Sizce bu kadar karın kası yeter mi?

İlk önce bu soruyu gerçekten bilgi almak ve görüşlerinizi merak ettiğim için soruyorum. Benim karın kası takıntım var ve bu takıntım benim dişilik özelliklerimi kaybetmeme neden olacak kadar büyük bir takıntı. Şöyle ki, karına yüklendiğimden ve ağırlık çalıştığımdan beri vücudum iyice yağ kaybetti ve biraz kemikli ve kemerli olan burnumun görüntüsü iyice ortaya çıktı, sanki burnum eğriymiş gibi duruyor. Aynı zamanda göğüslerim küçüldü ki bu istemediğim birşeydi. Şu an hafif karın kasım var, ortadaki o çizgi iyice kendini belli ediyor. Ancak ben daha fazlasını istediğim için bir türlü yetinemiyorum. Açıkçası sürekli daha fazlasını istediğim için kendimi kısmaktan artık çok yoruldum. Tükettiğim tatlılar bile tatlandırıcılı ve millet waflleları götürürken ben bitter çikolata ile yetiniyorum. Elbette paket paket cipsler yiyeceğim, hamburgerler yiyeceğim demiyorum ama herşeyden kendimi sürekli mahrum bırakıyorum, daha iyisine ulaşacağım diye hayattan zevk almayı unuttum artık. Sürekli bir disiplin içerisindeyim. Haftada 1 hamburger, pizza vs yemek istiyorum ama yemiyorum. Üstelik dişilik özelliğimi kaybetmeye başladığımı ve eskisi kadar güzel olmadığımı düşünmeye başladım. Dediğim gibi zaten zayıf olan halimle karına ve ağırlığa çok yüklenince yağ kaybı çok oldu ve yüzüm çok çöktü, kaburgalarım çıkar hale geldi. Şimdi buraya sizlerle son 3 ayda yaptığım karın kasımı paylaşacağım. Sorum sizce bu kadarı yeterli mi yani daha fazlası bir bayanda itici durur mu? Aynı zamanda daha fazla kilo vermeden, yağ kaybetmeden bu kasları daha belirgin hale getirmek mümkün kü? Çünkü fazla kilolarımla birlikte yüzümün güzelliği de gitti, kemerli burnum iyice göze batmaya başladı sizlere soruyorum daha fazla karın kası için güzelliğimi kaybetmeye değer mi? :/ Not: Spordan yeni geldiğim ve çok su içtiğim için alt karnım çok varmış gibi çıkmış.

Sizce bu kadar karın kası yeter mi?

0|0
1221

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...