Kız psikolog siz doktor adayısınız sorun olur muydu?

evet arklar yani kız psikolog siz doktor adayı ama kız özel bir unide paralı okuyor babalarınızın mesleği felan bile aynı ama biriniz doğulu biriniz akdeniz tarafından siyasi görüşleriniz uymuyor yani bana göre saçma ama kültür uyumuda gerekli ikinizde hoşlanıyorsunuz birbirinizden siz sevgilinizi küçük görürmüydünüz o özelde okuyor diye veya sen kız olan sevgilinin altında ezilirmiydin...yanı olurmuydu bu ilişki

Güncellemeler:
ve ben ondan bir yaş küçüğümmmmm

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ben psikoloğum özelde okuyorum , sevgilim müh. devlette okuyor ,hatta burs alıyor , zengin sayılmaz , ben sayılırım , babası işsiz , benimkinin durumu iyi şükür.ben göçmenim , o doğulu, yemek kültürlerimiz uyuşmuyor ,başlarda fikirlerimizde uyuşmazdı ama zamanla alışıyorsun birbirine ve ortak fikirler ediniyorsun. aramızda bunların sorunu var mı hayır yok. ne ezerim ne kötü konuşurum. onuda kimseye ezdirmem, her zaman korurum. 7 yıldır birlikteyiz bunların hiç bir sorunu olmadı , olmicakta. birbirimizi sevdiğimiz sürece birçok şey hallolur orta yolu bulunur. gizlenme ihtiyacı hissediyorum bunları da yazmazdım böyle açık bir yerde biri tanımasın diye. ama burda beni tahmin edenler olur zaten.

0|0
    0|0
    • masallah Allah mutluluğunuzu bozmasın ne güzel Allah herkese sizn gii bir ilişki nasip etsin.Amin... ve tabiki arada sevgi saygı varsa hallolur her şeyyyy

• amin sağol. inşallah sizede.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sadece kültür farkını sorun ederdim.

0|0
    0|0
  • özelde okumayı küçük görmeyiz hiç kimse görmez yani :D

kültür çatışması yaşanmamalı ama bir ilişki de ayrıca siyasi görüş aileler açısından problem olabilir ülkemizde çok önem veriyoruz böyle şeylere (!) siyaset olsun futbol olsun hatta müzik tarzı olsun insanlarla iletişimimiz için gereksiz derecede önemli

0|0
    0|0
  • bnde özel mezunuyum ne alaka nie küçük görsün

0|0
    0|0
  • oh ne güzel yaa:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Empati yaptım, sorun ederdim.

0|0
    0|0
    • nedennn ve neyi sorun ederdinn

• hayır dediklerin ne erkek ne kız için tutmadı uzgunum kusurabakma soyleyemem

• Ben niye kusura bakayım. Çokta fifi yahu.

Soru sordun, "sorun ederdim" dedim bu kadar.

Yükleniyor...