Göğüslerinizin daha büyük olmasını ister miydiniz?

Bence iri göğüslü kızlar erkeklerin gözünde 1-0 önde başlıyor. Genel olarak baktığımda nerdeyse %80 bütün kızların göğsü yumruk büyüklüğünde anca. Daha büyük hogüsleriniz olsun istermiydiniz yoksa büyük göğüs büyük sıkıntı diyip kalsın mı derdiniz ?

0|0
72

En İyi Erkek Görüşü

• meme dediğin ele gelmeli, ele gelmeyen meme ellenmemeli..

0|0
    0|0
    • Ucan memeli kacan memeli tutam memeni olaylari diyosun yani

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim ki cok buyuk degil ama gosulerimi cok ssviyorum orta veya belki biraz daha buyuk benim goguslerim kucukken nefret ederdim goguslerimden cok buyuk gelirdi ama 1-0 baslanacak kadar hayata buyuk bir sans oldugunu dusunmuyorum.

0|0
    0|0
    • 1-0bile az direk kendi evinde basliyolar maca o derece :))

• Valla o kadar onemli bir durum oldugunu dusunmuyorum acikcasi bilemiyorum ki sevgilim seviyor evet ama cok da fazla beni sevmesindd etkili falan oldugunu hic dusunmuyorum.

• 75 çokta mutluyum valla. Benim eşim beni herhalimle sevmeli, seviyorda sorun yok;) önemli olan işlevi :)

0|0
    0|0
    • Kirdin gecirdin gulmekten beni isleviymis :) senin bahsetmek istedigin emzirmekolablir ama bn daha farkli yaklastim olaya :)

• anlar gibi oldum

• yani 85 gögüsle kütük gibi duran bir kadın mi, 75 gogusle azdıran atesli kadın mı ;) iyi geceler.

• Öyle bir kız görmedim, hurafe bunlar. İstediğin kıyafeti giyemiyorsun, sürekli bunlarla ilgilenilmesi de seni yoksayan cinsten, hele helke gibi onları taşımak... Devam etmeyim.

0|0
    0|0
  • 80-C cup idir!

Top top ımm beğenirim.

0|0
    0|0
    • Simdi ben nerden bileyim 80c olcusunu benim dilimden konussana avuca gelen ginsmi bu dedigin 80 c :)

• kadınlar büyük göğüslü olmalı bana göre de.105 iyidir :)

0|0
    0|0
  • orta boy idealdir. kucuklerin fazla giydigi yakismaz. buyukler gerrksiz yere ilgi ceker straplez flan giyemez. ne buyuk ne kucuk :)

0|0
    0|0
  • Büyük değil de birazcık küçük olmasını isterdim.

0|0
    0|0
    • Seklimi koyarim ceker giderim havalari helal :))

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...