Sevgililer günü, yalnızlar günü olarak kutlansın

Sevgililer gününde, bu hayata inat şansızlığımıza inat sevgiden anlamayan bütün vicdansızlara inat bu zamana kadar gelmeyen sevgilye inat yalnızlar günü olarak kutlayalım mı?

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• nedir bu sevgililer gününden çektiğimz her sene her sene adamı depresyona sokuyolar millet sevgilisyle kutlasın bizde sap sap oturalım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevginin aşkın değerini bilmeyenler s.ken yaranır anlayışıyla hareket edenler sevgiyi aşkı bağlılığı sadece iki bacak arasında arayan o kişi eski sevgilimle hak etmiyorsunuz siz senin gibi bir şerefsiz bana bu acıyı yaşatıp ailem için beni terk eden ben aileme karşı gelmişken sen göze alamayıp gitmiştin ya işte o şerefsize ne olduğu belirsiz seni sevmeyen benim gibi değer vermeyen seni sadece yatmak için kullanan o kişiylesin ve ikinize de yazıklar olsun bu sevgililer gününde bana bu acıyı yaşattığın için senin için şerefsizliğin için bir paket parlaımentle şerefsizliğine kadeh kaldıracağım...

0|0
    0|0
  • milletin var benim yok diye üzülmek basit insanların işidir diye cool bi cümle kurmak isterdim doğrusu. ama benimde yok segilim :(

0|0
    0|0
  • Ben yalnızlar günümü her gün kutluyorum sefam olsun:)

0|0
    0|0
  • biz ks üyeleri olarak yalnızlar gününü 2 Ekim olarak belirledik zaten.. bu seneki kutlama partisine seni de bekliyoruz :))

0|0
    0|0
  • 15 şubat hem doğum günüm hem yalnızlar günüm :)

0|0
    0|0
  • Bana uyar. Çok uyar hatta :D

0|0
    0|0
  • bencede çok iyi

0|0
    0|0
  • olur bana uyar :D

0|0
    0|0
  • Panpa Bana da uyar...

0|0
    0|0
  • Bütün yalnızlar toplandık toooplandık toplandık :)

0|0
    0|0
  • zaten ben yakında çıkartacam yalnızlar gününü hediye satacam :D

0|0
    0|0
  • Bir sevgilim bile yok :(

0|0
    0|0
    • Aynen yoksa böyle soru sorarmıydım. Ne güzel sevgililer gününde ne hediye alayım iğrenç sorusu dururken

• 364 gün var işte yalnızlar günü kutlamak için :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...