Sevgilisinden hastalıgını saklayan oldumu hiç

ben bi türlü akdeniz ateşi hastası oldugumu soleyemıyorum üç senedir içim içimi yiyor ama solersem ya bırakırsa benı yada bugune kadar neden solemedın der die hep içimi kemiriyor bu dert ciddiyiz bide ne zman ve nasıl solıcem cok ciddi bi hastalık değil sadece bi hapı var ömur boyu içiyosun.. yardımcı olursanız cok sevınıcem sız olsanız naparsınız

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi iseniz günün birinde ögrenecek zaten şimdiden uygun bişekilde söyle cok sorun olmaz herhale

0|0
    0|0
    • Nasıl giriş yapayım konuyu acayım

• Sana bişey diyecem üzülmek yada kızmak kırılmak yok söylemesemde olrdu ama bilmen gerekli gibi

kızmasını gerektirecek bişeyyok hastalıgının boyutu kötü degilse

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence söylemelisin bunu. Doktor tarafından yeni tetkik edildi falan da diyebilirsin ..

1|0
    0|0
  • Evlendikten sonra öğrenir boşver, o zaman da nasıl olsa imzayı atmış olur iş işten geçmiş olur. Diyeceğimi düşünme sakın, bir an önce söyle öğrensin, ölümcül ya da bulaşıcı bir hastalık değil.

0|0
    0|0
  • ben olsam 3 sene bir kız benden bunu gizlese terk ederim. nasıl olsa o hastalık ortaya eninde sonunda çıkar ömrünün sonuna kadar saklayamazsın 10 yıl sonra terketmesindense bugün söyle bugün terketsin belki anlayışlı biridir affeder..

0|0
    0|0
  • Bence söylemelisin onun bunu bilmeye hakkı var.

Benimde hastalığım var,zaten ilk bakışta anlaşılan bir hastalık

istesemde saklayamıyorum zaten saklanılacak bir durum yok :)

O yüzden saklama

0|0
    0|0
  • Ona seni doktora goturmesini iyi hissetmedigini soyle.. ilgili testleri onla birlikte yaptir... gerisi corap sokugu gibi gelir...

0|0
    0|0
  • Ben olsam söylerdim. Ki seninde söylemeni isterim. Seninle ciddi düşünen biri buna karşı gelmez. Anlayışla karşılar. Ben ne diyorum ya ? Sonuçta bu bir hastalık. Ne anlayışla karşılaması :S Bence söylemelisin.

0|0
    0|0
    • peki soledıkten sonra neden bu zmana kadar sakladın derse ne cevap vercem cesaret edemedimmi dicem:(

• Öyle derdim bende. Çekindim derdim. Eminim büyütülecek bir karşılık vermez. Korkma ya

• ben saklamıstım sonra itiraf ettim meğer onunda hastalığı varmış oda itiraf etmişti 5 yıldir birlikteyiz bizde.

0|0
    0|0
  • her şeyi göze alıp kesinlikle söylemelisin eger ciddi düşünüyorsan böyle bir hastalıgı saklaman senin için daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin niye saklıyorsun ki :( Seni kabul eden böle eder iyi günde herkes yanında olur unutma bunu

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin

bunu ona yapma...

0|0
    0|0
  • solemen lazım bence kabul edecekse zaten eder senı

0|0
    0|0
  • ben saklıyorum çok kötü midem bozuldu dün gece

0|0
    0|0
  • Ben sakladım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaman kaybetmeden söyle , ayıbınmış gibi saklamanın manası ne , bırakacaksa fazla zaman geçmeden bıraksın ...

1|0
    0|0
    • tamam ama nasıl diycem nasıl desemm off cok zor gelıyor cesaretsizim zaten:(

• " mimett biliyo musun ben hastayım , ooo bebeğim korkma ağlama ölmicem sadece akdeniz ateşi hastalığım var hergün ilacını içiyorum bişi olmuyo "

• eğer sevgilimse bilmeli.

0|0
    0|0
  • bunu gizleyemezsin

0|0
    0|0
  • evt ben saklardım hastalığımı..olsaydıı

0|0
    0|0
Yükleniyor...