Çok sevdiğiniz biri var çok acı çekiyorsunuz ..

çok sevdiğiniz biri var çok acı çekiyorsunuz ama unutmak zorundasınız,nasıl başarırsınız bunu...

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni bir sevgili hayatına girmediği sürece hayatındaki tek kişi eski sevgili olacaktır... O yüzden yenisi gelmeden eskisi unutulmaz...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• İnsan hiç bir şeyi unutmaz sadece zamanla alışırsın seyrekleşir git gide, arkadaşlarınla vakit geçir sık sık yani ailene destek ol onu hatırlatacak şeyler vardır mutlaka onları yok et,duygusal şarkılardan hele kesinlikle uzak durmalısın bunu yanında diziler yada filmlerde dahil böyle yaparak daha güçlü olursun emin ol bir söz vardır öldürmeyen acı insanı daha güçlü kılar bu söz gerçekten çok doğruymuş bunu bizzat kendimde gördüm:)

0|0
    0|0
  • Merhaba.

Birini Unutmaya Çalışmak, O Kişiyi İnsanlara Daha Çok Hatırlattığını Düşünüyorum.

Bu Yüzden O Kişi İle Onsuz Yaşamayı Öğrenip Zamana Bırakıp Karşımıza Çıkan Güzel Şeylerden Yararlanmanız Lazım.

0|0
    0|0
  • unutmak zorunda kalan sensen eğer o demek ki hayatına devam edecek. sen unutmaya çalışmakla kalacaksın.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ne acı çekmeye meraklı bir insanımız var anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • unutmam gereken biriyse hemen unuturum daka beklemem..

0|0
    0|0
  • Kafamı meşgul ederek.

0|0
    0|0
  • unuttum gittti

0|0
    0|0
  • kalbime gömerim

0|0
    0|0
  • uzaklaşırım yakınından

0|0
    0|0
  • Hafıza kartını çıkartırım .

0|0
    0|0
  • Unutarak.

0|0
    0|0
  • :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

0|0
    0|0
  • Başkasıyla birliketeyse git onu oyle gor.Köpek gibi asık olsanda nefret eden garnti kendımden bılıyom;)

0|0
    0|0
  • ASLA unutamazsın.. o yüzden yaşadığın güzellikleri düşünüp ne güzel günlerdi diyecek ve yoluna devam edeceksin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmayacağına karar verir bir kaç güne yokluğuna alışırım ...

0|0
    0|0
  • Neden acı çekiyorsun? Seni sevmediğinden mi yoksa başka sebepten mi? Eğer seni sevmiyorsa yani platonikse unutmak daha kolay ama siz bir şeyler yaşadıysanız ve sana acı veriyorsa bunlar işin daha zor. Onu hep sana yaptığı kötü davranışlarıyla hatırla. Kimse senden değerli değil sonuçta :)

0|0
    0|0
  • ßaşaRamazsın :( oyLe ßi çözüm yok . Olsa inan yaRdımcı olurdum

0|0
    0|0
Yükleniyor...