Arıdan korkar mısınız? Bu delikanlılığa zarar getirir mi?

arıdan korkar mısınız ? bu delikanlılığa zarar getirir mi ?

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• Korkarım.Ödüm patlar.Delikanlılığa falan bakmam kaçarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Korkarım biraz

0|0
    0|0
  • aşırı korkarım oda gider gelir beni bulur...çiçeksi deodorantlardan hoşlanırdım ama baktım arılardan rahat yok ondan da vazgeçtim

0|0
    0|0
  • korkma getirmez :D

0|0
    0|0
  • arıdan çook korkarım bir keresinde 2 yanağımı sokmuştu arılarla çok kötü anılarım var :(

0|0
    0|0
  • Deli gibi hem de.

0|1
    0|0
  • Benim alerjim var korkuyorum o yuzden :D

0|0
    0|0
  • sen yine de her yerde dillendirme ekinok

0|1
    0|0
  • Sokarsa korkarım tabi ki...

0|0
    0|0
  • Beni daha hiç bi tane arı sokmadi ve korkmam

En açizi deniz annasi soktu zaman :(

0|0
    0|0
  • çok korkarım sesi bile ürkütücü bide kaçıyosun bazıları peşinden geliyo :)

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum ama sokunca çok fena ağrı yapıyor.

0|0
    0|0
  • avucumun içine alıyorum .

0|0
    0|0
  • korkarım ama arıya caktırmam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç kormam, aslında önceden korkardım, bi ara bi kavgada dirsegime sopa denk gelmişti 2 sene önce falan hep ahrırdı o yer, bi gün piknikte masada otururken dirsegimde bi yanma hissettim elmi bi attım arı, ne hikmetse tamda o agrıyan yer, bi kaçgün kabarıklık oldu sonra düzeldi, düzeldi ama 2 yıldır olan agrıda gitti, bu yüzden korkmak bi tarafa hayranlık oluştu nerdeyse, bide arıdan korkmak delikanlılıga zarar getirmez :)

0|0
    0|0
  • sorun yok tepesine binerim:)

0|0
    0|0
  • korkmak değilde..anlaşamıyoruz..birbirmizi gördüğümüze yol veririz aslında genelde yol veren benim beklerim gitsin diye

1|0
    0|0
  • delikanlılık nasıl olunuyor

0|0
    0|0
  • korkarım zarar getırmez delıkanlılıga

0|0
    0|0
  • arı dediğinde uçmadığı sürece sıkıntı yokta o kadar çok iğnelerini batırdılar ki alıştım anasını satayım çekiyoruz resmen arıları...

0|0
    0|0
  • ne getirecek ya arının iğnesi bu, şırıngaya benzemez ki, akşama davul gibi olur soktugu yer o zaman görürüm delikanlılığı :) kurşun geçirmez değilizya

0|0
    0|0
  • Korkmam.

1|0
    0|0
  • Hiç korkmam arıdan ama insanların geneli arıdan korkar o yüzden delikanlılığa zarar getirmez

0|0
    0|0
  • Korkardım ama iki defa arı sokunca korku falan kalmıyor.Eşek arısı ayrı tabi, ondan uzak dururum.

0|0
    0|0
  • yazlığımızda bir kova arı var hiç korkmam ama yılanı TV görsem yine korkarım

0|0
    0|0
  • üstad sen yapma bari be vallaha sitenin soruları iyicene iğrençleşti zaten

0|0
    0|0
  • babacan ben aslan dahil hiç birşeyden korkmam ama arıdan evet

0|0
    0|1
  • uçan arıdan evet korkarım.. aslnda uçan herşeyden korkarım.. delikanlılığa, gelmeyebilir :-) yerdeyken çiviliyom nasılsa..

0|0
    0|0
  • bi tanesi benim ayağımı ıssırmıştı.Çook kötü yaktı.Odadaydı kaçamadı benden.Önce afallattım sonra kanatlarını koparıp karınca yuvasına bıraktım.Yediler canlı canlı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...