Nedir bu sarışınlık tutkusu?

etraftaki çoğu insanda sarışın olma deliliği var esmer tenlerine bakmadan gidip saçlarını sarıya boyatıyorlar ve ilginç biçimde artık güzel bulunan esmer ten ve sarı saçın bir arada kullanılması oldu bana göre çok mantıksız ya da kızlar saçlarını sarıya boyatıp ardından sarışın olduklarını söylüyorlar koyu renk saçı seven biri olarak zaten anlamam mümkün değil ama saçlarını sarıya boyayınca sarışın olduğuna inanan gerçekten var mı ve neden bu takıntı?

Güncellemeler:
bu kadınlarda var etrafımda hiçbir erkekte böyle bir tutku görmedim.
sonuç olarak bazı insanların ne kadar sığ görüşlü olduğunu gördüm isteyen sarışın isteyen kumral isteyen esmer sever tepkim ona değil sanki herkes aynı şeyi sevmek istiyormuş gibi düşünecek zavallılar var zaten bu sürü psikolojisinde kalanlar bu sarı saç modasını getirenler iyi eğlenceler diliyorum onlara :D

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bilmiyorlar ki doğal saçları onları asıl güzel yapan :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben kaşlar kara saçlar sarı (daha doğrusu sarı değil de böyle ishal olmuş çocuk boku renginde) kızlarla bayılıyorum... Şaka değil, cidden görünce böyle bir mide bulantısı, kusma ve baş dönmesinden sonra kolonyalı ellerle tokatlanırken buluyorum kendimi :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerin sarisanlara olan ilgisi malum kizlarda haliyle sarisin olmak istiyorlar.diye düsünüyorum.

ama bence insanin dogal hali en güzel oldugu haldir.

0|0
    0|0
    • benim çevremdeki erkeklerin hepsi nedense esmer kızları beğeniyor sarı saçı sevenler yalnızca kadınlar.

• valla o halde o kadinlar özenti kadinlar sanirim:) benim cevremdeki dostlarda hep sarisin meraklisi sonra gidip esmerle evleniyorlar ne garip bir tezat.

• güzellik sarışınlık esmerlikle değil zaten tiple ilgilidir sınırlamak istemiyorum ama sarışın erkekte kadında sevmem koyu teni sevmediğim gibi fazlasını.

• nasıl olmasın şu tatlılığa bak link

0|1
    0|0
  • esmer ten beyaz ten farketmez sadece gercek sarısın sarıyken güzel durur digerleri kötü durur dip boyaları gözüküyor cogunun

0|0
    0|0
  • erkekler ruslara ilgi gösteriyor diye onlara özeniyolar ama bilmiyo ki bu bizim kezbanlar rus kızları ateş gibi yanıyo saçları sarıya boyayınca güzellik olmaz

0|0
    0|0
    • rus kızlarıda orjinalinde sarışın değil ama bunu çoğunuz bilmezsiniz.

• rus kızların cogu orjinalinde sarsın gittim biliyorum cok da güzeller

• güzellik farklı bir şey sarışınlık farklı bir şey köken olarak oraya yakınım ve insan anatomisi dikkatimi çeker o yüzden biliyorum ve hayatımda bir çok rus var hepside özünde kumral.

• en başta erken yaşta kızların sacını boyatmasına kızıyorum ilerde beyazlayınca boyatacaksın Herşeyin doğalı güzel

0|0
    0|0
  • Önce erkek olarak cevaplıyayım. Yok abi sarışınlardan nefret ediyorum ..! Kız olarak düşünürsek de nasıl yapıpta versem pişman olmam diyor ve aptal sarışın ayağına bağlıyor.

0|0
    0|1
  • sanırım bir sarışını kıskanıyorusun

0|1
    0|0
  • Esmerler Hala 1 Numara ve öyle kalacak...

0|1
    0|1
  • aynen sarisinlik herkese gitmiyor

0|0
    0|0
  • Açık tenlilerede çok yakışıyor ama :)

0|0
    0|0
    • zaten öyle olması lazım ama boya sarıdan nefret ediyorum.

• Onu demiyorum, saçı siyah olup da, beyaz tenli olanlar, saçını sarıya boyatınca çok çekici olabiliyor..Ama sahte tabi.

• o esmer tenliler saçlarını sarıya boyatınca aynı yattaraya benziyorlar :))

0|0
    0|0
  • bende sarısını severim :D

0|0
    0|0
  • ben soğudum artık sarışın kadınlardan herkes boyattı çok bir bok varmış gibi

0|0
    0|0
  • kesinlikle saçmalık kaşarlık ve göze batmak için ilgiye muhtaç kızların kullandığı birşey :)))

0|0
    0|1
    • kaşarlıkla ilgisi yok kızlar barbie olmak istiyorlar.

• bu kaşarlık değildir egodur.

• kendini tatmin etmeye çabalamak egodur evet

Kızlar Ne Diyor 9

• benim saçlarım açık kumral beyaz tenliyim. bir gün delilik yapıp siyaha boyadım. kızlar çok yakıştığını söylediler. sonra sürekli aktığı için sıkıldım sarı yaptım. ama nedense hep saçlarımın boya olduğunu çakma sarışın olduğumu illa kafama kaktılar. ama yakın erkek arkadaşlarım ve yakın kız arkadaşlarım sarının daha yakıştığı söylediler. esmer olsaydım belki yapamazdım evet ama buğday tenli insanlara renk tonuna göre ayarlandığında gerçekten hoş durabiliyor. hatta kapkara bir ünlü saçını çok hoş bir sarı tonuna boyamış ve inan hiç garip durmuyor. siyaha boyandığında çakma esmer denmiyor ama sarıya boyadığında çakma sarışın deniyor. niye çünkü sarıya boyamak cesaret ister. çünkü herkese yakışmaz, çünkü senin gibi cesaret edemeyenlerin dilinde sakız olurlar.

0|0
    0|0
    • beni görmedin ben çok beyaz tenli bir kızım haliye boyadıktan sonra o karaşın bozması sarılardan iyi taşıyacağım garanti ama sevmiyorum sarının hiçbir tonunu cesaret işi değil çok çirkin.

• ben farklıyım imajı vermeye çalışıyorsun ben doğalım imajı. ama bir gün gelecek özeneceksin. bir gün gelecek kızıla da özeneceksin. hep kendinde olmayanı isteyeceksin yaparsın yapmazsın. ama illa özendiğin bir zaman dilimi olacak. kadının doğasında kendini beğendirme dürtüsü vardır. ister beyaz, ister buğday ister esmer ol erkekler beğendiği için illa olacak bir soru işareti istediğin kadar inkar et. istediğin kadar ben farklıyım de bu böyle.

• farklıyım imajı vermeye çalışmıyorum ki hem ne biliyorsun belki ben lezbiyenim sarı saçı hiç sevmiyorum kızıl için aynı şeyi söylemem ama seviyorum yani kızıl doğsam yine hoşuma giderdi ama sarı çok çirkin.

• dunyanin en seksi en guzel kadinlarina baktiginda buyuk yuzdesinin sarisin oldugu gorulur.basta marilyn monroe olmak uzere. şu anda dunyada en cok satilan kozmetik urunude sari sac boyasi olarak aciklandi. dedigin gibi sadece sac rengi degil sarisinlik bir butun . ten rengi, cogu sarisinin kilsiz tuysuz olmasi, gozlerinin renkli olmasi tenlerinin guzel kokmasi gibi bircok ozellikleri var.

0|0
    0|0
    • tenlerinin güzel kokması?bu nasıl bir özellik kılsız olmak genetik yapıyla ilgili ayrıca sarışınlıkla ilgili değil geri kalan hiçbir şey dikkatimi çekmiyor zaten.

• ya demek istedigimi anlamadin yada anlamamazliktan geliyosun :) her neyse iyi aksamlar sana :)

• iskandinav kızlarında kıl olmaz eğer bunu söyleseydin evet derdim onların genetik yapısı budur ama sarışın oldukları için değil genetik bütünleri bu.sana da iyi akşamlar.

• sonuna kadar katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • Doğal renk her zaman daha güzeldir sanırım dikkat çekmek için. Ben kumralım bir ara sarıya boyatıyordum şimdi resimlere bakıyorum da çok çirkinmiş.

0|0
    0|0
  • Simdiye kadar sacmı hiç sarışın yaptırmadım tek uclarında var hafif cnku cok dogal durmuyor.. Heleki esmer tenliyim .. Cok dogalın dısında bir renk ve bakımı zor ama yakısana yakısıyo ..

0|0
    0|0
  • toplama bilgisayarlara benzyrlr .d

0|0
    0|0
  • çok itici gerçekten

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • hayatı boyunca sarışın olmak isteyipte olamayan zavallı bir kezbansın ama degil mi :( asla olamıcaksın dibin gelir hem :(

1|0
    0|0
    • :/ neden sarışın olmak isteyeyim bunu anlasam bir de :D

• gizli kullanıcı kesinlikle haklı. kıskanç bir kezban olmasan şu an kimin ne renge boyadığıyla ilgilenmezdin.

• kezbanlık kanınıza işlemiş herhalde gizli kullanıcı bir taraflarına güvense gizli olmazdı zaten ayrıca beğeniyor olsam iş bir kutu boyaya bakar boşunuza kendinizi bunlarla avutmayın.

Yükleniyor...