Sizce o eve gitmeli miyim?

sevgilim arkadaşının evinin anahtarını almış sadece kahvaltı yapıcaz sna menemen yapıcam dedi. içim rahat değil. sekse çok düşkün biri.. ikide bi böyle söylüyor. tedirginim ya.. yeni ergenler gibi söz ver dokunmayacağınada diyemem.. :(( seviyorumda ben onu. ama işte bazen hayat baskısı herşeyin önüne geçebiliyor..

Güncellemeler:
sizi dinledim ve gittim... dediğniz gibi oturaklı durdum kahvaltıyı yaptık sanki karı kocaymışız gibi.. sonra müzik açtı.. başladık öpüşmeye. kaptırdık gidiyoruz karşıda koyamıyorum çünkü uçuruyor resmen bu sırada kapı çaldı tutuştuk. yalnış başmışlar sonra da zeten büyüsü bozuldu kalktım geldim. ama çok güzeldi.. ya kapı çalmasaydı diyorum şimdi..?

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ulen nasil varliklariz ya birimizde kuru fasulye yapcam demez ha... hep yumurta... demekki psikoloji ayni... cift sarili :) giristende anlayacagin uzere o adam rahat durmayacak... ama kadin dizginleyebilirse cokta hasar almadan bi citirdan yasanmislikla atlatirsin... takdir senin... erkek ister ve kizda ister ki goruyorumki kendinede guvenmiyorsun... o eve girersen olacaklara ikiniz karar vereceksiniz ama kadin dedigin bu tur durumlari yonetebilendir... cunku erkege birakirsan en acik tabiriyle ciplak kalirsin... dedigim gibi burda senin ne istedigin onemli...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bence o kapi calmadi... dusuk ihtimal ama calmista olabilir... ama her ne yasadiysan bunu dile getirme ihtiyacini bu guncellemenle yapmis bulnuyorsun... haratlayabilrsin :) soyledin artik :) ayricabunlari anlatacagin yakn bi arkadas bul... sorunu sordun cevapladik... uctunmu indinmi bunu cinsellk bolumunde paylas...

1|0
    0|0
    • haklıymışsın haha bende gitme diyorum bir de gitsin hatta oraya yerleşsin:)

• bu muhabbtın sonu belkı seksle bıtmesede seks gırısımı olacagını bılıosun adam o nıyetle cagırmıs senı ve farkındasında ama sen bıle bıle hata yapmayı secmıssın demekkı kapı calmasaydı neler olurdu kımbılır her neyse ıkıncı bulusmada emın ol bu ıs tamam

0|0
    0|0
  • Açacağın 2. konu büyük ihtimalle "Acaba kızlık zarım bozulmuş mudur?" şeklinde olacaktır. :P

0|0
    0|0
  • o iş menemenle kalmaz..

0|0
    0|0
  • size derken ben yokum onların arasında, ben birşeyin olacağını söyledim onu düşünerek git dedim ve gittin demekki sende birşeyden sıkıntılı değilmişsin, soruda sorduğun kadar da endişeli değilmişsin sadece bir soruymuş basit sıradan

0|0
    0|0
  • Araniyon sen bu yalanlarla

1|0
    0|0
  • Menemene yumurta olma ihtimalin oldukça yüksek.Sen gel gitmekten vazgeç ailenle yersin menemeni ./

0|0
    0|0
  • Sen kendine güvenmiyorsun karşı koyamam yenik düşerim diye

1|0
    0|0
  • git ama fazla yaramazlık yapma emi

0|0
    0|0
  • bu kız milleti de tam kaşar olmuş ..güvenilir kız bulmak çok zor artık

0|0
    0|0
  • bizce o eve gitmemelisin...

0|0
    0|0

• seni melemen üzerine tatlı niyetine götürebilir

0|0
    0|0
  • O evde memenden sonra masada sende yeneceksin adım gibi eminim :)

0|0
    0|0
  • hehe memene yapıcam demek bu :) Bu bahane canım illa az çok birşey olacaktır. Ona göre git

0|0
    0|0
  • adamın aklında tk br şey var sex..

0|0
    0|0
  • Git be sevinsin gariban baksana bahanelere menemen falan :D

0|0
    0|0
  • gidersen sonuçlarina katlanirsin.

sonra acaba hamilemiyim diye buraya soru sorarsin

0|0
    0|0
  • yok benim için doğru değil aileme de yanlış dersin gitmezsin...

0|0
    0|0
  • bu daveti kaçırmamalısın çok eğleniceğinize eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Gitmekten asıl korkma nedenin ona karşı koyamayacak olman , senin kararın işin aslı menemen değil sen de biliyorsun ...

0|1
    0|0
  • Ne saçma. Senin tepkilerin yok mu? Dokunmayacğaım felan nedir ya? Git işte niyetini öğrenirsin. Efendi gibi otur, sen sazanlaşmadıkça o ne yapacak? Zorla da sahip olacak bir hayvansa zaten uğraşma bile. Ama bu eve ilk gittikten sonra devamı da gelir. Şimdi olmazsa bir daha ki seferi diye düşünür.Güven kazanıyım ayağı.

1|1
    0|0
  • Menemen sevmem iyi ki...

0|1
    0|0
  • Bence kadın temkinli olmalı.Ergen gibi gözükmen bazı hatalardan seni koruyacaksa öyle gözük ne farkeder?Bana sorarsan gitme derim.İşini şansa bırakma.

1|0
    0|0
    • Ama oda istiyo :)

• Ben demistim demekten nefret ediyorum... ve birde redkitten nefret ediyorum :)

Hayir ama ikinci guncelleme niye dimi, catlamis hemen yetistirmesi lazimmis gibi... sanki bana film sordu. yorum yaptik. sonra gel guncelle film izledim + - diye konusalim uzerine... ama bunlarin film konulu ve 34 yasindayim :)

• Ben kahvaltıyı deniz kenarında yapmayı severim gibi şeyler söyleyebilirsin veya tek gitme. İnan bana yemeğine kötü şeyler katabilir erkek her daim erkektir. Kafasına koyduğunda karşısındakini önemsemiyorlar. Kendimden biliyorum sapıktan zor kurtuldum zira. Arkana bakmadan kaçta diyebilirim Çünkü elde edemedikleri zamanda hakkında yalan yanlış sözler söyleyebiliyorlar ailenlede tehdit edebiliyorlar

0|0
    0|0
  • uzun süreli bi ilişki değilse gitme..! iyice tanımadan güvenmeden ne yapacağını bile kestiremediğin biriyle aynı evi paylaşmak mantıkende sakıncalı.. katildir belki.. :DDD neyse fala abarttım..!

0|0
    0|0
  • ya bu kadar kötü niyetli olmayın.. tecavüz edecek hali yok ya.. rahat ol, kasma kendini, git tabiki de, eğer yanaşmaya çalışırsa tepkini nazikçe gösterirsin, ve şu an bu tarz şeyler yaşamak için doğru zaman olmadığını söylersin.. öküz değil ya herhalde üstüne de atlamaz.. belki de birlikte başbaşa daha rahat vakit geçirmek için evi tercih etti.. orda burda kafe köşelerinde sürtmekten daha iyi bence :))

0|0
    1|1
  • Güvenmiyorsan gitme. Basit.

0|0
    0|0
  • Huyunu bile bile gidiyorsan, direkt o da istiyor diye düşünür.

1|0
    0|0
  • Hayat senin, sevgili senin, akıl senin, beyin senin, karar senin.

Sevgini düşün kendini düşün olabilecekleri düşün, ölç tart hangisi daha ağır basıyorsa onu seç.

0|0
    0|0
  • Acaba kapı çalınmasamıydı? Kızım istediğin şeye tecavuz süsü mü vereceksin?

1|0
    0|0
  • aklın varsa gitme !

1|0
    0|0
  • Kesin menemen için almıştır o anahtarı evet.

0|1
    0|0
  • gitme be güzelimmmm

0|0
    0|0
  • gitme derim ilk baş melemen der sonra yatak odası erkeklere güven olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...