İş arıyorum, ne iş yapabilirim?

arkadaşlar açıktan üniversite okuyorum ailemin maddi durumu pek iyi sayılmaz borçlarımız çok fazla kendi ihtiyaclarım için ailemden para isteyemiyorum bile netten iş baktım görüştüm ama olmadı 4 kere satış temsilciliği yaptım ..sizce naapmalıyım markette mağazada ayakta durmaktan ayaklarm şişti tırnaklarım hala mosmor biliyorum ekmek kazanmak kolay değil anladım bunu ama daha kolay ne iş yapılabilr seviyeli şekilde cevap verirseniz mutlu olurum iyi geceler :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• eğer konuşmayı seviyorsan ve diksiyonun düzgünse çağrı merkezinde çalışabilirsin. Zaten en fazla iş aranan işler yaa çağrı merkezleri birde mağazalarda kasiyerlik, reyon elemanlığı..

1|0
    0|0
    • çağrı merkezi başvurumu geçen sene yapmıştım hala aramadılar kardeş

• umudu kaybetme. Çağrı merkezine çalışan en fazla aranan meslektir. Telefonda satışa falan yönelme de tam tersi yani destek için mutlaka heryere başvur. Geri dönen olacaktır merak etme.

Erkekler Ne Diyor 6

• barmaidlik yapabilirsin bahşişler genelde fena olmuyor..

fiverr.com/ dan bişiler yapabilirsin..

özel ders verebilir, parayla ödev yapabilirsin..

aklıma şimdilik bunlar geldi.. umarım işine yarayacak bişi bulabilirsin..

0|0
    0|0
    • :/ saol barmaid ilanı yok bulunduğum yerde olsada o iş olmaz ynede teşekkür

• Hangi şehirde olduğunu söylersen yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyorsun ?

0|0
    0|0
    • erzurumdayım

• erzurumda iş imkanı pekte fazla sayılmaz ne yazıkki ama mecburen bi butik gibi birşeye gireceksin yada satış falan o tarz

• saol ya

• markette çalış

0|0
    0|0
  • Hala iş arıyorsanız,yardımcı olabilirim size kardeş. Hangi şehirdesiniz?

0|0
    0|0
  • alllah aratmasın.. ben de en kral işin ucundan döndüm kafayı kırıyorum... ne iş yaparsın sen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ajanslara başvur.

0|0
    0|0
    • sekreterlik için başvurdum görüştüm fakat tecrübeli değilim die aramadılar sanırım bi kaç erle görüştüm

• yaptım iki haftalık iş verdiler sonra aradılar iş bitti dediler :/ çalışmak mecburiyetinde olmasam evden çıkmam

• bir daha ara onları.başkalarınada numaranı bırak.

• satış temsilciliği yapacaksan önce ağzını topla konuşmayı öğren bu beyinle ayakkabı bile boyayamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...