlk önce bu soruyu gerçekten bilgi almak ve görüşlerinizi merak ettiğim için soruyorum. Benim karın kası takıntım var ve bu takıntım benim dişilik özelliklerimi kaybetmeme neden olacak kadar büyük bir takıntı. Şöyle ki, karına yüklendiğimden ve ağırlık çalıştığımdan beri vücudum iyice yağ kaybetti ve biraz kemikli ve kemerli olan burnumun görüntüsü iyice ortaya çıktı, sanki burnum eğriymiş gibi duruyor. Aynı zamanda göğüslerim küçüldü ki bu istemediğim birşeydi. Şu an hafif karın kasım var, ortadaki o çizgi iyice kendini belli ediyor. Ancak ben daha fazlasını istediğim için bir türlü yetinemiyorum. Açıkçası sürekli daha fazlasını istediğim için kendimi kısmaktan artık çok yoruldum. Tükettiğim tatlılar bile tatlandırıcılı ve millet waflleları götürürken ben bitter çikolata ile yetiniyorum. Elbette paket paket cipsler yiyeceğim, hamburgerler yiyeceğim demiyorum ama herşeyden kendimi sürekli mahrum bırakıyorum, daha iyisine ulaşacağım diye hayattan zevk almayı unuttum artık. Sürekli bir disiplin içerisindeyim. Haftada 1 hamburger, pizza vs yemek istiyorum ama yemiyorum. Üstelik dişilik özelliğimi kaybetmeye başladığımı ve eskisi kadar güzel olmadığımı düşünmeye başladım. Dediğim gibi zaten zayıf olan halimle karına ve ağırlığa çok yüklenince yağ kaybı çok oldu ve yüzüm çok çöktü, kaburgalarım çıkar hale geldi. Şimdi buraya sizlerle son 3 ayda yaptığım karın kasımı paylaşacağım. Sorum sizce bu kadarı yeterli mi yani daha fazlası bir bayanda itici durur mu? Aynı zamanda daha fazla kilo vermeden, yağ kaybetmeden bu kasları daha belirgin hale getirmek mümkün kü? Çünkü fazla kilolarımla birlikte yüzümün güzelliği de gitti, kemerli burnum iyice göze batmaya başladı sizlere soruyorum daha fazla karın kası için güzelliğimi kaybetmeye değer mi? :/ Not: Spordan yeni geldiğim ve çok su içtiğim için alt karnım çok varmış gibi çıkmış.

Sizce bu kadar karın kası yeter mi?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Ayva göbeği, ne zamandan beri kas olarak anılıyor?

0|2
    1|0
    • şişkinliğin sudan kaynaklandığını söyledim not olarak. normalde oturunca karnım falan hiç çıkmıyor.

• Çok iyi bir karın. Fazlası iyi olmaz

1|0
    0|0
  • Güzel espri tuttum bunu 😄

0|0
    1|0
  • Kas Göremedim

0|0
    1|0
  • yok kiiii kas.)

0|0
    1|0
  • o değilde makale mi yazdın (okumadım)

1|0
    1|0
  • karın kasını da görseydik keşke

0|0
    1|0
    • karın kası derken baklavalı bir görüntüden bahsetmiyorum. ortadaki çizgiden ve adonisten bahsediyorum.

• adonis falan yok bildiğin simit var yanlarda

• hmm olabilir

• Hayir itici durmaz seksi gosterir bir bayani fitnness modellere bak ve kalorini biraz daha azalt ve cardiyo yap hfta 2 kere ve agirlk calusmalarunda karin kasi calisirken bile agirlikla calis

0|0
    0|0
  • kas görünmüyor

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi formunu bozma

0|0
    0|0
  • Kas gözükmüyor ki...

0|0
    0|0
  • İyi bence

0|0
    0|0
  • Yeterli

0|0
    0|0
  • Kendi kendine zülüm edenlerdensin sende

0|0
    0|0
    • nasıl yanı?

• Kendini çirkinleştiriyorsun kendi ağzınla diyorsun yüzün çökmüş memelerin küçülmüş

• O kadar yazı yazdına gore yeter :D

0|0
    0|0
  • Biraz daha devam edersen güzel olur.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. çoğu kişi yas yok diyor ama Kastan kastım ortadaki çizgi. burada daha net belli oluyor sanırım http://i.hizliresim.com/o99Byk.jpg

• nasıl kaybedicem onu? :/

• Alt karını daha çok çalıştırmaya çalış bacakları yukarı çek ters mekik yani zamanla güzel olur

• Kas yok ki yetersiz.

0|0
    0|0
  • naptın ya kızlar hasta olucak şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hangi kas?

0|1
    1|0
  • hala göbek görüyorum.

0|1
    1|0
  • Yanlis anlama ama ben ortada kas falan goremiyorum

0|0
    1|0
  • Hani kas 😆

0|1
    0|0
  • Kanka bu baya yağlı göbek😄

0|0
    0|0
  • Çok fazla kendini kısıtlama, vücut buna bağlı çalışmaya başlar canım.

0|0
    0|0
  • ben kas göremedim

0|0
    0|0
  • Kas nerde bacım

0|0
    0|0
  • bu kas değil? yanların var hatta

0|0
    0|0
  • güzel