Gerçek sevgiyi bulsaydınız hangi gezegende saklardınız?

Gerçek sevgi ve gezegenler aklınıza gelse hangi gezegen sizin için sevgiyi çağrıştırır?

Empati kuramayan , kurmaya calışıp zorlamasın.

teşekkürler

Güncellemeler:
Ah be kimse şunu yazamadı

" Ben burada saklayacagım yeri söylesem herkes o yeri bilecek . Bu yeri söylemem."

Sevgi o kadar kıymetlidir ki... Ben sevgiyi bulsam asla saklayacagım yeri söylemem.

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Venüs.

Aklıma hep sevgiyi getiriyor.

Sanki Mars fazla sıcakmış sevgiyi öldürürmüş gibi,Dünya zaten uygun bir gezegen değil.Aklıma Venüs geldi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 4

• Daha görür görmez aklıma gelen gezegen buydu.

w*ww.eso.org/public/archives/images/screen/eso1245a.jpg

Serseri Gezegen adlandırılan bu gezegeni kesin duymuşsunuzdur. 13 kasım 2012 de keşfedildi sanırım.

NEden bu gezegen?

Çünkü bu gezegenin bırak komşu gezegeni yıldızı bile yok. Tek başına uzayda sürükleniyor. Bu kadar saklı tutmak isterdim onu... Bu kadar ayrı tutmak isterdim herşeyden... :)

0|1
    0|0
  • Gerçek sevgiyi bulacak kudretim olsa idi emim ol onu saklayacak gezegeni keşfedecek gücüm ziyadesi ile mümkün olurdu.

1|1
    0|0
  • plutonda saklardım sanırım...bılınen en uzak gezegen oldugu ıcın

0|1
    0|0
    • pluton gezegen değil ama.aslında bu konuda tartışmalar halen sürüyor ay dan bile küçük olan ve çoğunluğu buz olan pluton daha çok bir kuyruklu yıldıza benziyor.

• o yuzden bilinen dedim ztn.. cunku henuz olmadıgı da tam olarak kanıtlanmıs deıl

• Dünyada olması yeterli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...