Insanları kırdığınızda üzdüğünüz nasıl tekrar gönlünü alırsınız ?

insanları kırdığınızda üzdüğünüz nasıl tekrar gönlünü alırsınız ? Mesela senelerdir en yakın yakın arkadaşınız olan kişinin .

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Pıt yapıyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 1. İlk etapta tekrar olmayacağına dair güvence vererek.

2. (Söylediğin şeylere bağlı olarak) Bunların doğru olmadığına onu inandırarak.

3. Ona daha yakın davranarak.

0|1
    0|0
  • özürdilemek zorunda kalacağım sözü söylemeden önce iyice düşünürüm

kimseninde gönlünü almakla uğraşmam

0|0
    0|0
  • pek beceremem ailede görmedim :) dilimi tutmak, düşünerek konuşmak daha kolay gelir bana. nadiren de kırdığımın farkında olmam

0|0
    0|0
  • Eğer ben kırmışsam muhakkak bir nedeni vardır. Çünkü nedeni olmasa hiç tereddütte kalmadan gider konuşur hatamın farkında olduğumu aslında kırmak istemediğimi söylerdim.

0|0
    0|0
  • Hata bendeyse yanlislikla olmustur. Bir daha olmamasi icin elimden gerekeni yapacagimi soylerim.

Hata ondaysa ayni seyi yapmasini beklerim. Yoksa cauv bella.

0|0
    0|0
  • Eger kız ise yemege götürürüm,eger erkekse arabamı veririm bir haftalıgına gez dolaş derim,eger yaşımdan küçük veya çocuk ise hediye alırım veya lunaparka götürürüm.:-) Böyle gönlünü alırdım.

0|0
    0|0
  • En içten halimle özürümü kalben ederim. Pişmanlığımı ve üzgünlüğümü belli ederim. Laf olsun diye özür dilersen kabul etmez haliyle. İçten ve samimi olmalı. Biraz da dil dökeceksin haliyle, o da anlayışlı birisiyse muhtemelen affeder.

0|0
    0|0
  • genelde önceden düşünürüm kırılıp kırılmayacağını, ama olursa öyle bişey ihtiyacı olduğu bi işi yaparım

0|0
    0|0
  • kırmadığım için gönüllerini alma gereğide duymam .kıracağımı düşündüğüm zaman sessizce uzaklaşırım yada espriye vurur aptal gibi sırıtırım...

0|0
    0|0
  • ben birini inciltsem kırsam yıkılmış durumda olurum oyüzden şarlatan da olurum rezilde.

0|0
    0|0
  • özür dileyerek

0|0
    0|0
  • Bi kutu baklava tabiki

0|0
    0|0
  • en yakın yakın(!) arkadaşım benim gönlümü alsın

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşıma motor yağı falan alırım, barışırız

0|0
    0|0
  • çöüzümü yok sen devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Üzgün olduğumu duygularımı anlatırım.Pişmanlığımı dile getiririm.

Yanağından öperim "Ama ben seni seviyorum ki" derim.

0|0
    0|0
  • Üzdüğün konuya bağlı. Belkide hiç alamazsın.

0|0
    0|0
  • O kişi senin en yakın arkadaşınsa anasına da sövsen kalbi kırılmaz. Bi daha düşün bence. Benim de öyle ota boka darılan arkadaşım vardı, arkamdan atıp tutarmış eşşoleşşek defettim gitti.

0|0
    0|0
  • kimseyi kırmam ama kırılırsam felaket kırarım ve telafisi olmaz.

0|0
    0|0
  • Özür dilerim sırnaşırım öperim sevdiği şekerlerden alırım güldürmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • özür dilerim azıcık sevimlilik yaparım bir tane de tatlı ısmarlarım gönlünü alırım :)

0|0
    0|0
  • Kişi ve kişiliğine göre değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...