Spor salonu zayıflamak için uygun mudur?

20 kilo fazlam var spor salonuna başlasam zayıflayabilir miyim? Yoksa sadece sıkılaşır mıyım?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflamak mutfakta başlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önerilerim iyi dinle :)
    1) Yazılıpta gitmemezlik yapma hırslı ol zayıflamakta kararlı ol.
    2) Zayıflamak için beslenme programı al programın dışına çıkma ayda bir vücut ölçülerini al aylık gelişimi takip et.
    3) Yanında suyun olsun antrenmanda yanına 1 litre su al. Su içmekte faydalıdır.
    4) Haftada 2 gün fitness 3 gün cardio vasküler egzersizler yapmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Önce beslenmene dikkat etmelisin abur cubur 3 beyaz ve şekeri kesmelisin... sonra gideceksin spor salonuna ağırlık çalışacaksın daha sonra cardiyonu yapacaksın :)

0|0
    0|0
  • Düzenli spor vücudunu sıkılaştırır ve yağ yakımını hızlandırır terleme yolu ile toksinler atılır bu tek başına etkili olmaz beslenmene de aşırı dikkat etmen gerekir bir kereden bişey olmaz dememelisin ikisini birlikte yaparsan zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Spor salonuna niye gittiğine bağlı.

0|0
    0|0
  • Ben kilo aldım

0|0
    1|0
  • 20 kiloyu vermek belki de senelerini alacak. Yazıl spora

0|0
    0|0
  • Beslenmenede dikkat edersen zayiflarsin

1|0
    0|0
  • uygundurrr haa gayrett

0|0
    0|0
  • evet en uygun yer

0|0
    0|0
  • Hem zayıflar hem sıkılasirsin

0|0
    0|0
  • önce ağzını kontrol edeceksin. Orayı kntrol ettikten sonra spor salonu yararlı olur. Yoksa olmaz...

0|0
    0|0
  • Zayiflamadan nasil sıkilasmayi planliyosun cok merak ettim; D

0|0
    0|0
  • Sıkılaşmak kas kütlesini arttırmak demektir, kas kütlesi arttıkca yağın vücutta tutulmasıda zorlaşır kısacası zayıflamak için uygundur. Tabi iyi bir diyet ve kişiye özel spor programı ile..

0|0
    0|0
  • Tabiki zayıflarsın zayıflamadan vücut sıkılaşmaz 😊

1|0
    0|0
  • Zayıflarsın ama egzersiz tarzın besşnme

0|0
    0|0
    • Yanlışlıkla paylaştım zayıflarsında beslenme tarzın egzersiz tarzın bunu etkiler

• sıklaştırır hatta alabilirsinde :D

0|0
    0|0
  • evetttttt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• düzenli olarak spor salonuna gidip uzman eşliğinde diyet yaparsanız hem sıklaşır hemde zayıflarsınız.

0|0
    0|0
  • Önce diyet. Zayıflayınca spor iyi devamı olacak.

0|0
    0|0
  • düzenli ve sağlıklı bir diyetle neden olmasın :) tabi ki zayıflatır ve sıkılaştırıe

0|0
    0|0
  • Sporla sıkılaşırsın ve spor kalori yakımına katkıda bulunur ama en önemlisi diyet yapmak. Beslenme çok önemli yağlı yiyeceklerden uzak dur.

0|0
    0|0
  • Tabii uygundur

0|0
    0|0
  • Uygundur ama ilk kas yapip sonra yag eritmen lazim, yoksa kilo vercem diyip sadece kas yaparsin :-)

0|0
    0|0
  • sıkılaşma programı ayrıdır. ilk gittiğinde boy kilo ölçümün yapılır sana uygun program seçilir. söylediğin rakam fazla olduğu için yağ kaybetmen lazım. bu kiloları verdikten sonra sıkılaşma programı olur

0|0
    0|0
  • Zayiflamadan vucut sıkılasmaz. Diger yorumlari okumana bile gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...