Sevgililer gününde kimler yalnız ?

sevgililer gününü yalnız geçircek olan arkadaşlar neler düşünüyorsunuz ? içinizde bir burukluk var mı yoksa ' amaaan çokta önemli değil zaten' mi diyorsunuz?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• biz 15 inde yalnızlar gününü kutluycaz...,:D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Sevgililer günü mantığinı zaten anlayamadım hiç. Çok saçma. Bir özelliği yok ki. Senin sevgilin,sizin ilişkiniz ama mantıksızlık şu ki bütün dünya da kutluyor. Nerde özel ? Bir günlük ilişkide olan da kutluyor,gerçekten seven de. bir çıkar uğruna çıkan da kutluyor,ömrünü ona adayam da. velhasıl bence saçmalık.

0|0
    0|0
  • dışarıya cıkmazsam içimde bir sıkıntı olmaz ama dışarıya cıkar sevgilileri gorur ve onu gorursem işte ozaman kendimi kaybederım yanında hele sevgilisi varsa ozaman işte napıcağım kestirilmez heralde kafayi yerim tekrardan oda benı gorunce şok olur heralde

0|0
    0|0
  • Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer,Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun etme,

Bu hayatta yalnızsan eğer,En iyi dostuna sarıl hemen kendine,

soruna verılıcek en guzel cevap bence.

0|0
    0|1
  • kendi adıma hiç bi üzüntü duymuyorum aslında ama eski sevgilimin bir başkasını bulmuş olmasından ve bir şekilde bunu gözüme sokmasından ya da bir şekilde bundan haberim olmasından acayip bir şekilde korkuyorum lanet olsun çok tırsıyorum ya

0|0
    0|1
  • ben yalnızım :)

0|0
    0|1
  • Bende he yanlız gecti bu senede yanlızim , peki sende nasıl birlikte bir şeyler yapalım bos gecmesin ne dersin?

0|0
    0|0
  • acaba iyi bi indirim yakalar mıyım diye piyasaya bakıyorum; kendime hediye alıp kendimi şımartmayı düşünüyorum:D, ne diye içimde burukluk olacak:D

0|0
    0|0
  • alışkanlık olmuş yalnızlık bende onun için sorun yok

0|0
    0|1
  • yalnızlık alır götürür vay beni yazık bana,eller böyledir hep ayırır karışır sevdalara... öyle diyelim

0|0
    0|1
    • eksileyen hangi varlıksa karşıma geçsin hesaba alacağım onu...

• ben ben ...

0|0
    0|0
  • ben ben ben :) başı çekiyorum :D

0|0
    0|0
  • Ben zaten yanlız olmasaydımda herkese özel günler bana pek özel gelmiyo sıkıntı yok yani o açıdan :D

0|0
    0|0
  • 20 yıldır yalnızım napak burukluk yok sevgililer günü denilince hiç bi kıpırdama olmuyo sıradan gün

0|0
    0|1
  • İstesem bulurum birisini.Ama sevdiğim bir kız yok etrafta sevebileceğim.

0|0
    0|1
  • ben var dolu olmak

0|0
    0|0
  • sence eskiyi affedip beraber mi girmeli? yeni birine mi şans vermeli?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• mutluyum huzurluyum :)

0|1
    0|0
  • geçen yılki sevgililer günü dehşetinden sonra tek girmek güzel olacak :D

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım var ama aramız bozuk gibi sevgililer gununde nolur bilmiyorum :(

0|2
    1|0
  • coooook ta önemlydide neyse

0|1
    0|1
  • ben yalnızım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...