Memleketim Giresun'dan soruyorum...

Bu soruyu Giresun lu olduğum içindeğil yaşanmış bir olaydan esinlenerek sormak istedim:)

Bilirsiniz Giresunun Fındığı Meşhurdur.Sevgiliniz Giresunlu olsaydı.

ve bir gün size hiç beklemediğiniz bir anda " gel aşkım seninle fındık kıralım " dese tepkiniz ne olurdu?

Niyetini yanlışmı anlardınız yoksa fındığın kabuklumu yoksa kabuksuz kavrulmuş fındıkmı olacağını sorardınız?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben fintugu talindan alip yemesini severum :) seninle fintuk kiramam derdim;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :DDDDD yanlış anlamazdım heralde yada anlardım düşeneceğim bilmiyorum :D çok hoşuma gıttı soru :D

0|0
    0|0
  • hayır derdim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanı gelince onuda kırarız derdim henüz evli değilsek. evliysekte tm akşama kırarız fındıkları derdim. yüzü düşerde yanlış anlarsa tm yahu gülesin diye söyledim sapık falan da değilim gibi ciddi konuşmamda gerekirdi heralde.

0|0
    0|0
  • Orada gezilecek hiçbir yer yok.En başta yolları yokuş ve havası hermzan soğuk.Ben Trabzonluyum.Orası daha güzel :)

0|0
    0|0
    • o zaman sana farklı bir soru sorayım sevgilin de senin gibi trabzonlu olsun bir gün buluştuğunuzda sana dediki aşkım hadi gel daldurma yapalım dedi ne anlarsın bundan?Doğuş çayın reklamımı gelir aklına yoksa kötü kötü şeylermi yazarmısın

Yükleniyor...