Sizde mi aldatıldınız yoksa niye uyumadınız ki :(

Öncelikle hepinize hayırlı geceler arkadaşlar :( Neler yapıyorsunuz bu saatte neden uyumadınız? Keyfiniz nasıl?

Benim moralim bozuk aldatılıyorum sanırım bilmiyorum simdilik sadece bir teori. birde üşüttüm biraz keyfim yok can sıkıntısından takılıyorum öyle link bu şarkıyı dinliyorum :(

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• nerden anladın aldatıldığını?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ise gidicem.

aldatilamam imkansiz boyle bisey olamaz.

boyle bi ihtimal yok . Kendime cok mu guveniyorum ?

Hayir ! Sevgilim yok amuha goyam :D

0|0
    0|0
  • neden uyumadım bütünleme sonuçları açıklanacak 4cü sınıfım tek ders sınavları için bekliyorum.hiç mutlu olamıyorum bunaldım

0|0
    0|0
  • Evet kimi can sıkıntısından uyumaz kimide keyfinden, aah ah şimdi gece çalışmıyor olsam bak nasıl uyurdum... artı sana gelince ileride bu günleri düşündüğünde kendine hem gülüyor hemde kızıyor olacaksın...

0|0
    0|0
  • link

bunu da dinle :)

0|0
    0|0
  • hiç aldatılmadım aldatmadım da zaten çok az sevgilim oldu.sevdiklerimle birlikte oldum.biraz güdülerim kabardı diye bi insanı kullanmak da istemedim.

sanıyorum face adından hesap patlatmak isteyen de sensin :)

0|0
    0|0
    • yok yaa öyle seylerle uğrasamam ben yarın alırım karsıma konusurum. ikna ederse eğer uzatmam benimki şuan sadece bir şüphe

• aldatıldığın falan yok bu aralar biraz işleri çok olup sana vakit ayıramadığından öyle gelmiş sana üzme kendini hadi git yat dinlen bak üşütmüşsünde

0|0
    0|0
  • bilmem ama aldattım

0|0
    0|0
  • İçmeden sarhoşluk güzel oluyo ondan.

0|0
    0|0
  • uyudum ki benn,

0|0
    0|0
  • link bunu dinle bunu

0|0
    0|0
  • aldatıldın...bu aldatılış seni çok mu üzdü

0|0
    0|0
  • Biz aldattığımız için buradayız :D

0|0
    0|1
  • aldatılalı 3 sene oldu :-))

güneşi görürmüyüm diye bekliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Okulum tatil diye uyumadım:)...Elhamdülillah,gayet iyiyim.Geçmiş olsun güzel kardeşim.

Bu arada,şarkı psikolojine iyi gelmeyebilir,onu dinleyip daha da üzülme istersen?

0|0
    0|0
    • daha ne sarkılar dinledim bir bilsen bu içlerinde yine en normaliydi :(

• Hepsi geçecek,umudunu kaybetme...:)Bak güneş doğdu yine..

• Uyku saatimi bekliyorum

0|1
    0|0
  • Leyla ile Mecnun'u izliyorum.

1|0
    0|0
  • daha seni aldattığını bilip bilmeden dertleniyon neyin kafasındasın sen ?

0|0
    0|0
  • offf off

0|0
    0|0
  • Hastayım ve saolsun bu durumda beni yalnız bırakmayan bir sevgilim var. Ağrıdan uyuyamıyorum o da uyumuyor konuşuyoruz kamerada açtık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...