Yorum yaparken burç da belirtebilir misiniz

sevgilinizin size sürpriz yaptığını düşünün içinde ne olursa unutamazsınız şaşırıp kalırsınız çok hoşunuza gider? hatta yıllar sonra bile aklınızdan çıkmaz

Güncellemeler:
özellikle oğlak burcu lazım :/
ama her burçtan yorumlar almak istiyorum hepsini toplayıp ortak bişey de düşünebilirim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bana hayatımla ilgili unuttuğum anılarımı hatırlatacak bir film veya bir fotoğraf albümü hazırlasaydı sanırım çok mutlu olurdum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sadece laf arasında bahsettigim, benim sevdigim, ilgili oldugum bir konuyla alakali birsey almis olsa, ona dikkat ettigi icin cok hosuma gider

akrep

2|0
    0|0
    • link xasdasdasdsa

• kesin cinlatirim kulaklarini.

bu arada tirstim. Buraklarla ugrasilmayacagini iyi bilirim sdhshdhssag

bu sondu :D

• ımmm :) maket araba bende severim o bana alsın :D

• gereksız yere yapılan kucuk suprızlerden hoslanmam.aslan

1|0
    0|0
  • Oğlak burcu , boynuma çan alırsa sevinirim küçük zil :D

1|0
    0|0
  • yay. ne olursa olsun unutmam...

1|0
    0|0
  • ikizler : ondan alacağım paçavrada olsa beni mutlu eder değer veririm

1|0
    0|0
  • koc olarak bilmem ki kitap ve elbise olabilir

1|0
    0|0
  • Kendinden bir parça olursa unutamam asla. Yani eşyası olur,değer verdiği bir şey olur.. Burç : Boğa

1|0
    0|0
  • burç ne alaka la ?

0|0
    1|0
    • burç özellikleri tutuyor diğerlerine nazaran aynı burçtan olanlar aynı şeyleri düşünebiliyor mesela bende aslan burcuyum yüzde yüz aslanım bütün herşey tutuyor

• boş bi hediye kutusu :D boğa :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ağzıyla kuş tutsa çok sevinirim

terazi..

0|0
    1|0
  • Dergilerden topladığı resimleri derleyerek tamamen kendi dörtlüklerinin ve yazılarının olduğu bir kaç sayfalık kartondan defter hazırlamıştı. Hala gördüğüm o anki tepki mi hatırlıyorum.. Ve onu hala saklıyorum..

1|0
    0|0
    • evet çok anlamlı :) bende eski sevgilime buna benzer bi hediye vermiştim :)

• öncelikle burcum ikizler yükselenim oğlak/kova (tam geçiş anında doğmuşum kimse emin olamıyor)

Sevdiğim kişinin beni düşünüp seçip aldığı her şey hoşuma gider. Unutmak istemediğim müddetçe unutmam :)

1|0
    0|0
  • Kendi eliyle beni çizdiği kara kalem çalışması

terazi

1|0
    0|0
  • yaşadığımız hergünü günlük tutup aşkla anlatması ve günlüğü bana hediye etmesi. KOVA

1|0
    0|0
    • offf tam kalbimden vurdun :( 3 yıl sevgilime yapmıştım bunu defter hala duruyor ama vermedim yıldönümümüzde ayrıldı benden :/ tekrar barışıcaktık ama ben istemedim o gün bunu yaptı diye defteri öyle çok özenerek hazırlamıştım ki her sayfada o vardı her cümlede :(

• tuz bastım desene (:

• :D aynen

• Kereviz .

Kova .

0|0
    1|0
Yükleniyor...