Hiç iki kardeşten aynı anda hoşlandınız mı ?

evet sorum bu yanlış anlamayın sapıklıklık olarakta görmeyin nasıl 2 kişiden hoşlanırsınız kararsız kalırsınızz hangisi diye buda onun gibi bişey .

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• yıllar öncesiydi yeni sevgilim ayrıldıgım kızın kuzeni çıkmıştı hiç unutmam...

0|0
    1|0
    • kötü bi durum başta benimde haberim yoktu

• aman eski bi olaydı ztn saol bu arada :)

• Rica ederim canın sağolsun...:)

Erkekler Ne Diyor 20

• olmaz mı link

0|1
    0|1
  • arkada git bi elini yuzunu yıka bi kendine gel bu nedir yahu ? aslında sende kabahat yok dayadılar karsına bihtriydi behlululuydu . kuzeyiydi guneyiydi birde ustune cila niyetine yabacı diziler sonra yeni mamul bu

1|2
    0|0
    • başta haberim yoktu diyorum

• daha daha ne merak ediyorsun vardır kesin aslında hic yanlıs olmayan ama senin sorma bicimin yuzunden yanlıs gibi gorunen merakların :D

• tamam kardeş tamamm :)

• Hoslandim. Garip mi ki bu. Yani ablasi da kendisi de fenaydi. Sarhostular ve cok guzellerdi. Hoslandim ben de.

0|0
    0|0
    • bn bilmiyodum ki çok sonra öğrenmiştim

• ikiz heralde bunlar :)) ikisindende hoşlandığına göre bilmiyorum başıma gelmedi hiç garip bir durum.

0|0
    0|0
    • hyr ikiz değiller :)

• onların yanına bile yaklaşmıyorum ki ztn eskidendi ve uzak durmuştum hoş bi durum değil diye

• anladım bunun erkek versiyonu neydi ya he hatırladım baldız baldan tatlı ahahah :))

• zor seçim. :/

iş ciddiyete binmezse iyi. sonra Allah muhafaza kardeşiyle aldatırsın falan

0|0
    0|0
    • yok aldatma falan karakterim değil ama insan bu olmaz diyen olurda ztn ikisininde haberi yok belki bi zmnlar biri oneden hoşlandığımı anladı ama diğerinin haberi yoktu

• o yüzden diyorum ya insanız

• ortaokulda kız arkadaşımın ikizi vardı..değişip değişip kullanmışlar beni..eda ela hangisinden hoşlandım hala bilmem

0|0
    0|0
  • fitne çıkarır, kan çıkar ya. Aman benden uzak dursun öyle haysiyetsiz kadın yada kız her neyse. Bu ne ya kamera şakası falanmı? EDEB YA HU!

0|0
    0|0
    • bn diyorum ki olmuştu eskiden sizinde başınıza geldi mi gidipte ikisiyle mi konuştum hyr ikiside bilmiyo ki

• eski bir anı diyorsun ama o ANI unutamamışsın anlaşılan. Madem anıysa neden eskileri geri açıyorsun?

• tamam kardeş tam sormadım

• threesome yap

0|1
    0|0
  • hayır hoşlanmadım

,ü,

0|0
    0|0
  • hayır olmasında mümkünse

0|0
    0|0
  • 5-6-7-8 kardeş den aynı anda :D

0|0
    0|0
  • bir tanesi yetiyor genelde

0|0
    0|0
  • evet çünki ikizlerdi ciddiyim :) tek yumurta ikizleri

0|0
    0|0
  • Yo o kadar sapkinliga girmedim daha

0|0
    0|0
    • kardeş olduklarını bilmiyodum ki başta

• En iyisini yapmışsın.. Bazıları yakışıklısı hangisi ona göre karar veriyor hıhh...

• öylesinide hiç görmedim :)

• Anladığım kadarıyla aşk değil hoşlantı.Olmadı olmazda.

0|0
    0|0
  • 2 kardesle aynı anda cıktıgım ve goturdugum oldu ayrıca ıkısınınde bırbırınden haberi vardı desem :P

0|0
    0|1
    • bu iğrenç bn sadece kararsız kaldım o kdr

• aman eskiydi ztn olay .:)

• bosver ozaman sımdı nabıosun onlardan bahset uyumadınmı hala :)

• Ben antalyada 2 sene once 3some yapmıstım 2 kardesle gerci half sister lardı anneleri farklıydı babaları aynı güzel bir anı olarak kaldı :D

0|0
    0|0
  • Ben kanada'da dıl egıtımı ıcın kaldıgım zamanlarda 2 kız kardeşle beraber olmuştum. Bırbırlerıne benı anlatırlarken foyam ortaya cıktı halıyle. Oyuzden son 2 ayım haram olmuştu kanada'da.

0|0
    0|2
  • şunun kafasını kesin de memleket bi rahatlasın ya

0|0
    0|0
  • eğer böyle duyguların varsa ikisindende uzak dur ciddiyim kötü sonuçları olabilir.ne kadar kötü niyetli olmasanda.

0|0
    0|0
    • ztn uzak duruyorum

• ikisiylede selamım bile yoktu eskidi bu olay sadece merak ettim

• dediğim gibi uzak durmak bana göre en iyisi.

Kızlar Ne Diyor 8

• hiç iki kardeşi bırak 2 arkadaştan bile hoşlanmadım,ama çocukların 2sinden herhangi biri senden hoşlanıyor mu mühim olan o ?

0|0
    0|0
    • konuşmadım ki o zmnlar kişiliğime ters bişeydi eski ni anıydı sadece başkasının da başına geldi mi diye merak ettim o kdr

• Hayır olmadı ama ıkı kardesın benden hoslandıgı oldu

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|1
    0|0
  • var öyle yakışklı kardeşler hangisi daha yakışklı die ayırt ederm ama hoşlanmam <3

0|0
    0|0
    • aynen ikiside yakışıklı :)

• Herşey dış güzellik mi bu mudur yani

• tanımıyodum ki ikisinide kişiliğini nereden bilirim

• Pek hoş göremedim kusura bakma

0|0
    0|0
  • evet olmuştu

0|0
    0|0
  • hmmmm olur öyle ya sıkma canını bnce 2.sini seç eğer ilki sana yetseydi 2ncisi olmazdı öyle düşün ve keyfine bak :))

0|0
    0|1
    • eski bi olaydı :) ve ikisiylede hiç konuşmadım

• yok yok kısa süreli bi hoşlantıydı ve ztn o zmn 2 kardeş olduklarını bilmiyodum 2 kişi arasındada seçim yapmak istemedim

• hmm anladım:))

• evet ama küçüktüm baya iki ingiliz kardeş vardı aşık olmuştum ikisinede

0|0
    0|0
Yükleniyor...