Ben cok mu sey istıyorum :(

bir eş istiyorum gözlerine bkarken dualarımın ayak izleri olsun gözlerinde şefkatle baksın huzur yaysin girdii her yere Reşullahin huzurunda kılınsın nikahımız ..balayımız ise beytüllahta ! bir kızımız olsun hafız olan ve birde oğlumuz ! babası ile koşa koşa gitsinler cuma namazına ... akşamları kuran okusun bana sabah namaza kaldırsın ve desinkin kalk ! kalk cehennemde yanmana gönlüm dayanmaz ! cennete el ele gielim ahiretim olsun ...sebebim olsun... cennetim olsun ve cennete sürükleyerek götürsün adeta gözleri şefkatla baksın bana ve sonunda asıl sevgiliye ALLAHA ulusmamda yoldaş olsun !

ben çökmü şey istiyorum ?

Güncellemeler:
birinde bunlar varmı diye sormadım yada var demenıze gerek yok !

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çok şey istemiyorsun.Bende o saydıkların yok ama.

0|0
    0|1
    • bilmem cok şey istedıgımı söyluyorlar bır ıkıncısı sıze varmı demedım ole bı soru yok sorumda

• sen yenisin galiba.alışırsın.

Erkekler Ne Diyor 13

• sanırım her geçen gün istediğin kişilik tarzından uzaklaşıyorum,beni kendime getirttin sağol.Allah gönlüne göre versin,sanırım O kişi ben olamam artık.

1|0
    0|0
    • hiç bir sey için gec degıl kardesım git iki reat tovbe namazı kıl abdes al bu huzurun otesınde hıc bısey huzur veremez

• tavsiyen için sağol.

• Abilacik, agnostik birisi olarak istedigin tipte kisileri sevmem ama umarim hakkini verecegin bir erkegin kadini olursun.

Iyi dileklerimle...

0|0
    0|0
    • amin rabım herkesın gonlündekini versın

• hayat her istediğini insana vermez...

bakalım istediğin gibi biri çıkar inş. karşına ne diyelim

0|0
    0|0
  • allah o güzel gönlüne göre verecektir inşallah melek kardeşim

1|0
    0|0
    • amın dua edın kardesım insallah sizinde gonlüzdekine erıstrsın rabbım :)

• işte oyle bırı cıkıncada karsına ıstemezsınız :) ılllaakı ' piç ' olan olacak kızlara bızde ole davranıyoz napalım :) arz talep meselesi ;)))

0|1
    1|0
    • +1 panpa

Oyle soylerler, sonra arkalarindan hancerlerler.

• yorumun altına yazma kardesım sende gıt mesajda konus konuscagını :)

• eywallah abla :) dusene sende vur bı tane :)

• mükemmel birşey dilerim ikimiz de buluruz

2|0
    0|1
  • çok şey istiyorsun.

emin ol bunu bende istiyorum!

peki senin burada ne işin var? istediğini hak etmek için Allah sana "ne yaptın kulum?" derse ne diyeceksin?

0|0
    0|0
    • dini konuları okuyorum bililenıyorum danıştıgım ımsanlar var burda olmak ıcın kotu amac edınmekmı gerek anlayamadım

• yok kardesım guzel kullandıgım vakıt bundada guzel amel işlemek için ilim ogrendıgım kardeslerım var allah razı olsun insallah yanlıs anlaşılmasın ama tabı bbı yonden sızde hak veryrum ama otuye kullanmıyorum emın olun:)

• peki kardeşim yolun açık olsun.gönlüne göre nasibin olsun inşallah.

• Benden sana ekmek çıkmaz:)

0|0
    0|1
  • Allah gönlüne göre versin!

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun amın ınsallah ..

• hayır senden kaldı mı?

kaç yaşındasın?

şuan yazını okurken duygulandım ve ağlıyorum

1|0
    0|3
    • yasım sızı ilgilendırmez bu bır aglatmak ıstemezdım hakkınızı helal edın

• amin cümlemize değerli kız kardeşim

• :)

• aman herkes öylke istio

0|0
    0|0
  • vunlari yazacagina gidip namaz kil sirf sizin gibi insanlar yuzunden insan dinden soguyorr

0|0
    0|0
    • saygı duyuyorum sze dusuncelerınız ıcın ama bılmedıgınz dogrultuda yrgısız ınfaz yaptınızın umarım farkındasınızdır ve bu durumda helalık almak zorundasınız !

• hoslanmiyorum yaptiginiz herseyi anlatmanizdan dinini yasiyorsan icinde yasa

• saydığın şeyler aynı ben

0|0
    2|1
    • alah günlünüze gore versın ozamn guzel kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• İnş bulursun :)

1|0
    0|0
    • amin insallah allah razı olsun

Yükleniyor...