Kızlar bir el atın lütfen

Önceki aksam geç satte iyi geceler dedim dün sabah günaydın dedi bende günaydın dedim baska birsey demedi aksam iyi geceler dedim oda iyi geceler dedi teşekkür ettim şimdi günaydın demedi ben diyeyim mı ne tomaya çalıştırsın bu

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kız yeşil ışık yakıyo adım bekliyo

0|0
    0|0
    • ay geçen iyi geceler dedim o bana hiç cevap vermedi, sinirimden kendimi doğradın hastaneden mesaj atıyorum şu an

• ya ne yeşil ışığı aylin. saçmalama günaydın iyi akşamlar muhabbetiyle evlenilebilecekmi sandın :D

• karakutu07 evlencek demedik.yorumumu saçmalatma da çekil.kız naza çekiyo belki.soran arkadaşım muhabbeti genişlet kızla.öyle iyi geceler,günaydınla tavlayamazsın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• sen i gceler dedğnde uyumş sbah cevap yazmş. bi snraki gece sen tekrar i gceler dedğnde uyankmş cevaplamş. sen teşekkr ednce muhabbet uzamasn dye cvaplamamş

0|0
    0|0
  • ilk adımı senden bekliyo cünkü,konu ac.

0|0
    0|0
  • nasılsın napiyosun günün nasıl :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bzim.. insanlar.. bi kac mesajdan ne kadarda anlam cıkartmaya calışıyorlar ki... arkdşm.. seviosan.. cık sevdigini söyle... ya evet yada hayır... dicek... böyle kafayı yersin..

0|0
    0|0
    • Kardesim dedim o söylediklerini

• dostm.. eger.. söylediklerinin cevabı hayır ise.. zorlama derim.. arkdş olarak devam et.. fazla ısrarcı olma.. olucaksada zamanla olur zaten..

• birader muhabbeti biraz ilerletin yav. günaydın iyi akşamlar demekle ben kardeşimden soğurum :D

0|0
    0|0
  • Kafana bunları takma dostum :)

0|0
    0|0
  • ne içtin sen verde bizde içek

0|0
    0|0
Yükleniyor...