Erkekler, Fenerbahce mi Galatasay mi?

şu an x bir takımda futbol oynuyorum profosyonel futbolcuyum. ara transfer doneminde Fenerbahce ve galatarasaydan tramsfer teklifi geldi.
Fenerhace ytilik 1 miltyon tl teklif etti. bu alsam resmi teklif yapıldı
galatasay 850 000 tl

kucuklugumden beri Fenerbahceliyim ama kadro genişligine baktıgımızda Fenerde forma bulmam imkansız
ama gs nın drumu ortada cok rahat ilk 11 de sahaya cıkabilecegimi dusunuyorum

hayalerimin takımı Fenerbahce mi
yoksa futbol oynayabilcegim gs mi

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside lanet olası Türkiye'nin takımı ama ben Fenerbahçe diyorum.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben olsam Fenerbahçe ye gitmezdim. Gerçekten de forms bulmak zor gslatasaraya giderdim daha daha forms bulabilirsin ama bence beşiktaşa gel bu sene şampiyonluk yaşa.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe iyi para vermiş. Evet aldığı futbolculardan forma şansı bulamayabilirsin belki ama yine de umut var diyelim. Ben Fenerbahçe diyorum, gerisi sana kalmış.

0|0
    0|0
  • Bende arda turanım ama fazla belli etmemek için fake hesap açtım sen hangi takımda oynuyorsun meslektaşım 😒😏 bir bitin layn

1|0
    0|0
  • Yilin trollu.

0|0
    0|0
  • Ne kadar dogdu soyluyosun biomiyorum ki bence trollüyosun ama benim fikrim şu şekilde:

Futbol hayatinin maximum fb duzeyinde devam etmesini istiyosan fenere git. Yedek kulubesinde olgunlasirsin.

Yok ben oynuyacam diyosan Gs ye git. Kariyer gelisimime de katkida bulunsun istiyosan Gs dir cevap.

0|0
    0|0
  • Fenerbahceliyim ama gs ye git diyorum

0|1
    0|0
  • yimpaş yozgat spor

0|0
    0|0
  • Banada barcelonadan teklif geldi ama ygs olduğu için gitmiyorum (!)

0|0
    0|0
  • Gelecek hangisindeyse hanginde kendini kanitlayip ilerleyebilceksen bence

0|0
    0|0
  • dayı bir yol al

0|0
    0|0
  • Gerçektende kaliteliysen zaten formayı alırsın Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Hey Fenerbahçeli bak Sneijder bişey diyecek bir saniye "youtube. com/watch? v=1xvQIuhzMjk"

0|0
    0|0
  • Galatasaraya git 2sindede geleceğin var ama Galatasarayda kendini gösterebilirsin

0|0
    0|0
  • Orhangazi spor :)

0|0
    0|0
  • Hangi mevkide oynuyorsun ki?

0|0
    0|0
    • ortasaha cift yonlu sol ayagım

• Bilal zaten yakında emekli olur. Sadece uzaktan isabetli şut çekmekle olmaz. Onu geç keşfettiler biraz. Madridden gelen adam 1 senelik kiralık. Gider yani. Ama Selçuk kalıcı olur.

• bilal Fenerbqhce alt yapısı.. . iyi adam ama nereye kadar goturur bilemem seneye zaten son senesi yedek olur muhtelemen dedigim gibi onla ben alternatif oluruz gs de
      Fenerde meriles diego ve zanedersem topal diyolar seneye gidecek salih donmeyecek
      josef ozan ben uygar ve 2 adam daga gelecek diyolar. nekar dogru bilmiyorum santosdan lima diye bir adamla anlasmiş fenerbahce

Yükleniyor...