Kilolu değilim ama yinede çok yağlıyım neden böyle anlayan varmı?

Selam arkadaşlar. Sorum şu ben 95-96 kilo civarındaydım. Fitness'a yazıldım 2.5 ay kadar gitmiştim sanıyorum.73 kiloya indim. Şuanda ise 68 kiloyum boyda 1.74. Fakat ne kadar kiloda versem üst bacak, karın ve kollar tıpkı 95 kilodaki halimdeki gibi yağlı görünüyor. Hani yüz küçüldü oldukça belli kilo verdiğim ama dediğim gibi yani hala kurtulamadım o bölgelerden. Ne yapmam lazım daha arkadaşlar 50 kilomu olayım yani çıldırıcam

Güncellemeler:
Spor deneyimi olmayan arkadaşlar lütfen sırf xper için yorum atmasın.
Acaba doktora gidip o bölgedeki yağları aldırsammı diye düşünüyorum ama sporlada gidebileceğini düşünüyorum kararsız kaldım :D

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• vücut tipinle alakalı diye düşünüyorum. ben de 50 kılo oldugum da bile bacaklarım ust bedene göre kalındı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ameliyat veya benzeri işlem den önce uzman bir diyetisyen bul kendine ve ağiılık çalışmalarinıda değiştirmek gerekli kas kaybediyorsun anlattığın kadarıyla yağ yakamıyorsun bazal metabolizma hızı artıcrıcı kas kaybettirmeyen laktat çalışması öneririm 😉

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bolgesel zayıflamak icin hareketler var onları arastır daha fazla kilo vermene gerek yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...