Feminist bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Feminist bir kız hakkın da ne düşünürsünüz?

Feminist bir kız hakkın da ne düşünürsünüz?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• ha feminist kız ha maço erkek kızlar maco erkek hakkında ne düşünüyosa erkeklerde feminist kızlar için aynı şeylleri düşünüyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Feminist ne a.k?

Sanki özel bir kurum ya da kuruluş var da feminizm ile alakalı. Gidip çalışıyor, eylem falan yapıyorsunuz sanki sürekli. Savunduğunuz yıkılamaz kanunlarınız var.. Dahası, sanki bu tavrınızla ciddi ciddi bir şeylere yarıyor / ederiniz oluyor sanıyorsunuz..

Nasıl görüyorsunuz ki siz kendinizi normal hayatta?

Kadınsınız işte; ne bir eksik ne bir fazlasınız..

En kralınız dahi, yeri geldiğinde çok güzel indiriyor yelkenleri suya..

Gidin bir çay koyun yavrucuğum, hadi..

2|1
    3|0
  • Bütün radikalliklere baktığım gibi soğuk bakıyorum feministlere. Genelde ukala ve saldırgan oluyorlar.

0|0
    0|0
  • feminist kelimesi female(kadın) kökünden geliyor fakat bu hareketin kadınlık ile ilgisi yok.feminist bir kadın kendi kendine yetebileceğini,erkeklerden üstün olduğunu düşünebilir ama bana çok itici geliyor.kadın kadın gibi, erkek erkek gibi davranmalı.

0|0
    0|0
  • lanet olası kokuşmuş feminist fikirlerinide al ve defoll.yoksa koca kıçını tekmelemekten zevk alıcam bunu bil...diye düşünürdüm sanırım.galiba...

0|0
    0|0
  • çok seksi geliyolar bana :D

2|0
    0|0
  • feminist bir kadin, herhangi bir kadindir.

herhangi bir kadin, feminist bir kadindir.

0|0
    1|0
  • Siktirsin gitsin. Onunla mi ugrasacagim. FemiNazi dusuncesini yok etmemiz gerekiyor.

0|0
    2|0
  • erkek katili ve erkek düşmanı

kendini birşey sanan bencil biri

0|0
    1|0
  • atayiz gibim bir şey.

0|0
    1|0
  • demekki bütün kadınaları seviyor erkekleri sevmiyordur

0|0
    0|0
  • ne güzel pki

0|0
    0|0
  • gider erkeklerden neden bu kadar nefret ettiğini sorardım, belki fikri değişebilir.

0|0
    0|0
  • feminizm mi pii bütün kadınlar şeytandır bana göre

0|0
    1|0
  • Feminist,sosyalist,kemalist kızları kızdan saymam...

0|0
    4|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bir hocamız derdi ki ,

komünistin komünistliği PARA yı bulana kadar...

feminisitin feministliği de KOCAYI bulana kadardır :))

0|0
    0|0
  • Eğer bu kız bu soruyu soran kız ise, feminizmin çok yanlış algılanmasına sebep olan bir kişi daha der ve üzülürüm. Bu soruda bile erkeklerin onaylarını alma çabası var.

0|0
    0|0
    • Hoş bir bakış açısı ama benim amacım neden bu feminist kadınlara düşmanlık onu merak ediyorum. Ama maalesef belli olan bir şeyi bir kez daha keşfettim. ''Erkekler her konuyu işlerine geldiği gibi alıyor''

• Son cümlenize bir şey eklemek istiyorum Bence feminizm kadınları ezildiği alanlardan ziyade kadınları ezdirmeme konusu da ortaya çıkmayı.

• Aynı şey değil mi? Ezildiği alanlardan çıkarmak demek onları bir daha o konuma sokmamak demektir. Bölümüm edebiyat ondan örnek vereyim mesela: Biliyorsunuz eskiden kadın yazar olmak çok zordu, birçok kadın takma erkek adı kullanmış yazarken. Bunlara ilk dikkati çekip çevirilerini basımlarını sağlayanlar halka tanıtanlar fenimisttir benim gözümde. Artık dikkatler o yöne kaydı, dünyada feminist akım hakim büyük ölçüde. Tayyip'in Obama'nın her saniye eşleriyle olmaları bir tesadüf falan değil yani.

• erkekler genelde pek hoşlanmazlar, eşlerini hayatta böyle tiplerden seçmezler. itaatkar olmaz çünkü. ben eşitlikten yanayım . bu yüzden benide feminist olarak değerlendirler.

0|0
    0|0
  • erkeklerin sevmediği kız mantıklarından birisidir.

0|0
    0|0
  • feminist: kadın erkek eşitliğine inanan kişidir. feminizm ise bu düşüncenin adı.

bunun tam terside kadın erkek eşitliğine inanılmamasıdır yani.

ana fikir bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...