Acayip sinirlendim bizim yönetime...

Bir Galatasaraylı olarak kapımın dibindeki maçı Bursa trübününde sus pus bağırıp çağırmadan tezahüratsız tiyatro gibi izlemek zorundamıyım ?Bursadaki taraftar üvey evlatmı ! Bilgisi olan varsa yarın stad önünde misafir trübün bileti bulma şansım olup olmadığını söyleyebilirse çok sevinicem... ciddi cevaplar lütfen geyiğe sarmadan?

Güncellemeler:
Ne yaptık ettik ultrAslan la izledik maçımızı şükür...4 katı para aldıkları için o karaborsacıya burdan sevgiler .

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden tribünler %50-50 olurmuş ama holigalar yüzünden kapasite azaldı ve sonuç böyle oldu

0|0
    0|0
    • En azından maç keyfini yaşamak isteyen taraftara engel olunmasın buna kızıyorum her ilde her takımın taraftarı var.Hayır Allah muhafaza o taraftarın içinde kendini tutamayıp gool diye bagırsam soluğu hastanede alma ihtimalim var

• evet insanlar adam öldürmek için bahane arıyor

• ölümüm en azından bir futbol maçında olmamalı Allah korusun :(

Erkekler Ne Diyor 4

• sanirim bu konuda yapabilecegin birsey yok.

malasef sus pus izlemek zorundasin.

0|0
    0|0
    • hayır işin kötüsü misafir bilet alıcaz diye bursa biletleride tükenmis deliye döndüm sinirden karaborsacılara para yedircez neyse...

• Allah kurtarsın

0|0
    0|0
  • ben bulurum bileti.i,ü

0|0
    0|0
  • Niye yönetime sinirleniyorsun ki Bursaspor'un yaptığı bilet satışlarıyla yönetimin ne alakası var. Ben bağlantıyı pek çözemedim.

0|0
    0|0
    • Misafir trübün biletlerinin tümünü Galatasaray almış ve satışı TT Arenadan yapılıyor .

Kızlar Ne Diyor 3

• elemanlar iyi çalışmıyor:)

0|1
    0|1
  • tezaruhat takımı desteklemek için

0|0
    0|0
  • karsı rakipte mi izliceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...