Galatasaray fransızlık ve masonluk?

yıllardır galatasarayın fransız takımı olduğu belgelerle kanıtlanır kulüpte eskiden mason odaları bulunduğuda. sizce kanıtlanmış bişey varken hala hayır yok diyebilmek mümkün mü ?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sacma sacma islerle ugradmayalim dostum bide yazmisin internetten arastirdim sorudada kanit nr kanidi olmayan biseyin paylasta guncellemende hpmz ogrenelim gs fransiz fb rum bjk ermeni ts gurcu Türkiyede Türk takimi yok zaten kanitlanmis ama kimse bilmiyor kanidi neyse dostum boyle seylerle yorma fazla kafani.

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona bakılırsa fenerbahçeyi Galatasaraylılar kurmuş internette yazıyor ahahaha araştırın

0|2
    1|1
  • Mason ya da degil ben oynadigi emek verdigi alanla ilgilenirim

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir Beşiktaşlı olarak yorumlayayım; velev ki Fransız ya da mason ne olacak? Birileri bir şekilde kurmuş, günümüze kadar Türkiye'yi çeşitli branşlarda başarılı şekilde temsil ederek gelmiş. Diğer takımları Türk kökenliler kurunca daha bir milli ve Müslüman mı oluyor? Çok Türklük hastasıysanız çıkın milli bir şeyler yapın. Kıçımızdaki donun bile bir şekilde yabancıyla ya da yahudi sermayersiyle ilişiği varken çıkıp yabancı düşmanlığı yapmak saçmalığın daniskası. Fenerbahçe'nin sahasının olduğu yer de uzun süre Papazın Çayırı olarak anıldı. Şimdi tutup Fenerbahçe'yi Hıristiyanlıkla mı ilişkilendireceğiz? Böyle saçma sapan b*k at izi kalsınla ezeli rekabette üste çıkılmaz. Adamların kapı gibi UEFA kupası ve 4. yıldızları var. Fransız ve masonlar kurmuşsa da iyi ki kurmuşlar. Galatasaray olmazsa Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta olmaz... Bugün Van Persie'yi alıyorsan GS ile rekabet etmek için, 4. yıldızı takmak için ya da bir UEFA kupasını da kendi müzene koymak için alıyorsun.

0|0
    0|1
  • Tamam Diyelim Galatasaray Fransız Takımı O Zaman Avrupa da topladığı puanlar fransaya yazılsın getirilen kupalar fransaya götürülsün onların olsun Fatih Terim Arda Turan Bülent Korkmaz Arda Turan Daha sayamadığım GALATASARAY asıllı futbol işçileri Fransa Milli takımına çalışsın ya da TÜRKİYE bu şahısları dışlasın GALATASARAY kısacası fransaya hizmet etsin TÜRKİYE'ye futbolda sadece 2 tane avrupadan kupa getiren bir takım vardır O DA GALATASARAYDIR lütfen daha fazla kendisiniz rezil etmeyin diyeceğim bu kadar

0|0
    0|1
  • salatanın mavi renk olduğunu kanıtlasam pazara gidip şu mavi salatadan 2 kilo ver diyebilcen mii

0|2
    0|3
  • Şike yaptıysam fenevbahçe için yaptım diyen adamın beraat etmesi gibi bişey.

0|2
    1|2
  • Temelde ve lisede fransız esintileri mevcut

0|0
    0|1
  • Galatasaray Lisesinden çıkıyor takım. Lisede fransızca eğitim veriliyor diye mi fransızların takımı oldu bu şimdi? Tam olarak anlamadım ben neresinde masonluk var?

0|2
    0|1
    • liseyle ya da spor yapısıyla alakalı değil sorum. mason odası olduğu kanıtlı kurucularında fransız olduğuda. bunu yalanlayabilmek hala doğrumu onu soruyorum.

• Farzetki hem fransız hem mason. Ne olmuş

0|2
    0|2
  • fenerbahçe de mason kulübüdür büyük ihtimalle.

0|1
    0|2
  • Galatasarayın kurucusu türk...

0|2
    1|2
  • Bütün dedin bu mu?

0|2
    0|2
  • evet biz fransızız ne olmuş biz gurur duyuyoruz fransız olmaktan

0|2
    1|1
  • galatasarayda derin bir camia var gsnin kanseri bu doğrudur ama gs fransızdır vs gibi atıflar bulunan adam gitsin kumda oynasın

0|1
    1|1
    • belgelerle kanıtlı bişeyi hala yalanlayan bence kumdada oynamasın nefes israfına hiç ihtiyaç yok

• o zaman ülkenin 9. cumhurbaşkanı süleyman demirel masondu şimdi türkiye cumhuriyeti mason mudur? Kişilerin yaptığı şeyi kulübe yıkmak ne kadar doğrudur? o zaman fbde bjkde masondur çünkü ülkedeki iş adamlarının çoğu mason.

• kurucularını ve yapısını söyledim bugününü değil sakin ol :)

• fransızız kardeşim, şikeci ırkçı federasyonun, pisliğin hırsızlığın karaktersizliğin nam saldığı ülkenin takımı olmaktan 10 kat iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...