Evet erkeklerrrrr... buyrun sorum size :))

erkekler de kadınlar gibi duygu selleri yaşarlar mı?

mesela biz kadınlar birine kafayı taktık mı allaaa bütün arklar öğrenir sabah akşam o konuşulur falan. erkekler de öyle çok yoğn hisler yaşar ve bunun hakkında çevresiyle konuşur mu?

daha da açıyım soruyu; nası bi bayan sizi böyle bi his yaşatır? yani bu kadın için deliririm dediğiniz kadın tipi ne ?

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yok yaa bizde başka erkeklere anlatma olayı çok nadirdir. En azından benim için böyle. Ama kendi içimde kıyametler kopar.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Erkekler yoğun duygular beslediği kızlar hakkında kendi aralarında konuşmazlar... Aşık oldukları kızın yakın bir kız arkadaşıyla diyalogları varsa aralarını yapması için belki ima ederler hepsi bu...

Ama bir de karaktersiz bir gurup vardır ki, şu kızı şöyle yatağa attım, sevgilim böyle azgın diye anlatıp dururlar... Sevgililerini ve kız arkadaşlarını başka erkeklere mastürbasyon malzemesi haline getirirler...

0|0
    0|0
  • ben yaşıyorum

ve duygusal olmanın cinsiyetı olmaz

insan insanlığını kaybetmemısse vicdanı merhametı hala bı kardelen gibi dimdikse karakterınde

olanlar karsısında duygu selıne kapılmaması mumkun degıl

şiirlerı yazarken nasıl bı duygu selıne kapıldıgımı bı kalemım bılır bı yazdıklarım

2|0
    0|0
    • oooo baya şaşırdım :)

teşekkürler

• hmm sair olduğun belli ağır yazıosun :)

• Bütün insanlar böyle birşey yaşar.Erkeklerin insan olmadıgını falan mı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Merhaba badandhornygirl.

Erkekler Kandınlara Göre Daha Çok Duygu Seli Yaşar Bence, İçmeler Kesmeler Biçmeler :)

Her Neyse.

Aslında Bu Olayda Kişiliğe Bağlı, Bence Kimi İçin Artık Bu Günün ve Önünde ki 10 Günün Konusu Olur, Erkek Arkadaşları İle Bir Şeyler Paylaşmaya İhtiyaç Duyar,

Kimi İse İçine Kapanıkdır, Kendini Yer Yinede Konuşmaz Konu Hakkında.

Akıllı, Bir Erkek İse Kimse İçin Delirmez. Çünkü O An O Kadının.

İçinin Tipini Bilmiyordur.

0|0
    0|0
    • hmmm ama bu tipleri nası anlıycam bn?

yani bni sevmedği için mi konuşmuo hiçkimseye yoksa içine kapanık olduğu için mi?

al sana kaos :S

• Bu Senin İçin Kaos İse Benim Tpimi Anlamanda Devrim Olur Zaten.

Üzgünüm, Üst Tarafta Sorduğunuz Şey İle Buraya Yazdığınız Cevabın Hiç Alakası Yok.

İyi Günler.

• peki... ii günler sana da :)

• Erkek beraber olduğu kızı orda burda anlatıyosa sevmiyor demektir duygularımızı içimizde yaşamayı tercih ederiz genelde en fazla 1 kişi bilir oda en yakın arkadaşımızdır

0|0
    0|0
  • Erkekler genelde kendi içinde yaşamayı sever bu tür duyguları.. Sebebini de kendimce yorumlayacak olursam, kimse sizin anlattıklarınızı yeteri kadar önemsemez, dinliyormuş gibi görünsede, Malum İnsanların büyük bir kısmı Benci(l) dir. Ayrıca; sağa sola anlatmak yerine o duygu seliini içte yaşamak karşıdaki insanı daha değierli kılar diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • hmm çok mantıklı ama tutamıorum işte zaten birinden hoşlandım mı bütün arklarım anlar gözün parlıo kim o falan de r :D o yzdn yani saklayamıosun kızlarda durum biraz böyle :D erkeklerde de öyle mi die merak etmiştim :)) teşekküre ederim :)

• Hiç unutmam. Arkadaş bir bayan arkadaşa kitap gibi aşık olmuş. Tekneye rakı balığa gittik kafasını dağıtırız biraz diye. Herif rakıyı devirdikçe seviyorum ulan diye bağırdıkça teknedeki herkes verdi coşkuyu herife :)

Ayık kafayla böyle bir öz güven bulur muydu kendinde bilmiyorum. Sonuç olarak tüm tekne ve biz aşık olduğuna kanaat getirdik :))

0|0
    0|0
  • Erkekler değer verdikleri kızları herkese anlatmazlar. Gerekirse en yakın arkadaşı bilir o yeterlidir onun için.

1|0
    0|0
  • erkekler karşı cinsle ilgili bi muhabbet açmak isterse yada ilgi duyduğu biri falan varsa bunun konusunu açıcak muhabbetler arar, nasıl konuyu buraya getiririm ama bi yandan da fazla umursamıyomuşum gibi görünürüm edasındadır, kadınlarınsa bunları konuşmak için her zaman her yerde bahaneleri hazırdır

0|0
    0|0
  • kimse için ''delirmem'', benim için kim ''delirirse'', ben de onun için ''deliririm'', gayet net.

0|0
    0|0
  • su ana kadar ben ne olduysa hep içimde tuttum.genellikle bu tür sıkıntıları en yakın arkadaslarıma bile söylemem.kendi kendime unutur giderim

0|0
    0|0
    • ama neden?

yani nie saklıosunuz bu tarz duygularınızı!?!?

• plan :) biz bi plan yapmaya kalksak olay cok farklı yerlere gider bence . asıl amac haricinde hersey düşünülür , erkek milletinin aklı havada oluyor genelde :)

• hahahahahahaaahahaha :D

• erkekler kadınlardan daha fazla duygusaldır duyguları daha yogundur daha kırılgandır ama yapımız geregı kızlardan daha cabuk ustesınden gelebılıyoruz ben kız arkadasıma gore cok daha dugsalım ondanda o sellerı bekliyorum ama gelmıyor

0|0
    0|0
  • erkekler sevdiği kızlari annesinden başkasına anlatmazlar ...

0|1
    0|0
  • bizde şöyle oluyor

-of kıza bak kanka

+olum o kız sana bakmaz

ordan sonra finish duygunun içine ediyolar zaten

0|0
    0|0
  • delırdıgım kadın tıpı hıc olmadı...hepsı guzellıklerının arkasına sıgınıyor cunku

en azından benım tanıdıklarım oyleydı,

ayrıca sevdıgım bırını de kımseye anlatmam...benım ozelımse bende kalmalı

0|0
    0|0
    • ama onun hakkında konuşmak istemez msn?

mesela bn konuşmadann duramam herkese onu anlatırım :D

dünya duysun seviorum ullleeennnnnn die :D

• hayır konusmam işte... neden konusayım ki

milletin istediği de bu ztn, dedıkodu olsun yeter... kımseye sakız etmem onu,

o benı ederse de soguma sebebım olur

• hmmm tamam aklımda olsun :) saol

• sizin profil resminiz tarzında bir durum beni tahrik ediyor fakat sizin gibi deli olurcasına değil sadece 1 saat konuşulur geçer genelde siyaset politika ülke kurmalar yıkmalar şavaşlar yaparız

0|0
    0|0
    • hmmm işte mesela kadınlar -en azından arkadaşlarım- aynı erkeği konuşarak sabah akşam demeden 9 ay geçirip btirmiyebilio :D

• neyse lınk atarım o zaman siz benim yanıma gelirsiniz

• Zeki ve güzel ise, bana bir şeyler öğretebiliyorsa, son olarak beni Fifa 2012' de yenebilirse o kadın için deliririm.

0|0
    0|0
  • erkekler pek anlatmaz öyle ama kendi adıma evet bi kızı sevdiğim zaman öyle oluyor bende.gözümde ilahi bir mertebeye çıkıyor

0|0
    0|0
    • hahahhahahahahah nası bi kız peki böyle olmayı başardı?

• umarım :)

• ben hiç öyle olmadım ama karsımdaki bayana öyleymişim gibi hissettirebilmişimdir cok kez benım için aşk yok alışkanlık ve arzulama vardır

0|0
    0|0
  • ergen değiliz kadınlar gibi

0|0
    0|0
    • geç olgunlaştığınızı biliodum ama hiç olgunlaşmadığınızı ergenilğe girmeyip çocuk kaldığınızı şimdi öğrendim.s

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...