Sürekli bağıran, küfreden beddua eden sinirli ve huysuz bir anneniz varsa..?

düşünün ki ne yapsanız bağırıyor. neden böyle yaptın bunu neden buraya koydun kızım? demek yerine, aptal allah kahretsin seni diye sözüne başlıyor, komşularının arkadşlarının küfürlerini örnek alıp ertesi gün aynılarını size soyluyor.

bi gun olsun sizin icin agzından guzel bi laf cıkmıyor.

kavga edince butun sulaleyı komsuları eve dokuyor.

defol git evimden diye sizi kovuyor.

evden gidince de morali bozulup perişan oluyor...?

ben tabi ki susmuyrum. ben de cevap veriyorum. cunku susmak mumkun degil. bu hafta susmaya calıstım. gunlerdır ugrasıyo benımle. sustukca daha da abartıyo. bugun cevap verdim yine kavga ettik.

ben gercekten bıktım.

su lanet okulum bitse de kurtulsam. 23 yasına geldim bana hala 10 yasındakı cocukları ornek gosterıyo.

cok iyi bi yerde iyi bi bolumde okuyorum. evden dısarı ayda yılda bi cıkarım. ama ben dunyanın en igrenc cocuguyum.

butun hareketlerime takmıs.

gecen hafta butun utulerımı kendim yaptım. yemegımı kendım yaptım. ben hala is yapmayan evde bos oturanım.

bi gun bulasıkları yıkamayı unutsam o bulasık ona kufur gibi gelir. ertesi gun basıma kakar.

ama dısarıya karsı melek. baskasının cocugu gelsin ne yapacagını bilmez.

lutfen bana bi yol gosterin.

anneye saygılı olunur diceksiniz. ama annem bana karsı hicbi zaman sevgi dolu olmadı. bi birey olarak sahsıma da hicbi zaman saygısı olmadı. benım soylediklerimi hicbi zaman ciiddye almaz ama aynısını yoldan gecen biri soylese anında benimser.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ailelerin sahip oldukları çocuklara davranış tarzı o çocukların karakterinin gelişmesinde ciddi etkilere sahiptir...

Aileni senin gibi kötülemek benim haddim değil ama sanırım senin tek çözümün sevdiğin ve seni sevecek biriyle hayatını birleştirmek...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Açıkcası şunu sormak istiyorum annenin bildiğin psikolojik bir rahatsızlığı var mı yani demek istediğim önceden de böylemiydi yoksa sonradan mı böyle oldu ya da senin çok büyük bir hatanı gördüde ondan mı değişti acaba

0|0
    0|0
  • öyle bir annem yok

0|0
    1|0
  • Allah yardımcın olsun...

0|0
    0|0
  • anneni bi piskiyatrise götürmeyi dene

0|0
    0|0
    • diyorum diyo ki asıl sen git. sen kafayı yemissin diyo bana:) normal oldugunu dusunuyo.

• Kabul et ve beraber gidin bence bu durum içinde sende varsın ve annene karşı hislerin duyguların yıpranmış olabilir bu snein içinde iyi olucaktır piskiyatri her insan için iyi gelir piskolojik destek derdini dinleyen akıl veren bir arkadaş gibi düşün

• Hayata üzülmeye mi deger diyerek biraz olsun takmamayı ögrenmenı tavsıye edıyorum.Bagırsın bagırsın sussun ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim annemle babam hep tartışırlardı. şimdi ayrılar. ben hep kavgaların babam yüzünden olduğunu düşünürdüm ama değilmiş. katlanılması o kadar zor ki. hakkını yiyemem sevgi gösteriyor. öper sever. ama bir o kadar da azarlar. kavgasız bir günümüz geçmez. bazen bir çekmeceye sinirlenip küfüreder. bazen bir eşyasını bulamaz sinirlenir. ama sürekli acısını benden çıkarır. sürekli kendine stres yapacak bir şeyler bulur. hatta benimde stresli olmam için uğraşır. babamla benim için boşandığını benim için çalıştığını söyler durur. onun böyle olmasında ki suçlunun biz olduğumuzu söyler. sürekli ağlar. evet çok zor. ama şimdi kurtuldum. üniversiteye gidince.

0|0
    0|0
    • ne guzel universiteye gidince kurtulmussun. bense universiteyi bitirmeyi bekliyorum...:/

• aksine kadın sabır taşı

evlen bacım kurtul

0|0
    0|0
  • benimde annem öyle malesef cevap versem diyoki yok sen nasıl bana öyle dersin saygısız terbiyesiz yalancı iftiracı saydırıyor bıktım artık onunla konuşmaya çalışıyorum beni dinlemiyor beni kovuyor yani tek çaren büyüyüp okulunu bitirip evden gitmek yoksa böyle annelerle bir ömür sürmez.

0|0
    0|0
  • dayan okulunu bitir ve kendine bi hayat kur canım annede olsa adabına göre hareket edicek !

1|0
    0|0
  • neden bana böyle yapıyosun diye sorsana aynen böyle ona söyle farkındamı acaba yaptığının ?

0|0
    0|0
    • o anneymis bagırırmıs benim sacımı da yolsa benım ses cıkarmaya hakkım yokmus

• madem annesin bana sevgi göstermeyi de bil o zaman de

• Okulunu bitirmene bak.Alırsın işini eline o zaman kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Aynı nişamlımın annesi. Bir şey diyemem kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş. Bende ne yapılır bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...