Değer verdiğiniz ilişkiniz bir gün bittti...

karşı taraf bitirdi yada siz anlaşamadığınız için bitirme kararı aldınız,hemen unutabilirmisiniz,1 hafta içinde yoksa içinizde ona karşı halen bişeyler kalırmı untmak zormu olurdu yoksa ayrılık sonrası bir kaç gün içinde sizin için herşey bitermiydi

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• valla bir iki günde akildan cikan iliskiler sadece zaman gecirmek icindir bence ne gercek sevgi tasimistir bagrinda bu kisiler nede deger vermistir her yasayan bilir gercekten deger verdiysek baglandiysak sevdiysek bu en asagi 1.5-2 senemizi alir azi yok fazlasi var sonrasinda aniya dönüsür...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Zaman yüreğimizin önüne set uygular ve unutturmaz.. link :)

0|0
    0|0
  • O bıraktıysa peşinden koşmam kesinlikle ben de kolay kolay bırakmam, dolayısıyla bırakanı unuturum ::::

0|0
    0|0
  • Emek veriyorsun sevgini katiyorsun askini sunuyorsun ona seni seviyorum diyorsun hatta senin için ölürüm diyoruz ne bir gün nede bir hafta yeter mi :(

0|0
    0|0
  • unutulmaz ama zamanla etkisi azalır.

0|0
    0|0
  • Karşı taraf derken? Sevgilim mi? Sevgilimi seviyorumdur ve sevgi denilen duygu 1 haftada harcanılabilecek bişi değildir.

0|0
    0|0
  • iki haftadır görmediğim için çok özledim onu ama öğrendim ki beni aldatıyormuş şimdi heryerde yüzümde bile onun izi var unutmak hiç kolay değil ihaneti kaldırmak hepsinden çok daha zor

0|0
    0|0
  • İnsanlar çok garip ve bir o kadar da farklı. İnsan var, 1 hafta sonra bambaşka bir hayat kurabilen.

İnsan var 1 ömür yaşadığını silemeyen..

Bünye meselesi...

0|0
    0|0
  • çiviyi çivi söker derler başka kızlarla birlikte olrusam kolay silerim içimden ama sev ginin dozu fazlaysa dünya dar gelir

0|0
    0|0
  • Yıllar geçsede unutulmaz insanın içinde bir şeyler muhakkak kalır. Bazen 16 yıl önce ilkokulda uğruna kavga ettiğim sevdiğim kız bile aklıma gelir :)) gülerim ama geliyor yani bence yaşanmışlıklar unutulmaz..

0|0
    0|0
  • Unutmasına unutursun ama ne kadar sürer bilinmez. Kaldı ki üç beş günde unutabiliyorsan onu gerçekten sevip sevmediğini bir daha gözden geçirilmesini tavsiye ederim. Onca şeyden sonra kısa sürede unutabilmek imkansız gibi.

0|0
    0|0
  • hemen tabikide unutulmaz biraz zaman vermelisin

0|0
    0|0
  • Soğuk limonlu soda için.

Midedeki kelebek etkisini geçiriyor biraz..

0|0
    0|0
  • bence bitmez sadece onun yokluğuna alışır gelenin varlığına alışmaya adapte olursun... :S

0|0
    0|0
  • değer vermemek lazım

0|0
    0|0
  • illa k ibiter yensiine başlarız napalım

0|0
    0|0
  • Kimseyi unutmam sadece yokluğuna alışırım.Unuttum diyen yalan söyler.

0|0
    0|0
  • bence kalıyor eger gerçekten sevgi aşk varsa kolayca çıkmıyo içinden yaralıyo çok

0|0
    0|0
  • birden bire unutulmanız söz konusu bile olamaz

0|0
    0|0
  • ya nasıl bitsin koyar geçer tabi bitme şeklinede bağlı fakat genel itibariyle ders verir

0|0
    0|0
  • Hemen unuttum sonra neyi unuttuğumu hatırladım. Şimdi hala hatırımda.

Sen unutamadın mı seninkini hayırdır?

0|1
    0|0
    • evet unutamadım 2 haftadır konuşmuyoruz acaba hemen unuttumu ben unutamadım onu merak ediyorum özlüyorum,ya ooo:(:(

• Öyle işte konuşmayayım.

İyi geceler diliyorum.

• peki iyi geceler

• 2 gün dinlenirim. 3. gün,sırada bekleyen kişiyle başlarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1,5 yılda zor unuttum ben

0|0
    0|0
  • Hemen unutabiliyorsan zaten sevmemişsindir. Ben 2 yılda toparlanamadım ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...