Wesley sneijder mi ? Xavi hernandez mi ?

wesley sneijder mi ? Xavi hernandez mi ? ikiside dünyanın en iyi ortasaha oyuncusu sizce hangisi daha iyi ?

• Wesley Sneijder
    62% (5)44% (7)50% (12)Oy Ver
  • Xavi Hernandez
    38% (3)56% (9)50% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• yanlış soruyosun selçuk şahin mi xavi mi diyceksin senijder de kim ki :-)

2|6
    2|2
    • haklısın renktaş astılar beni resmen burada xavi'nin üstün oldugu yerleri yazsınlar diyorum yazamadılar hala :D:D.

• aynen barcelonada iniestada kötüydü xavi ile birlikte ilk defa bu kadar pas htası yapıp kötü oynadılar,ama yine diyorum sneijder onlardan bence iyi sneijder tek başına takım onlar sistem içinde iyi oyuncu.

• eee pastamızın çileği boşuna oyun kurucu demiyolar heralde.insallah futboluyla mantıksız yorumlara en güzel cevabi vericek :)

• Sneijder tabiki de

3|5
    2|3
  • wesley sneijder tabikide

3|5
    2|3
  • sneijderi kıyaslamadığınız adam kalmadı.gsye gelmeden kimseyle kıyaslamıyordunuz ya neyse.

1|5
    3|5
  • Wesley Sneijder

0|0
    0|0
  • wesley sneijder

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• şınayder xavi'den daha iyi. ama diğer ortasahayı sorsaydın, onu seçerdim. barcelona'daki diğeri var ya. messi değil.

3|5
    0|1
    • iniesta mı ? bencede xaviden iyi xaviden iyi olan iniestadanda iyidir.

• xavi ve sneijder iniestadan daha iyi.

• bu senin, o da benim fikrim. herkese göre değişir tabi. iyi eğlenceler.

• Ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama iyi futbolcu getirdiniz gerçekten kutluyorum ama bu biraz abartı.Yani Xavi gibi futbolcu ne Selçuk'la kıyaslanabilir nede Sneijder'le.Onun yaptıkları ortada.Selçuk Türkiye'de kalitesini gösterdi ama Avrupa'da kaldı ki Barcelona'da oynamak gerçekten yetenek ister.

0|0
    0|0
  • Kurabiyenin dünkü yoruma aklıma geldi bu işin sonu messi mi sneijder mi diye gider sanırım.DDDD

1|0
    0|0
    • Sneijder kaç defa altın top adayı oldu sneijder kaç defa bunun cevabı senin sorunun cevabıda olur sanırım

• yok ben beşiktaşlıyım ama unutmuş sormayı iyi yaptın sormak lazımdı:))

• nasıl çınlattın

• bokunu çıkartmasak? tamam sneijder de iyi oyuncu ama xavi nireeee sneijder nire...

2|5
    3|4
    • fenerlimisin?

• Harbiden bu komunistler biraz daha tarafsız bakıyorlar bunu anladım ben.

• tarafsız bakıyorum ben xavi'nin sneijder'derden ne gibi üstün meziyetleri varki bu kadar küçük görüyonuz reyizi.

• HAhaa geçende sneijder mi mesut özil mi? diye soran sen değilmiydin.

2|3
    0|3
  • Şaka mısınız. 20 sneijder = 1 xavi

2|4
    3|4
  • galatasaraylıyım ama bu kıyaslama biraz saçma. açık ara xavi

1|4
    2|4
    • Aklı başında bir cimbomlu çıktı. Millet mal ya.

• Bakma öylesine yazdım. Karşılaştırılmaları bile saçma. Sneijder'in süper ligin üstünde kalitesi var ama xavi ile karşılaştırma falan şaka gibi.

• renkdaşlar yakışıyor mu şimdi eksilemek :D @soran iki cimbomlu birbirimize girmeyelim şimdi ben fikrimi söyledim gerisi teferruat

• Sacmaladın amaa.)) Bırı Barcelonanın efsanesı. dıgerının şu anda bulundugu yer asıkar..

1|3
    3|5
    • sneijder gittiği her takımda efsane.

• bence sabri reiz daha iyi...

0|0
    0|0
    • bu ikisi içinde hangisi da iyi.

• xavi hernandez...adama önce sorarlar kaç şamp. ligi aldın dünya kupası aldınmı avrupa şampiyonu oldunmu...

• lionel messi

1|1
    1|2
  • sneider

0|0
    0|0
  • hurşit tulun

0|0
    0|0
  • İniesta.

0|1
    3|3
    • xavi iniestadan iyi,wesleyde bence ikisindende iyi.

• çekemiyosun belli bana xavi'nin wesleyden üstün oldugu konuları yaz ben sana bişi demicem.

• tamam la en iyi wesley yeter ki sus.

Yükleniyor...