Tecavüze uğramış birini bilmeden sevdiniz, sırrını sakladı ve evlilik öncesi anlattı. Naparsınız?

Tecavüze uğramış birini bilmeden sevdiniz, sırrını sizden sakladı ve evlenmek istediniz onunla. Nişan vs yaptınız. Sonrasında size gerçeği anlattı. Ne yapardınız?

Güncellemeler:
Sonuç: Bu soru gerçeklikle alakalı sorumu herkes gerçek olarak ele aldı ve cevabını yazdı. Ama gerçek hayatta kızın doğru söyleyip söylemediği gerçek olup olmadığını hiçbir zaman bilemeyecek. Buda erkeğin ailesi ve çevresi tarafından hoş bakılmayacak. Erkek bu durumu üstlenmekten elbette kaçmak isteyecek hemde kızın doğluğu hakkında net bir bilgiye sahip olamayacağı için kızı kabullenmekten vaz geçecektir.
Soruyu kızın doğru söylediğini kesin bilerek ve inanarak cevaplandığı kabul edelerek kızdan ayrılmamak doğru olacak ve ona tam tersi moral motive olunarak destek çıkmak gerektiği doğruluğu orataya çıkacaktır. Ama erkek gerçekte asla bu bilginin doğruluğunu kanıtlayamayacağı için yukarıdaki yazdığım sonuç doğru olacaktır.

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• terkederdim..defolup gitmesini söylerdim. kuyruk sallamasaydın kimse sana tecavüz etmez derdim. bir tane tokat atardım ve bir daha suratına bakmazdım. eğer cahil , yobaz ve gerikafalı olsaydım tabi. onun yerine sonuna kadar destek olurdum, bu onun suçu değil çünkü.

13|4
    4|1
    • altta benim yazdığım şeyi anlamayan arkadaşlar bunu anlamışsınızdır inşallah. illa bastıra bastıra bunu cahil ve yobazların yapacığını mı belirtmek gerekiyor.

• Ya cocuk yasta ugrayan nolcak !! Adammisiniz be yazik

Kızlar Ne Diyor 13

• Seviyorum madem kabul ederdim.Sonuçta tecavüz isteğe baplı olunmaz.Bu konuda aramızda sır olur kalırdı.Başkasının bilmesine gerek yoktur derdim.

1|0
    0|0
  • ben erkek olsam neden bana anlatmadın filan derdim tepkisine göre mimikleri vs yalan söyleyip söylemediği anlaşılır zaten tecavüze uğramış rolü yapmak zor eğer doğruysa evlenirdim gerçi erkek olsam benim için bekaret önemsiz olurdu ama yalan önemli

0|0
    0|0
  • basina öyle bi olay mi geldi ?

0|1
    0|1
    • Yoo filimlerle gördüm ama Türkiye koşullarında herkesin başına gelebilir boşuna dememişler Türkten karını koru falan diye. Nedense bilmem en abaza toplumlardan biri türkiye.

• Evet ama bir düşününce doğru olduğunu bende üzülerek söylüyorum.

• hicte dogru degil :P

• nişanlanmadan önce söylerdi bence böyle önemli şeyi. eğer söylemesydi benden gizlediği için terkedrdm tecavüze uğradğı için değil

0|0
    1|0
  • hemen psikoloğa götürürdüm çünkü bazı cinsel problemleri olabilir.

0|0
    0|0
  • üzülürdüm ona daha da sarılırdım bırakmazdım evlenırdım. ay yazık yaa:((

1|0
    0|0
  • bence tecavüze falan ugramadı bilerek birlikte olduu sende anlacktn elinde sonunda bakire olmadıgınııı öyle bi yalan attı tecavüze uğrayn insan anlatr bu çok ciddi bi konu utandm cekndm yalanlarna inanma

0|0
    3|1
    • Kız olarak ciddi bir bakışla suçlama politikasına gidiyorsun ve şüpheci bakıyorsun. Araştırılmasına inandığını düünüyorum Şayet gerçekse ne yapılmalı o zaman?

• yirmibirinci yüzyıldayız ne erkekler tanyrm cocuklu kadınlarla evlenyo bu konuyu umursamazlar diye düşünyrm

• Aslında evlilikte asıl olan yaş güzellik aşk falan değil. Kafanın uyuşması ve gerçekten iyi anlaşmak. Çocuklarının var olması sana eksi olarak yansımadıkça bencede erkek onlarıda kabullenebilir kabullenmelide. Sorunu ona yok çünkü. Buda evlilikten beklentilerle alakalı. Gerçi herkes evilikten yangel yat herişi karşı taraf yapsın algılıyor oda ayrı.

• Cüzzamlı mı tecavüze uğrayan?

0|0
    1|0
  • şok olurum bu görülmemiş bi olay 4-5 gün konuşamam heralde gerçi burası türkiye her şey beklenir

0|0
    1|0
  • tükürüp gaçarım.

0|0
    1|2
  • Tecavüze uğramayı o iistemedi, onun suçu değil..

İtiraf etmek kolay birşey olammaz elbette hak vermelisn..

1|1
    0|0
  • burası türkiye burda ne yaparsan yap bakire kal! burda yok evlenirdim yok sahip çıkardım diyenlere inanmıyorum ha aralarından sahip çıkcak yok mudur vardır ya 1 ya 2 tane onun dışındakiler illa o kanı görücek. burda herkes destekci maşallah ama gerçek hayatta kız tecavüze uğradı diye kaç çocuklu adamlar gelir kapısına ya da 60lık amcalar.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama bunun sebebi şu kardeş. Bu soru gerçeklikle alakalı sorumu herkes gerçek olarak ele aldı ve cevabını yazdı. Ama gerçek hayatta kızın doğru söyleyip söylemediği gerçek olup olmadığını hiçbir zaman bilemeyecek. Buda erkeğin ailesi ve çevresi tarafından hoş bakılmayacak. Erkek bu durumu üstlenmekten elbette kaçmak isteyecek hemde kızın doğluğu hakkında net bir bilgiye sahip olamayacağı için kızı kabullenmekten vaz geçecektir. Aslında en iyi cavapta bu olmalıydı. ama bunu yazan çıkmadı

• tecavüz bu ama bence saklamamalı insan başına böyle bişey geldiyse ciddi düşündüğü adama açıklamalı ki bekareti olmayan bir kadından daha çok o bekareti nasıl kaybettiği önemlidir ?kendi arzusuylada kaybetmiş olabilir bekaretini ama bu da ayrılık sebebi değildir.bekareti olup ne boklar yediği belli olmayan çok insan var !

1|0
    0|0
    • Sence evlenmeden önce erkek tarafı kızı iyi araştırmalı öylemi?

• tamam bu kadar kızmana gerek yoktu :) bekaretin bir önemi yok derken anlatmaya çalıştığım gibi o erkeğin yerinde olsam tecavüze uğramasını umursamazdım

• Walla ben az çok umursardım. Birgün budurumu bilen biri çıkıp gelse birkere başına geldi yine gelse ne olur der karıma el uzatmaya çalışırsa diye. Çünkü bir kere yaşamış ve zorluğu gören kız ikinci defa mutluluğu bozulmasın diye bana söylemekten kaçacaktır. Buda çok büyük sorundur bana. Herşeyi düşünmek gerek bu hayatta. Normal bir kadınada gelebilir dersin evet ama o söyler hemen farkıda bu olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 17

• kim ne derse desin kabul etmezdim kimse kimseye sokak ortasında tecavüz edemeyecegıne göre hangi ortamda bulunduda tecavüze ugradıysa benım duygularımla ve gelecegımle oynamamalıydı dıye düşünürüm egerki kız burada ıyı nıyetlı olsaydı olayı son dakıkada degıl tanısıp bıraz iş ciddiyete bınınce söylerdı dıye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • sonucta istem disi bir durum.O kisi ile evlilige karar vermissin sonucta sana gercekten güvenmis hemde basina böyle bir durum gelmesine ragmen.

Onu bir ömür koruyup kollamalisin ben söyle düsünüyorum.

1|0
    0|0
  • Seviyorsam birkac gram et parcasi icin sevmemisimdir ztn oyleyse de onun adi ask degildir evlenmeye de gerek yoktur. Ha o tecavuz eden kisiyi kafama takar miyim? Tum hayatim boyunca gizliden caktirmadan arastirma yapar onu bulmaya calisirm..bulunca da ver elini dexter..

1|0
    0|0
    • Neden şahsı araştırıp intikam yoluna gittiğini anlatırmısın arkadaşım merak ettim.

• bak insandan bahsediyoruz insan ins= hata dan gelir yani insan hatalıdır. Zaten hata etmeyen bir kul olsaydık Rab ben sizi helak eder yerinize hata işleyen bir topluluk yaratırdım buyuruyor. Ama hatamızdan ders çıkartarak özür dilemesini bilmeli ve affedilmeyecek hatalar yapmamaya çalışmalıyız Ben insan heleki erkek nefsinden bahsettim az. Eminimki sende bir kadına gittin gitmediysen o zman bana haksızsın diye yaz bekliyorum ama gittiysen cevap yazma çünkü nedemek istediğimi anlamamışsın o zmn

• Tecavuz etmenin affi yoktur, bilerek ve isteyerek sonuclarinin da farkinda olunarak yapilan birseydirbem bu konu hakkinda daha aciklamam gereken birsey oldugunu dusunmuorum

• baştan anllatabilirdi.yalan üstüne gitmezdi ilişki.şu anki kafamla yalan için ayrılırdım ama sevgimin boyutu önemli yinede.

0|0
    0|0
  • Şu an neler yapabileceğimi tam olarak kestiremiyorum ama öyle bir sınava tabi tutulmak istemezdim.

1|1
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalmıştır derim.

3|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim. İsteyerek olmuş bir şey değil sonuçta. Sevmiyorsam zaten ne nişanlanırım ne sevgili olurum.

3|0
    0|0
  • onu daha fazla severim ve hiç bırakmam çünkü eminim bütün hayatını o şereffsiz karartmıştır

bana ise ne olursa olsun onun yanında olmak yaraşır

2|0
    0|0
  • ben böyle düşünmüyorum destek olmayacaksa niye evleniyor yada niye bu kararı veriyor evlenmeden önce de iki taraf birbirine sorar her türlü zorlukta yanında olacaklarına dair söz veriyorlar eğer bunu öğrenir ve kaçarsa o erkek değil korkak olur çünkü kız bunu isteyerek ve bilerek yapmıyor yapmak zorunda kalıyor ikisi başka şey karıştırmayalım birbirine

0|0
    0|0
    • öncesinde meydana gelmişse o zaman haksızsın bilader doğrulukla alakalı ve saklamış demektir. O dediğin evlenince geçerli ve evlendikten sonra meydana gelirse elbette hertürlü destek olunur ve yapanda gerekli cezaya çarptırılır

• yok gerçeği biliyorsun gerçekten de tecavüz yemiş evlenir misin?

• Hiçbir zaman emin olamazsın. Emin olduğunu farz edersek. kızın tüm bunlara değer ve ahlaklı olduğunu değerlendiririm yeniden. Burdada evet çıkarsa evlenrim. Ama bu noktaya hiç gelemez

• adı Tecavüz ise uğrayan kabahatli değildir, Ayrıca evlilikten önce söylediyse alnından öpmek lazım kalite insanmış

2|0
    0|0
  • Önemli olan kesinlikle samimiyetidir. Gerçekte tecavüz olmadıysa ve tecavüz gibi lanse ettirmeye çalışıyorsa hoş olmaz herşeyi gözden geçiririm. Samimi bir şekilde doğru söylüyor ve normal olarak yaşamış bile olsa o ilişkiyi saygı duyabilirim.

0|0
    0|0
  • sevdiysem gerisi hikayedir

1|0
    0|0
  • tacavüze ugrasmıs gıbı olurum

1|0
    1|0
  • ya yalansa ,gerçeği söylediğini hiç bir zaman için kabullenmez,hep bir kuşku kalır.

0|0
    0|0
  • neden daha önceden anlatmadın diye baya kavga ederdim herhalde daha önceden anlatsa evlenme fikrim yine değişmezdi ama bunu tam öncesinde demesi sinir ederdi beni

0|0
    1|0
  • oturur konuşurduk

0|0
    0|0
  • Sokağa atarım. Bakire olmadığı için herkese rezil ederim. Bütün bunlar onun suçuymuş gibi yaparım.

1|0
    4|0
    • çünkü sen i*nesin ?

• arkadaşlar adam ironi yapmış. lütfen ne olduğunu bilmiyorsanız ironi kelimesinin ne olduğunu öğrenin. yargısız infaz yapmışsınız.

• ilk yazdığına bir dediğimiz yok evet farklı bir bakış açısı yorumum ona değil. Altta yaptığı sorunun saçma vsvs gibi saççmalıklarına oldu. Diğer arkadaşları bilmem

Yükleniyor...