En yakın arkadaşınızla sevgili olmak?

En yakın arkadaşınızla sevgili olmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Olmak ister miydiniz yoksa istemez miydiniz?

"I'm lucky I'm in love with my best friend

-en iyi arkadaşıma aşık olduğum için şanslıyım" diye bir şarkı vardı mesela...

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• en yakın arkadaşımla sevgili oldum ama öğrendim ki o ne benim en yakın arkadaşım ne de sevgilim olmuş

2|0
    0|0
  • Açık oluyum erkeklerın sevgılısıne oglan la fazla samımı olma nedenı burdan cıkmaktadır cunku herseyı dostunla paylasırsın sevgılın le hıcbıseyı kendını ona kusursuz gıbı gosterırsın oglana dogal olursun o yuzden oglan olan dostun sana daha cekıcı gelecektır burdanda sevgılı dedıgın kısı seks partnerın yerıne koyuyosun bu bı ornek senle alakası yok .Ha sana gelıyımm en yakın arkdas dıye bısı yoktur karsı cınsle özelin vardır ısmını farklı koymussunuz sız dostluk dıye aşırılıga kacmayın

1|0
    0|0
  • Bence o da sana karsi birsey hissediyorsa evlenin derim herkezr nasip olmaz siz birbirinizi yakin arkadas olmanizdan dolayi iyi taniyorsunuz..

1|0
    0|0
  • En iyisi bence. Yabanciya gitmemis olursun.

1|0
    0|0
  • mükemmel olur hemde birbirini tanıyan huylarını bilen 2 insan çok daha rahat anlaşır daha samimi olur süper olur <3

1|0
    0|0
  • En doğru olan aşk türü olduğunu düşüyorum .Umarım 2nizde mutlu olursunuz

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Yuhhh ne dıon olum mılletın bacıısı kız akrabası bı bayanın erkek arkdaslarına boyle mı bakıylır ne dıon sen olum kızlarrın erkek arkdası olmasın bundan sonra

• Sen ne dediğini anladınmı? Ya cahilsin yada küheylan senden başka birşey olmaz.Adam gibi yaz sonra gel konuşuruz.

• her zaman böyle olmuyor mu zaten.iyidir iyi.. :)

1|0
    0|0
  • genelde en yakınlar illa ki aşık olurlar

1|0
    0|0
  • Zor bir durum bu iş hani matematikte 3 bilinmeyenli denklem var ya bu iş ondan daha zor sen seviyorsun cok yakin arkadasin ama o bilmiyor ikinizde birbirinize karsi bir seyler hissediyonuz fakat arada engeller var

0|0
    0|0
    • tek taraflı olanı değil. hani karşılıklı. Sevgili olmak falan

• sevgilim var

0|0
    0|0
    • sevgilinin olup olmadığını sormadım zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• en güzeli bu aslında.

en yakın arkadaşın seninle aynıdır huyunu bilir birbirinizi tamamlarsınız ama hiç tanımadıgın birisi yabancıdır çabuk biter ilişkiniz

ne yazıkki şu yazdıgın şarkıyı en yakınarkadasıma gönderemiyorum

gönderebilmek için herşeyi yapardım :D

0|0
    0|0
  • Tam olarak en yakın arkadaşım olmasa da tüm sorunlarımı paylaştığım kişiyle beraberiz şu anda. Az önce ondan dert yandım bende sordum çıkıyor olmamıza rağmen eskisi gibiyiz yani arkadaş gibi.

1|0
    0|0
    • ama rahat oluyor. güven veriyor

• Evet zaten güvenebileceğim tek kişinin o olduğunu biliyorum. Hala bana her şeyini anlatıyor açık olduğu için şüpheye de düşmüyorum.

• oldum dostluğumuzda mahwolduu maleseff

1|1
    0|0
    • tabi bir ihtimal :/ kötü olur ya...

• zor olur ya öyle :( geçmiş olsun :(

• saol...

Yükleniyor...