Hoşlandığın kişiye ondan hoşlandığını söylemek

Hoşlandığım kişiyle aynı sınıftaydık ilk başlarda yakındık önümde oturuyor arkadaşımla konuşurken dinliyordu özellikle de konu hoşlanma konusuna gelince arkadaşım gidip ondan hoşlandığımı söylemiş çocuk durmuş cevap vermemiş arkadaşım sen hoşlanıyor musun diyince hayır deyip gitmiş benmle bir süre konuşmadı ama şuan aramız normale döndü konuşuyor bakıyor hatta erkeklerle konuşurken tip tip baktığını görüyorm sizce neden böyle yaptı aynı sınıftayız diye mi? ne düşünüyor olabilir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynalarla aran nasil?

Iyiyse eger, senin onu sevdigini basklarindan degil senden duymasi gerekiyordu.

ARkadasim bir kizin beni sevdigini soylese ilk cevabim sanane olur.

Sonra o niye gelip soylemiyor derdim.

Bence acilmalisin ona.

0|0
    0|0
    • tam aramız düzelmişken ya tekrar bozulursa?

• ben hoşlandığım çocukla aramız bozulursa demek istemiştim

• Eger senin ne kadar fedakar olacagini gorurse seni kabul etmemesinin tek sebebini aynalarda ara...

Erkekler Ne Diyor 4

• bence git o çocuğa arkadaşım sana yalan söylemiş öyle birşey yok ben başkasını seviyorum zaten de, artık o çocuk senin peşinden koşmaya başlayacak.

0|0
    0|0
    • o olaydan sonra bana soğuk davrandığı için ben de ona soğuk davranıyordum sonra kendiliğinden konuşmaya başladı şimdi ondan hoşlandığımı söyleyen arkadaşımın suratına bakmıyor bile

• kafası karışık olabilir zamana bırak su akar yatağını bulur

0|0
    0|0
  • bırak o söylesin

0|0
    0|0
  • bilmiyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ümitlenme sadece bakıp bakmadığını görmek için bakıyor

0|0
    0|0
  • eğer oda senden hoşlanıyor olsaydı arkadaşın söylediğinde olumlu bir cevap verirdi bakma konusuna gelince sana ümit vermesin öylesinedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...