Geçmişteki hatalarınız ve sizde yarattığı duygular...

yaptığınız hatalarla yüzleşebiliyor musunuz? bazen içimizdeki ;kendimize kızdığımız , üzüldüğümüz , yok saymaya çalıştığımız hatalarla yüzleşemiyoruz. bunları paylaşacak güvenebilecek biri olsa en ince detayıyla anlatıp kurtulmak iyi olurdu elbet ama her zaman bu kadar şanslı olamıyoruz. haliyle sağlıklı adımlarla da önümüze bakamıyoruz. var mı böyle hissedenler? belki çok benzer hisleri yaşıyoruz benzer olayları yaşadık... belki burda sonrasında tanımadığınız birine içinizdekileri döker , bir nevi birbirinize ücretsiz danışmanlık yaparsınız. en büyük terapidir birinin size '' üzülme anlayabiliyorum , ben de bir zamanlar ...'' diye anlatmaya başlaması...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kimseye anlatmam, kimseyle paylaşmam.iyimi,kötümü bilemem alıştım artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hatalarınla yüzleşsen bile düzeltemedikten sonra ne anlamı kalır ki?

Tecrübe kazansan bile düzeltemedigin birşeyler oldugu sürece tecrubenin anlamı ne ki?

0|0
    0|0
  • Ben yaptim siz yapmayin ben kiz arkadasima cok umut verdim cok soz verdim evlenicez olee olacak bole olacak felan simdi ayrilma durumu ihtimali bile yok sanki biraz kendimi mecburmusum gibi hissediyorum gerckten hala seviyorum birakmak istemem zatten ama o sozleri verdigim icin pismanim kafam rahat olurdu en azindan bole kendimi mecbur evlenecem gibi hissetmezdim erkek dediginde sozlerini tutmali şu an 4. Senemiz cok mutluyuz :))

0|0
    0|0
    • güzel bir hataya düşmüşsün :) tüm hataların böyle yapıcı olur umarım hep

• Siz kizlar erkeklerden bole sozler vermesini isteyin cok etkili oluyor sizi yuzustu birakip gitmesin pislikler azicik vicdan yapsinlar :)

• hatanın ne oldugunu tahmın edıyorum asagı yukarı o yuzden dınlemeye gerek yok olmus olan koyver gıtsın demek ısterdım ama burda sanalda yazmakla bu tur sorunlar asılmıyor.gercekler acıdır ve her zaman acıtır

0|0
    0|0
    • paylaşımda bulunulabilecek bir platform yaratmaya çalıştım sadece. 25 yaşındasın , geriye döndüğündeki keşkelerine bak. basite alma derim, atılan yanlış adımlardan çok bazen atılmayanlar yaralar hatta bazen sadece düşünceleriniz bile size yakışmadı diye bir ömür travmatik davranışlarda bulunursunuz. insan kendini arar hep , gerçek ben neyim ? doğru düşündüklerim mi , yanlış yaptıklarım mı? hangisi ? kendine dön 10 sene önceden al bu yaşına sonra başlığımı tekrar et ,

• 26 yasındayım keske dıyecek kucuk seylerım olmustur ama hıcbırısı buyuk bır hata degıldı.o yuzden hayatı kusursuzca yasadıgımın farkına vardım hatalar ınsanın anlık mutlu olmasını saglıyor sadece.o yuzden tecrubem yok denecek kadar azdır.bazen sızden yasca buyuk ınsanların nasıhatlarını dınlemek sıze basta yanlıs gıbı gelse de sonradan yapmadıgınız ıcın sızı mutlu edıyor.cunku o olgunların tecrubelerı her zman dogru yola cıkıyor

• dertimi içime ata ata bir gün kanser olaçağım diye korkuyorum öyle seni beni anlayışla dinleyecek insan nerde...

0|0
    0|0
    • hatalar insan için olduğuna göre , katili bile yargılarken ona bunu yaptırabilecek ne gibi koşul ve psikolojik durumlar olduğunu düşünebilecek sosyolojik ve psikolojik algıya sahip olabilmem yapmam dediğim hataları yapıp bunları ben mi düşündüm ben mi yaptım deme sürecimden sonra oluştu. emin ol her neyse içindeki eminim anlayacak algılar var.

• boşver :) toparlayamamısım

• sizi ekledim sizin için problem değilse kapul edermisiniz

• iyi bir dinleyiciyimdir ama kolay kolay anlatmam :)

0|0
    0|0
  • geçmişin keşkeleri olmasa bugünün iyikileri olmaz dı

1|0
    0|0
  • teyze sen profesör felanmısın süper kompozisyon olmuş tebrikler

0|0
    0|0
  • geçmişte yaşananlar hiç bir zaman hata olmadı "tecrübe" olarak kenarda duruyor...

0|0
    0|0
    • doğru ; bundan dolayıdır bazı tecrübeler acı kazanılır derler :)

• tatlılar zinciri kurup adına yaşam dedik diosun :) güzel mantıklı

• öyle sonuç ta her gerçek bir yalan gizler :)

• hatasız kul olmaz

0|0
    0|0
  • -Önceki sevgilim terketmek (Pişmanlık)

-Masum birinin kanına girmek (Vicdan azabı)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yazına bayıldım biraz fazla klasik olacak ama ben de son zmanlar da aynı duyguyu yaşıyorum.

geçmişi özlüyorum keşke hatalarımı telafi edebilseydim diye ama insan bilemiyor ki küçücük bir şeyin arkadaşlığınızı bitirebileceğini ? senin düşünmediğin bir şeyin onun beklentisi olması. tam 8 senelik kardeşim dediğim insanla tam 2 sene konuşmadık ama biz birbirimize sarılmadan 15 dakika bile duramazdık ne ara alışmıştık , büyümüştük bu kadar ayrı kalmaya ? son zmanlar da onunla eskisi gibi olmayı o kadar çok özledim ki belki de canımı şuan onunla konuşamamak eskisi gibi sarılamamak acıtıyordur belki de onun bana karşı duygularının benimkinden daha hafif olduğunu bilmek yakıyordur beni ama napabilirz ki ? şimdilerde sadece onun iyi ve mutlu olmasını diliyorum fazlası elimden gelseydi keşke...

0|0
    0|0
    • tam olarak kastettiğim buydu. bazen küçücük olayların büyük kayıplar yaşatması. umarım arkadaşınla yollarınız kesişir ve yılları telafi edersiniz

• onunla bu durumu konuştum 2 yıl sonrasın da bana dediği cevap ; ne kadar çabalasakta hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. oldu sanırım kaybettim

Yükleniyor...