Taksi şoförleri neden kadınlar kaza yapsın diye seyir halindeyken kadın sürücüleri afallatıp kapı açarsınız?

Neden taksi şoförleri seyir halindeyken kapılarını açıp sol ön lastiğe bakmaya çalışırlar? Otomobilde bir problem olduğunu fark etmişler ise bunun kaynağının sol ön lastik olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorlar? Ve neden daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ederler, bir bakışla sorun çözülmüş müdür?

Güncellemeler:
bu gecenin 3ünde sorulck sorumdr ? :/:/ uykm yok:((

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ülkede, içinde en çok or... çocuğu barındıran meslek dalı taksiciliktir..

Böyle bir durumda, yapacağın şirretliğin, pisliğin hadi hesabı olmasın. Hatta kadınlığın verdiği tüm hakları sonuna kadar kullan, bel altı vur.. Şikayet et, ekmeğinden et..

Genellikle, arkalarına son hız dalıp, uzun farları açarak, gaz kesmeden son hız yapışmak iyi bir yöntemdir. Frene bile basamaz şerefsizin çocuğu korkudan.. Gerçi, tehlikeli bir yöntemdir bu, yemez her zaman..

Taksim'de, birini arabasından indirip, kaputa yatırıp ağzını burnunu dağıtmıştım. O geldi aklıma şimdi..

1|0
    1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne bekliyorsunuz ki;

Adamların ne egitimi,ne kıyafet yönetmeliği,ne sakal traşi,ne de kültürel zenginliği var..Athırsızı tipler,ehlıyetini aldıkça kendilerini vazgeçilmez sanmaları yyok mu?Eğitim heralanda oldugu gibi bu meslektete olmazsa olmazlardan...

1|0
    0|0
  • Kadın - Erkek ayrımcısı değilim asla ama şöyle bir gerçek var kadına ne yaparsanız yapın o trafikte bir şekilde hata yapmaya programlanmışlar,sağına soluna bakmadan ana caddeye çıkan bir bayan şoför (ne dikiz aynası kullanır ne sinyal verir ne yolu kontrol eder bodozlama cıkar birçoğu) dün ciddi bir kaza geçiriyordum neredeyse o yüzden hiiiç savunmayalım hemcinslerinizi larke :D

1|0
    0|0
    • cok geçmiş olsun..bende sürücüsü kadın erkek bilemicem ama trafikkurallarına uymayan insanlar için aynı eleştiriyi yapıyorm.ama bahsettigim orta seritte ilerleyip yalu kapatan bazı taksi şoförü arkadaslar, tüm serit onundur, yol onundur, yolcuyu kapıcam die benm gibi şaşkın sürülerin hayatını riske atar..

• lorke :P şaka bir yana kadınların panik yaptığından mıdır bilmem trafikte üzerlerine oynandıgını bende hissediyorum

• belli gecenin 3 ünde bunu sordugundan uykun olmadığı :D

Kapı solda Değilde Sağ tarafta olasa?

bence ingiliz taxi şöförleride sağ ön lastiğe bakıyordur :D

1|0
    0|0
    • kıbırsta yasıodm bn buarada

• kıbsrta 5yıl kaldm , bitane kıbrıslı cıkıpta huzur bozmadı, kendi hallernde yasıolr.. güzel biyer umarım giderisn..

• yaza kadar Bi ksılık çıkmaz ise Bu sene gidicem bir hafta sonu arkadsımla ;)

• Trafikte kadın sürücünün yaptığı ufak bir hata nedeniyle, otobüste "Kadına ehliyet verirsen böyle olur." diyen gence, "Kapa çeneni de saygılı ol, sana adım atmayı da bir kadın öğretti." diyen amca candır

1|0
    0|0
  • Plakasını al bi de memur abiler baksın belki arıza adamdadır :)

1|0
    0|0
  • HAhaaa bizim Erman abiyi anlattın aynı.

1|0
    0|0
  • saat 4 :) :) ¦

0|0
    1|0
  • bu kadın sensin anlaşılan

iyi bir parçaysan adam aksiyon yapıp seni etkilemek istemiş

0|1
    1|0
  • taksi şöförü değilim üzgünüm bunu cevaplayamam :/ :D

0|0
    1|0
  • kanka yerde 50 lira görmüşler uçmasın diye tekerin altına almaya çalışıyorlar

0|1
    0|0
  • yardım edebilmek için tabi ki de ne kadar safsın :/

0|1
    2|2
  • Onlar tukuruyorrrr :):):)

0|0
    0|0
  • Malmışlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet maalesef ki trafikte, kadına saygı yok. Özellikle dolmuş şöförleri hayattan bezdirir.

1|0
    0|0
  • hersey bitti bu mu kaldı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...