Kızlarda baklava karın nasıl olur?

Baklava karın yapmayı düşünüyorum fakat çok fazla değil, hafif.. Sizce kızlarda baklava karın nasıl olur?

Güncellemeler:
link Buradaki gibi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link aynen böyle olur bence yapcaksan bu kadarda bitir,fazlası itici

• Evet, zaten bukadar düsünüyorum.

• Öncekileri Göster
    • Yok okadarda degil. Biraz daha hafif. Fakat bulamadim. :D hafif böyle sertlessin ve hani ilk çikan 2 tane varya. mesela onlar çok güzel.

• ya bak,pilatese basla,yüz falan ama fitness a gitme.sıkılassan zaten sertlesirsin.hani pilates yaptıran bi kadın var ya televizyonda,ha iste olmak istiyosan onun gibi ol ama baklava yapma,bi de senin gönderdiğin linkte kadının bacakları falanda kaslı,bildigin vücut gelistirme yani.bence seksi durmasını istiyosan pilates yap ve sıkılas

Erkekler Ne Diyor 32

• baklava karın nasıl mı olur?süperötesi tabiki

• Çok itici. Mümkünse baklava yapan karım olsun, baklava karın olmasın. :)

• oasıudoısaudoısa =) iiyimiş

• Şerbetine göre değişir, ama genellikle tatlı olur, Goool olur.

• onun kadar yaparsan kötü olur ama onun kadar yapamıcağını baz alaraktan iyi durucağını söyleyebilirim.

• gogıla dir orada görsellere gir görürsün:)

• bu çok fazla eda taşpınar in daha güzel günlük mekik programı yap kendine ve kardiyo çalış

• Fazlası itici duruyor

• yazık edersin derim.

• saçma olur sanki... hatta komik ve hatta itici gelebilir

• bayanda ayva göbeği olması lazım bence .

• aslında karın baklavasından kasıt arkadaşlar öyle zannettiniz gibi bişey değil kadındaki daha farklı oluyo bodyci b abimiz anlatmış tı mesela adriana limadakide karın kası gayet hoş duruyo iyice incelerseniz victoria secret mankenlerinde var bu

• İğrenç kesinlikle.

• Çok hoş gozukuyor bence :)

• kötü itici duruyo allah muhafaza bi ilişki olsa erkeklemiyim diye korkarım :D tro olma ihtimalide olabilir derim :D

• allah u ekber ...

• sanmıyorum seninki baklava karın olsun :D olsa olsa hanım göbegi :) olur

• ben severim :)

• adonis güzel olur da bu kötü

• kızlarda kas iğrenç olur :/ birde penis yapsaydın bari :)

• Bende Türk tipi şekerpare var,gayet memnunum :)

• çok abartılı olmayacaksa kesinlikle tavsiye ederim seksi çekici ve hoş görünmekle kalmayıp sporun genel olarak vücudun için olan faydası ve tüm vücudunu sıkı tutacaktır ve bu seni dahada hoş gösterecek...

• Nasıl tiskinç olurum diye sormuşun benim anladığım. E o kadar uğraşmana gerek yok bence başka yöntemleri de var onun

• baklava kıvamına dudaklarını falan getirsen daha şukela olursun

• Çok güzel oluyor emin ol, insanların hayallerindeki gibi değil yani gayet düzgün duruyor. Ama karın kası geliştirilmesi en zor kaslardan biridir hele kadınlar için bu zorluk erkeklere oranla kat kat fazlalaşıyor.Bu iğrenç olur diyen arkadaşlar şöle bir şeyden bahsediyorlar sanırım : link Merak etme bu şekle gelmen imkansız denecek kadar zor. Yıllarca çalışma diyet ve özel besinler gerektirir.

• Yok. Okadar degil elbette. link bu kadar yeter..

• İğrenç kesinlikle. Sebebi? Ben şahsen hafif göbeği seviyorum bayanda. Öyle olmasa bütün erkekler zaten hamile bir kadndan tiksinrdi. Kaba bir tabirle konuşmak gerekirse, Eli attınmıydı göbeğe deyecek aga. Hafiften şöyle titreyecek kadar göbek öyle çok fazla değil yani. Yine ince bel olayıda olsun ama azcık ufak bi göbekte olsun.Şimdi gelelim baklavaya. Gayet iğrenç bir durum. Elini atıyon kendininkinden daha sert kaslar. İşin kötü yanı çocuk tekme atsa hissedilmez.

• böyle olunca evde kalıcagın garantisi benden... uzun süreli bi garanti vaad ediyorum sana..=)

• böyle arkadaşımın olmasını isterim arada kavga yaparız ne hoş olur :))

• Uğraşma böyle şeylerle. Hoş değil.

• kızlarda baklava karın mı.. bence hiç deneme bile.. yakışmaz bayana... illede yapmak istiosan.. spor salonuna git... gidemiosanda.. evde mekik cek devamlı olarak..

• Bol bol baklava ye

• iğrenç duruyor inanın. o göbegi öpen erkek göbegini de öper

• güzel bence hoş

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...