1 erkek 2 kadın arasında kalırsa?

bi erkek neden 3 yıl boyunca sewmediği bı kızla cıkar sorulduğu zaman ise kıza saygı duyduğunu ve sewılmeyı hekettığını söyler ve aynı zamanda o kızla cıkarken 2 yıldır hoslandığı konustuğu ve kafa yapısının uyustuğu bı kız olmasına rağmen neden cıktığı kızı bırakmayıp asıl sewdiği kızla beraber olmaz?erkekler cevabınızı beklıorum..

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• kızı üzmemek için bırakmamıştır belkide, ve evet dünyaya hoş geldin her insan illa sevdiği birisiyle çıkmıyor :) yani bazen diyorum erkek arkadaşımla sinemaya gittiğimde şuan yanımda sevgilim olsaydıda sarılsaydım diyorum illa aşık olmak için beklemek gerekmiyor bazen sadece sevgili istiyorsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Manyak olur :D

0|0
    0|0
  • aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık

0|0
    0|0
  • bence sen acı gerçekleri kabullenmek istemiyosun bir erkek hiç bir zaman 2 kadın arsında kalmaz birini cinsel istekleri için seçer diğerinide evlilik için garanti olarak görür benden sana erkek tavsiyesi

0|0
    0|0
  • olur öyle.

0|0
    0|0
  • sizde nasıl bi mide var amk

1|0
    0|0
  • Her zaman 2. ci şık derim ilkini sevseydi ikinci gibi bi durum olmazdı

0|0
    0|0
  • işin içine 3. kız girer ve erkeği alır

0|0
    0|0
  • tost olur

0|0
    0|0
  • sen hangisisin bu zavallı kızların

0|0
    0|0
  • matematik sorusu gibi :-))cevap, adam saçma sapan biriymiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bana sormamış olsan da :) bence öbür kıza aşık olmasa da çok değer veriyo o yüzden ayrılamıyo ya da asıl kızı kandırıyo

0|0
    0|0
  • ya sevdıgı kızdan utanıyodur ya da o kız yuz vermıyodur o kız onu uzcek bısey yapmıstır cıktıgı kıza saygısı verdıgı deger cok daha fazladır :))) bunlardan bırı bence .d

1|0
    0|0
  • Kesin beni seçer..

0|1
    0|0
  • Cunku koca bir SEREFSİZ.

0|0
    0|0
  • sen bu durumda hangi kızsın? ona göre cevap vericem..

0|0
    0|0
    • sewdiği

• hoşlandığı kızım biliyorum çünkü 2 yıldır tanıyorum onu ve aynı ortamdayız sureklı

• uzakmısınız? hayır

aynı şehirde, aynı ortamda bulundugunuz halde neden başkasıyla görüşüyor?

bilmiyorum bunu kabul ettigini görmesi seni onun gözünden düşürür..

aslında belkide bilmedigimiz çok şey vardır, diyorum ya yazdıklarına bakarak söylüyorum

Eminim ki yaşadıkları bu yazdıgın iki kelime ile sınırlı degildir, o yüzden sne karar vericeksin buna..

İçindeki sesi susturmayarak

Yükleniyor...