EURO 2016 Avrupa Şampiyonasını sizce kim kazanır?

Avrupa Şampiyonasını sizce kim kazanır? EURO 2016 yı kim kazanır?

Almanya 3.25
Fransa 3.50
İspanya 5.50
Belçika 8.00
İtalya 13.00
İngiltere 9.00
Portekiz 18.00
Rusya 60.00
Hırvatistan 25.00
İsviçre 60.00
Danimarka 200.00
Türkiye 50.00
Bosna Hersek 250.00
Çek Cumhuriyeti 55.00
İsveç 100.00
Polonya 40.00
Ukrayna 150.00
Avusturya 35.00
Norveç 200.00
Macaristan 500.00
İrlanda Cumhuriyeti 250.00
Romanya 100.00
Slovakya 100.00
Slovenya 400.00
Diğer 25.00

0|0
16|71

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun bakalım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• belçika neden bu kadar favori gösteriliyor ben bunu anlamıyorum en az belçika kadar türkiyeninde şansı var 50.000 8.000 çok kötü oran

0|1
    0|0
    • Belçika son yılların en iyi kadrosunu kurdu guzel sonuçlar alıyorlar

• bizde üst seviye takımlarda arda ve hakan çalhanoğlu oynuyor, orda kadroya giremeyenler bile var de bruyne için 80 milyon euro bonservis ödendi

• Courtis-Cavanda (Denayer)-Kompany-Alderwield-Vermaelen-Naiggolan-Witsel-Mertens-Hazard-De Bruyne-Lukaku (Benteke) ... şu ilk 11 e İspanya veya Almanya erkenden çıkmazsa en az yarı finali görecekler, futbolda her şey olabilir, çok iyi oynayıp kazanamayan, kötü oynayıp kazananları da gördük

Kızlar Ne Diyor 15

• Turkiye diyesim var , kalbim öyle diliyor belki olur
    Almanya finale de geçebilir ama bence kazanmaz
    Kim kazanir bilemicem valla

0|0
    0|0
  • Portekiz kazanir bence
    Bu soruyu birine sormustum brezilya dedi :D

0|2
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • irlanda kazanır severim irlandalıları
    zamanında iyi ayaklandılar :D

0|0
    0|0
  • Türkiye kazansın :D

0|0
    0|0
  • Almanya geçti içimden.

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • Belçika :) Belçika'da yaşayan bir Türk olarak Türkiye'den sonra onları destekliyorum. Kabul edelim ki kötü Belçika bile bizim millilerden daha iyi oynuyor 😢

0|1
    0|0
  • almanya

0|0
    0|0
  • Yine İspanya kazanır.

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • Tek bisey biliyorum türkiye kesinlikle kazanmiycak

0|1
    0|0
  • Yanlarında ki rakamlar ne?

0|0
    0|0
  • yine yine yeniden ispanya :*

0|0
    0|0
  • isvec SVERIGE 🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 70

• Keşke İzlanda kazansa, ben Türkiye'den bile çok istiyorum kazanmalarını çünkü 300 000 nüfuslu ülkeden cidden en üst seviye takımları bile zorlayacak bir kadro kurmuş adamlar. Hakkaten takdiri hakediyorlar.

Ama gerçekçi olursak Almanya halen benim favorim. Ne demiş Hitler: 'Almanlıktan aldığım tadı hiçbir şeyden almadım.'

0|0
    0|0
    • İzlanda'dan çıkan genç oyuncular genellikle Danimarka ya da Hollanda'ya gidiyor bu iki ülkenin futbol altyapıları gayet iyi o nedenle sağlam bir takımımız var. Duran toplar bizim bel kemiğimiz, en iyi olduğumuz nokta kafa topları ve hızlı kurduğumuz hücumumuz, kontra atak oynamaya çalıştığımız taktirde pek başarılı olacağımızı zannetmiyorum. Türkiye'mizin iyi ve geniş bir kadrosu var ama net bir oyun sistemi yok yani ben öyle görüyorum bu düzeldiği taktirde Türkiye bence başarılı olur. Reykjavík'ten selamlar.

• @Armastus bir ara düşündüm İzlanda'ya taşınmayı ama İsveçli bir eleman 'Onların dili çok zor, eski norse diline yakın' falan demişti.

• Doğru söylemiş o arkadaşın öğrenmesi hayli zaman alabilir zor bir dil olduğunu söylerler burada bu dili öğrenmeye çalışan bazı insanlar (Çoğunlukla Polonyalılar) ve öğrenciler tabii ki. Ama Danimarka dilini biliyorsan burada hiç sıkıntı olmaz zorunlu olarak okutulduğu için insanlarla rahatlıkla anlaşabilirsin ya da İngilizce bilen birisi içinde aynı şey geçerli, ama çalışmak için tabii ki doğal olarak İzlanda dili şart. Evet Nors dilinin neredeyse aynısı, çok az değişiklik oldu İzlanda dilinde zaman içinde İzlanda ana karaya uzak olduğu için pek kültürel etkileşim olmadı diğer topluluklarla ve dil kendine has özelliğini hiçbir zaman yitirmedi tabii aynı şey Faroe dili için de geçerli ama Faroe dili biraz daha farklılaştı izlanda diline oranla, İsveç dilini bilmiyorum ona yorum yapamam ama İsveçlilerin doğu toplumlarıyla çeşitli münasebetleri oldu bu dili şüphesiz ki farklılaştırmıştır. Aynısı bizim Türkler içinde geçerli zaten. Karakter sınırına takıldım söyleyeceklerim bu kadar.

• Fransa'dan ümitliyim bu sefer. Genç yıldız bolluğu yaşıyor adamlar Pogba, Griezmann, Martial zaten geleceğin en büyük futbolcularından olacaklar şuandaki formları da çok üst düzeyde. Kondogbia, Zouma, Varane, Lacazette, Digne gibi gençleride eklersek kadro baştan aşağı tehlike saçıyor. Birde Benzema var..

0|0
    0|0
  • ingiltere almanya ispanya arasında gecer

0|0
    0|0
  • türkiye :D

0|0
    0|0
  • Almanya Portekiz favori ama gönül ister biz kazanalim

0|0
    0|0
  • İngiltere geçiyor içimden

0|0
    0|0
  • İnşallah bizimkiler alır top yuvarlaktır

0|0
    0|0
  • ben Almanya ile İngiltere arasında kaldım:)

0|0
    0|0
  • Diğer seçeneği daha makul geldi

0|0
    0|0
  • Almanya, Portekiz, Fransa, Türkiye. Tarih tekerrür edicek ve Yarı finalde tekrar Almanya Türkiye olucak ama biz yeneceğiz şimdiden rezleri alın ve takip edin görüceksiniz.

0|0
    0|0
  • Almanya favorim. Linekerinde dediği gibi; "Futbol basit bir oyundur; 22 kişinin 90 dakika topu kovaladığı sonunda her zaman Almanların kazandığı bir oyundur."

0|0
    0|0
  • Zamanında 1992 avrupa şampiyonasını aslında katılmaya hak kazanamayıp, İç savaş yapan Yugoslavya yerine davet edilip; tatilden çağrılan Danimarka kazandıysa bütün takımlar kazanabilir. :)

0|0
    0|0
  • Almanya. Ya da Belçika olabilir diyorum düşük bir ihtimal ev sahibi olduğundan Fransa Süprizi de Ukrayna olacak bu turnuvanın.

0|0
    0|0
  • Eğer kumara meyletseydim ispanyaya basardım.

0|0
    0|0
  • Bosna hersek

0|0
    0|0
  • İspanya

0|0
    0|0
  • Bu kadar ballıyken Türkiye alır bence, Türkiye için 6 yıldır deplasmanda gali gelemeyen kazakistan bile galip geldi. Diğer 7 maçın sonucuda bize yaradı. Basın Türkiyeye

0|1
    0|0
  • futbolu ispanyollar oynar kupayı Almanlar alır.. bizede sapı kalır...

0|0
    0|0
  • Almanya kağıt üzeri favori ama bu şampiyona da İngiltere'den bir sürpriz bekliyorum

0|1
    0|0
  • Oranlar çok iyi

0|0
    0|0
  • Yazın bir kenara.. Kupa ingilterenin.

0|0
    0|0
  • Benim destekleyeceğim takımlar: Türkiye, İzlanda, Macaristan - Umarım bunlardan en azından bir tanesi sonuna kadar gider.

0|0
    0|0
  • Almanya hakikaten favori :)

0|0
    0|0
  • İspanya veya almanya kazanır, fransa bir ihtimal, türkiye yarı final oynar

0|0
    0|0
  • Almanlar.

0|0
    0|0
  • portekiz

0|0
    0|0
  • Alamanya tabikisi deee :)

0|0
    0|0
  • almanya açık ara favori gibi. ama ingiltere de çok formda eleme grubunda bütün maçları kazandılar. almanya-ingiltere finali olur almanya kazanır gibi.

0|0
    0|0
  • Ev sahibi olması ve yeni oluşumlu genç bir kadrosuyla fransayı favori gorüyorum.

0|0
    0|0
  • Ender gelişen San Marino ataklarını göremeyeceğimiz şampiyona.
    Türkiye getirsin kupayı ülkece moral bulalım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40
Yükleniyor...