Erkek arkadaşımın yakın arkadaşı bana evlenme teklifi etti!

1 aydır biriyle çıkıyorum.bu kişinin yakın arkadaşınıda ortak arkadaşlardan biliyorum.bizi tanıştırdı erkek arkadaşım.ama erkek arkadaşım bu süre içerisinde bayağı bana cinsel anlamda yaklaşmak istedi.bu çocuk benim nomu alıp aradı o çocuk seni kullanacak dedi.en yakın arkadaşımı ben biliyorum.çok temizsin safsın dedi.cidden erkek arkadaşım bana farklı yaklaşıyor.bide bu çocuğuda bi konuda kırmış.çocuk sen safsın sakin düşme ona karşı.ben seni çok yakın buldum güvende kal benimle evlen benim ol diyor.nasıl bişeydir bu kafam allak bullak

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• kullanılıyor olabilirsin.iyi düşün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• biri arkadaşı hakkında bunları diyor ama arıdndan "gel benim ol" diyor. diğeri ise cinsel anlamda daha henüz bir ay geçmişken sana yaklaşıyor. soru işaretleriyle dolu. bence biraz düşünüp, ya kendini kullandırtacaksın, ya da ikisine de yolu gösterip hayatından uzaklaştıracaksın.

0|0
    0|0
    • tüh, oysa döndürüp kendisine sokması için ortam hazırlıyordum gizli'nin. ama engelledi ezik.

• Hımmm.İki ihtimal var.

1-)Arkadaşının bir ayda sana bu şekilde yaklaşıyorsa bir sorun vardır.

2-)Arkadaşının arkadaşı sana bu şekilde yaklaşıyorsa gene bir sorun vardır.

Profesyonel üç kağıt grubu da diye biliriz.

Kaç canını kurtar,numaranı da değiştir ;)İkisi de tilki...

0|0
    0|0
  • yuhhh DALLAS ta bile bu kadar aşşağılaşmadı insanlar. al işte sadece ferdi müslüm filmlerinde olmuyormuş bu durumlar demekki değilmi? Nuri alçolar eray özballar tecavüzcü coşkunlar reel hayatta serseri mayın gibi kol geziyorlar. KIZIMM AL AŞAĞI ET FAÇASINI ŞEREFSİZİN Bİ DAHA YENGEYE YAN BAKMAK NE DEMEKMİŞ ÖĞRENSİN ADİ ŞEREFSİZ.

0|0
    0|0
    • bana yenge diyordu cidden

• BENCE O EVLENME TEKLİFİNİ YENİDEN YAPTIRT VE KAYDA AL VE ARKADAŞINA DİNLET. HAAA TEPKİSİNİ GÖR. SONRA DA BİR ARAYA GETİR Bİ ŞEKİLDE İKİSİNİ DE SONRADA BAS TEKMEYİ ERKEK ARKADAŞINA DA.

• Zarf olabilir... hemen cevaplama net olma.. ama erkek arkasinada verme.. belliki anlatiyor etrafindakilere bu kizdan alicam diye... yani ikiside bos adam aslinda...

0|0
    0|0
  • Paylaşamamışlar seni ))

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir ilişki yumağı abi, herkes birbirini kazıklama sevdasında mı?

sal gitsin ikisini de, ne uğraşacan. kimbilir nasıl insanlardır bunlar töbe töbe

1|0
    0|0
  • 2 sindende hemen uzaklaş

1|0
    0|0
  • Biri mert diğeri hırt :) Sana kalmış...

0|0
    0|0
  • o iki adamda da sıkıntı var uzak dur onlardan

1|0
    0|0
  • işin sonu yokturr-

0|0
    0|0
  • çok iyi düşün araştır kimseye kolayca güvenme başın agrımasın

0|0
    0|0
  • ee sonra nooldu? yattınız mı?

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• ikisindende kaç

0|0
    0|0
  • benc bu kendi aralarında gelistirdikleri bir tür strateji...bi kizi göze kestiriyorlar.rol belirliyorlar kendilerine...biri kahramanı oynuyor diyeri kötüyü kız kanarsa kahramanın kollarına atlıyor ve birlikte oluyorlar vs bilmiyorum ve sonra yine 'kurban' seciyorlar ve aynı senaryo,tek fark kahramanla kötünün yer degisecek olması:D(sonucta kötü iyi olmassa kizlarla yatip kalkan hep 'kahraman' olmus olucak) hem sana iyilik yapmak istese kimligini bildirmeden de yapabilirdi bunu ve eger senden hoslanıyorsa bir süre sonra sen erkek arkadasına şutu vurunca sana yaklasmaya calışabilirdi.fikrim fazla kurcalamadan ikisinden de bi bahane bulup uzaklasman.ha bu arada evlenelim falan iyi tanımadıgı bi kiza...saglıklı bulmorum :D

0|0
    0|0
  • bence de ikisiylede konuşma

1|1
    0|0
  • Sevgilin olan saf seni deniyor olmasın?

0|0
    0|0
  • threesome.

0|1
    1|1
  • Evlenme teklifi etti diye iyi kalpli olmadı uzak dur onlardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...